Newsy

Irena Kamińska-Radomska: Mam parę nowych wyzwań zawodowych, ale na razie wszystko trzymane jest w tajemnicy. Na pewno będzie ciekawie

2022-04-28  |  06:11

To „Projekt Lady” dał Irenie Kamińskiej-Radomskiej rozpoznawalność. Na co dzień udziela wykładów i warsztatów w Protocol School of Poland. Teraz w jej życiu zawodowym szykują się kolejne nowe projekty. Jeden z nich na razie pozostaje tajemnicą, a drugi związany jest z realizacją filmów na temat savoir-vivre’u biznesowego.

Irena Kamińska-Radomska może się pochwalić szeroką wiedzą z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych. Niedawno mentorka „Projektu Lady” zdecydowała o zakończeniu współpracy z TVN. Jak jednak podkreśla – nie lubi stać w miejscu, dlatego w planach ma już nowe przedsięwzięcia medialne.

– U mnie wyzwania są cały czas, bo jestem odważna, to jest chyba moja główna cecha, czyli muszę lubić różne wyzwania. I oczywiście jest ich parę, więc będzie ciekawie natomiast na razie jest to tajemnica i ciężko będzie wyciągnąć ode mnie jakiekolwiek informacje – mówi agencji Newseria Lifestyle Irena Kamińska-Radomska.

Mentorka nie chce na razie zdradzić, czy będzie to program lifestyle’owy, reality show czy też zupełnie inny format. Nie ukrywa jednak, że bardzo cieszy się na jego realizację i wierzy, że pomysł przypadnie do gustu odbiorcom. Zapowiada też, że swoją fachową wiedzą będzie się dzielić z internautami.

– Teraz będę nagrywała filmy na temat savoir-vivre’u biznesowego. Te filmy będą bardzo profesjonalnie wykonane, więc myślę, że to będzie ciekawe dla odbiorcy. To będzie na platformie „Zostań z nami” – dodaje.

Irena Kamińska-Radomska przekonuje, że ma w zanadrzu wiele zawodowych pomysłów, które można realizować w różnoraki sposób. Nie chce jednak niczego zapeszać, dlatego dopóki nie ma konkretnych decyzji, nie opowiada o nich.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu