Newsy

Monika Richardson: mogłabym pójść do ślubu nawet w dresie

2014-01-14  |  10:10
Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha.
 
 Nie ma czegoś takiego, jak wymarzona suknia ślubna. Wymarzona suknia ślubna to jest taka, w której się dobrze czujemy. Mam wrażenie, że można by było i w dresie pójść do ślubu, jeśli się kogoś kocha i ten ktoś kocha nas. Nic nie jest istotne, naprawdę – zapewnia Monika Richardson w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Podczas Polskiej Gali Ślubnej odbył się pokaz sukien ślubnych projektu Violi Piekut. Na wybiegu pokazały się gwiazdy, m.in. Ola Szwed, Joanna Jabłczyńska i Monika Richardson. Wystąpienie dziennikarki w sukni ślubnej wywołało spekulacje na temat ślubu Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim.

 Myślę, że spekulacje na temat mojego ewentualnego ślubu ze Zbyszkiem Zamachowskim nie umilkną nigdy, więc nie ma co dementować. Zresztą najprawdziwsze są te informacje, które są najgoręcej dementowane. Od początku nie biorę udziału w tej dyskusji – mówi Richardson.

W wywiadzie dla magazynu "Show" dziennikarka zdecydowała się jednak zdradzić, że ślub obędzie się w sierpniu. Przygotowania już ruszyły, wybrana jest też sukienka: "Ślub i przyjęcie będą bardzo prywatne. W gronie najbliższych znajomych. Na swoją uroczystość założę kreację autorstwa Agnieszki Tokarskiej, z którą współpracuję od roku. To będzie skromna sukienka koktajlowa ozdobiona kremową koronką, którą Agnieszka sprowadziła z Paryża".

Dla Moniki Richardson, podobnie jak dla Zbigniewa Zamachowskiego, będzie to trzecie małżeństwo.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny

Nowy juror w programie „Must Be the Music” podkreśla, że ta rola jest dla niego niezwykłą przygodą, bo dzięki niej nie tylko może odkrywać młode talenty, ale także nieznane dotąd aspekty swojej kariery artystycznej. Ocenianie uczestników nie jest prostą sprawą, ale Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce nikomu dawać złudnych nadziei i chwalić kogoś tylko po to, żeby nie zrobić mu przykrości. Wokalista wychodzi z założenia, że jeśli ktoś decyduje się na udział w tym programie, to musi być przygotowany na każdą ocenę, nawet tę najbardziej surową.

Prawo

Nałóg nikotynowy wśród nieletnich zaczyna się najczęściej od e-papierosów. Przyciągają ich słodkie, owocowe smaki tych produktów

Co czwarty uczeń ma za sobą inicjację nikotynową, a dla większości z nich pierwszym produktem, po jaki sięgnęli, był e-papieros. Zdecydowana większość uczniów używających nikotyny korzysta właśnie z e-papierosów, a prawie połowa nie ma problemu z ich zakupem – wskazują nowe badania przeprowadzone z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Eksperci podkreślają, że niebezpiecznym produktem, z uwagi na ryzyko uzależnienia behawioralnego, są także e-papierosy beznikotynowe. Trwają prace nad przepisami, które m.in. zakażą ich sprzedaży nieletnim.

Ochrona środowiska

Futra z negatywnym wpływem na środowisko na każdym etapie produkcji. Wiąże się z 400-krotnie większym zużyciem wody niż poliestru

Biznes futrzarski ma negatywny wpływ na środowisko naturalne – podkreślają eksperci Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Hodowle powodują zatrucie wód i gleb oraz są zagrożeniem dla bioróżnorodności. Z kolei produkcja futra z norek, lisów i jenotów generuje znacznie większe niż bawełna czy poliester emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody i zanieczyszczenie wody. 25 listopada obchodzimy Dzień bez Futra, który ma zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu futrzarskiego oraz promować etyczne i ekologiczne wybory w modzie.