Newsy

Magda Gessler prowadzi rozmowy w sprawie otwarcia sieci restauracji poza granicami Polski

2018-10-03  |  06:13

Na wiosnę na antenie telewizji pojawi się nowy program Magdy Gessler. Gwiazda przygotowuje się jednocześnie do otwarcia kolejnej restauracji, tym razem poza granicami Polski. 

Jesienią Magdę Gessler będzie można oglądać przede wszystkim w programie „Kuchenne rewolucje”, emitowanym przez stację TVN od 2010 roku. Po wakacyjnej przerwie na antenę Food Network wraca natomiast magazyn „Sexy kuchnia”, w którym restauratorka zdradza autorskie przepisy na dania rozpalające zmysły. Gwiazda już teraz myśli także o wiosennej ramówce.

– Będzie jeszcze jeden program, o którym za dużo nie chcę mówić, dokąd nie zobaczycie Państwo pierwszych odcinków, już na wiosnę, czyli czwarty program – mówi Magda Gessler agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Restauratorka czuwa jednocześnie nad rozwojem posiadanych w całej Polsce lokali gastronomicznych. Jej ostatnim projektem jest restauracja serwująca ryby i owoce morza znajdująca się w Gdyni. Lokal ten podaje wyłącznie świeże ryby z lodu, a jego klimatyczne wnętrza zostały w całości zaprojektowane przez Magdę Gessler. W najbliższych miesiącach gwiazda planuje otwarcie kolejnych restauracji, tym razem poza granicami Polski.

Nie chcę o tym mówić, bo – jak się mówi – to zawsze coś się później dzieje, więc zobaczymy, jak nam to wyjdzie – mówi Magda Gessler. 

Newseria: Pani została w Londynie wyśledzona. Będzie tam jakaś restauracja?

Magda Gessler: Nic nie mówię, żeby nie zapeszyć.

N: Nie zaprzecza Pani?

M.G.: Nie zaprzeczam.

Magda Gessler twierdzi, że obecnie pracuje nad całą koncepcją tworzenia sieci lokali za granicą. Gwiazda TVN zapewnia, że bez trudu znajduje czas na wykonywanie wszystkich obowiązków zawodowych. Twierdzi, że jej pasją jest praca i w przeciwieństwie do większości jej marzeniem są koleje projekty, a nie wakacje. Jest też przekonana, że gdy człowiek ma odpowiednią motywację i robi to, co naprawdę kocha, to nadaje mu to sens życia i wielkie spełnienie. 

Już jestem w Polsce, już się dużo lepiej czuję, dużo trudniej mi jest na urlopie, gdzie nie umiem odpoczywać. Dni, w które pracowałam, były super, dwa dni wolne były trudne, poza czasem zarezerwowanym dla mojego męża – przyznaje Magda Gessler.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Beata Tadla: Ludziom się wydaje, że na wizji wkładamy jakąś maskę, żeby nie pokazywać swojego stosunku do tego, o czym mówimy

Gospodyni „Pytania na śniadanie” bardzo ceni sobie to, że w porannym formacie nie trzeba przyjmować sztywnej pozy i karmić widza sztucznym uśmiechem, tylko można zachowywać się spontanicznie i naturalnie. Jak zapewnia, ona sama przed kamerami nie ukrywa emocji, czasem się wzrusza, a innym razem śmieje do łez. Zdaniem Beaty Tadli widzowie wyczują każdy fałsz, dlatego nie warto udawać i posługiwać się maskami. Trzeba być szczerym i otwartym. Ważna jest przy tym nić porozumienia ze swoim partnerem ekranowym, bo wtedy można sobie pozwolić na więcej.

Uroda

Wiktor Dyduła: W listopadzie wąsy są szczególnym symbolem dbania o zdrowie. Ale na nowy rok może je już zgolę

Co prawda charakterystyczny wąs od dłuższego czasu jest jego znakiem rozpoznawczym, ale wokalista nie chce się przywiązywać do takiego image’u. Już nawet był bliski zmiany, jednak postanowił jeszcze się wstrzymać, chociażby ze względu na to, że trwa listopad, który jest miesiącem solidarności z mężczyznami walczącymi z rakiem prostaty i rakiem jąder. Artyści, dziennikarze i sportowcy zapuszczają w tym czasie wąsy i tym samym zachęcają do badań profilaktycznych.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu

Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.