Newsy

Będzie kolejna edycja The Voice of Poland. Poprowadzi ją Tomasz Kammel

2013-12-04  |  08:15
Tomasz Kammel prowadził drugą oraz trzecią edycję The Voice of Poland i jak informuje najprawdopodobniej poprowadzi także czwartą.

– Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale jak się wsłuchuje to słyszę mój głos zapowiadający kolejną edycję, więc coś czuję, że to jakoś dobrze wygląda – zdradza prezenter agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W trzeciej edycji telewizyjnego show Kammelowi towarzyszyli jako prowadzący Maciej Musiał i Marika. Identyczny skład prowadzących był w drugiej odsłonie show. Pierwszą edycję show prawadzili Hubert Urbański i Magdalena Mielcarz.

W programie The Voice of Poland od czasu pierwszej edycji zmieniło się prawie wszystko. W jury podczas pierwszej emisji zasiadali: Nergal, Kayah, Andrzej Piaseczny i Ania Dąbrowska. W drugiej edycji – Marek Piekarczyk, Tomson i Baron, Patrycja Markowska i Justyna Steczkowska. W trzeciej pozostała męska część jury, dołączyły zaś Edyta Górniak i Maria Sadowska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.