Mówi: | Lara Gessler |
Lara Gessler zdradza swój sposób na szczupłą sylwetkę: Kocham sport i jem wszystko w nie największych ilościach
Lara Gessler chce utrzymać szczupłą sylwetkę, dlatego stara się dużo chodzić, jeździć na hulajnodze i podejmować różne rodzaje aktywności na świeżym powietrzu. Jej zdaniem ważne jest też, by nie przejadać się. Lepiej czuć mały niedosyt. Córka Magdy Gessler przyznaje, że w kwestii jej wyglądu największą metamorfozą było dla niej ścięcie długich włosów.
Lara Gessler podkreśla, że trzeba być niezwykle konsekwentnym w kwestii zarówno aktywności fizycznej, jak i diety. Ćwiczenia muszą być regularne, a nie tylko raz na jakiś czas, a jadłospis – ułożony według potrzeb organizmu.
– Dużo się ruszam i mieszkam w centrum, więc dużo chodzę. Ostatnio jeżdżę bardzo dużo na hulajnogach, chociaż te elektryczne nie za bardzo odchudzają. Kocham sport i kocham się ruszać. Ale też jem wszystko chyba w nie największych ilościach – mówi agencji Newseria Lara Gessler.
Córka restauratorki nie jest zwolenniczką wprowadzania zmian pod wpływem pory roku czy symbolicznych dat. Jeśli ona sama ma ochotę na metamorfozę, to decyduje się na nią wtedy, kiedy podpowiada jej intuicja.
– Taką moją największą metamorfozą półtora roku temu było obcięcie włosów, bo faktycznie całe życie miałam długie. Ale tak ogólnie to nie jestem zwolenniczką raptownych zmian, może do tej pory po prostu to nie było dla mnie. Nie wiem, jak będzie w przyszłości, więc trudno mi to stwierdzić teraz – mówi.
Lara Gessler tłumaczy, że choć na co dzień dużo czasu spędza w kuchni, to nie jest łakomczuchem. Czasem bywa tak, że podczas gotowania nasyci się smakiem i aromatem potraw, a później już nie chce jej się jeść.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Maciej Rock: „Halo tu Polsat” to bardzo trudny program. Jesteśmy przed kamerami przez trzy godziny i cały czas musimy zachować energię
Prezenter zaznacza, że „Halo tu Polsat” to niezwykle dynamiczny format i zarazem spore wyzwanie dla prowadzących, bo będąc na wizji niemal przez trzy godziny, cały czas trzeba zachować świeżość umysłu i energię. Ten projekt wymaga też pełnego skupienia i koncentracji, bo z zaproszonymi do studia gośćmi trzeba rozmawiać na tematy z różnych dziedzin. Maciej Rock przyznaje, że wartością dodaną tego programu jest możliwość poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia różnych doświadczeń.
Farmacja
Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej
Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.
Edukacja
RPD chce walczyć z przypadkami przemocy wobec dzieci neuroróżnorodnych. Powstanie specjalny zespół ekspertów
Rzecznik Praw Dziecka zapowiada walkę z mającymi miejsce w szkołach i innych placówkach przypadkami nieuzasadnionego przytrzymywania dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Trwają prace nad powołaniem interdyscyplinarnego zespołu, który zajmie się m.in. zaostrzeniem kar za tego typu nieuzasadnione przypadki. O takich sytuacjach młodzi ludzie sami informują Biuro RPD. Jego przedstawiciele apelują nie tylko o zmianę przepisów, ale też edukację dyrektorów szkół.