Newsy

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl): może nie wyglądam na fankę piłki nożnej, ale nią jestem

2016-10-14  |  06:45

Macademian Girl przyznaje, że choć nie zawsze pozwala jej na to napięty grafik, to stara się na bieżąco śledzić zmagania polskiej reprezentacji – wcześniej podczas Euro 2016, teraz – w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Blogerka zdradza też, że kibicuje Legii Warszawa i czasem zasiada ze znajomymi na trybunach, by dopingować swoją drużynę na żywo.

Choć mogłoby się wydawać, że sportem interesują się głównie mężczyźni, to kobiety też mają swoje ulubione drużyny i zawodników. W tej drugiej kwestii Tamara Gonzalez Perea jednak milczy.

Mimo że może nie wyglądam na fankę piłki nożnej, to nią jestem. Przede wszystkim kibicuję reprezentacji, ale mam kartę kibica na stadion Legii i teraz marzy mi się zobaczyć, jak będą mecze mundialowe. To by było coś – mówi agencji Newseria Lifestyle Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl), blogerka modowa.

Macademian Girl podkreśla, że z przyjemnością poddaje się piłkarskim emocjom. Kibicuje mocno swoim ulubieńcom, a każdy mecz jest dla niej dużym przeżyciem.

– Zdarza mi się chodzić na mecze, ale nie jest to bardzo regularnie, jednak lubię to. Tylko mój grafik jest tak zwariowany, że nie zawsze mogę się dopasować, ale staram się i mam dużo przyjaciół, którzy lubią chodzić ze mną na mecze – mówi Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl).

Blogerka przyznaje, że jest bardzo wyrozumiała i nawet, kiedy jej ulubieńcom nie najlepiej wiedzie się na boisku, to mimo wszystko wierzy, że przed nimi jeszcze wiele sukcesów.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Farmacja

Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej

Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią  raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Edukacja

RPD chce walczyć z przypadkami przemocy wobec dzieci neuroróżnorodnych. Powstanie specjalny zespół ekspertów

Rzecznik Praw Dziecka zapowiada walkę z mającymi miejsce w szkołach i innych placówkach przypadkami nieuzasadnionego przytrzymywania dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Trwają prace nad powołaniem interdyscyplinarnego zespołu, który zajmie się m.in. zaostrzeniem kar za tego typu nieuzasadnione przypadki. O takich sytuacjach młodzi ludzie sami informują Biuro RPD. Jego przedstawiciele apelują nie tylko o zmianę przepisów, ale też edukację dyrektorów szkół.