Newsy

Karolina Gilon: Jak wchodzę do willi uczestników „Love Island”, to podłoga ma drżeć. Takie jest moje zadanie

2019-09-06  |  06:12

Modelka została nową gwiazdą telewizji Polsat. Od września prowadzi nowe reality show stacji „Love Island. Wyspa miłości”, przeznaczone dla szukających miłości singli. Prezenterka twierdzi, że możliwość poprowadzenia takiego światowego show to dla niej marzenie, które się spełniło.

Karolina Gilon, modelka i wizażystka, zaistniała w show-biznesie dzięki roli w serialu „Miłość na bogato”. Szerszej publiczności stała się jednak znana jako uczestniczka programu TVN „Top Model”, w którym zajęła czwarte miejsce. Wkrótce potem zadebiutowała jako gospodyni programu „DeFacto” emitowanego przez stację TTV, rok później poprowadziła natomiast program „Druga twarz”. W 2019 roku zamieniła jednak Grupę TVN na telewizję Polsat, w której od września prowadzi nowe reality show „Love Island. Wyspa miłości”.

– Słyszałam brawa, więc chyba została przyjęta do rodziny Polsatu. Naprawdę jestem bardzo dumna, że jestem w stacji Polsat. To jest dla mnie wzruszający moment – mówi prezenterka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Oparty na brytyjskim formacie program „Love Island. Wyspa miłości” to reality show dla singli. Bierze w nim udział dziesięć osób: pięć kobiet i pięć mężczyzn, którzy mają spędzić kilka tygodni w luksusowej willi na jednej z hiszpańskich wysp. W pierwszym odcinku uczestnicy dobierają się w pary, w kolejnych natomiast muszą zdecydować czy pozostają przy pierwotnej decyzji, czy zmieniają partnera. W każdym odcinku pojawiać się będą nowe osoby, mające zastąpić uczestników odtrąconych przez partnerów bądź wskazanych przez widzów do opuszczenia willi.

– Jestem przygotowana na ogromne emocje. Jestem przygotowana na to, że tam naprawdę powstaną prawdziwe uczucia, że powstanie miłość, która pozostanie nawet dłużej niż czas antenowy, czyli po programie te związki też przetrwają. Naprawdę są ogromne emocje – mówi Karolina Gilon.

Prezenterka swoją rolę określa jako łączniczki między widzami a uczestnikami programu. Podkreśla, że każda z osób mieszkających w willi zawsze będzie mogła liczyć na jej wsparcie. To do niej powinni się zgłaszać ze wszystkimi problemami. Jednocześnie jednak zapowiada, że wprowadzi w ich życie element niepokoju i niepewności.

– Moja rola polega na tym, że jak wchodzę do willi, to podłoga ma drżeć. Uczestnicy mają nie wiedzieć, co się teraz wydarzy. Więc właśnie taka ma być moja rola, że jak mnie widzą, to sobie krzyczą: Oh my God, to ona, o nie, co się teraz wydarzy? – mówi Karolina Gilon.

Gospodyni „Love Island. Wyspa miłości” podkreśla, że celem uczestników ma być poszukiwanie miłości, nie tylko dlatego, że osoby w związku mają mniejsze szanse na odpadnięcie z programu. Sama nie zamierza uczestniczyć w emocjonalnych rozgrywkach między mieszkańcami willi, zwłaszcza że jej serce jest już zajęte.

– Nie mogę, muszę dać pole do popisu uczestnikom. Singielki to myślę, że łatwiejszy kąsek niż zajęta prowadząca – mówi Karolina Gilon.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Klaudia Carlos: Propozycja Kingi Dobrzyńskiej dotycząca „Pytania na śniadanie” sprawiła mi wielką radość i przyjemność. To dla mnie duży awans zawodowy

Gospodyni „Pytania na Śniadania” nie ukrywa, że angaż do tego formatu to dla niej duży zaszczyt i szansa na zawodowy rozwój. Jest więc ogromnie wdzięczna szefowej Kindze Dobrzyńskiej, że to właśnie ją wzięła pod uwagę i powierzyła to zadanie. Klaudia Carlos ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i nie bierze sobie do serca krytyki widzów, którzy byli przyzwyczajeni do poprzedniej ekipy porannego programu. Nie chce także komentować zarzutów, które pojawiają się w sieci pod adresem nowych prowadzących

Handel

Handel odczuwa kryzys demograficzny. Pracownicy zagraniczni i automatyzacja sposobem na niedobór kadr

30 proc. firm handlowych uważa niedostępność pracowników za ważną lub bardzo ważną barierę w rozwoju – wynika z Miesięcznego Indeksu Koniunktury PIE z lipca br. Ponad dwukrotnie więcej uznało, że są nią wysokie koszty pracownicze. Brak kadr, który odczuwalny jest w wielu różnych branżach, często nawet mocniej niż w handlu, oznacza konieczność sięgania po pracowników z zagranicy oraz inwestowania w automatyzację.

Teatr

Aleksandra Popławska: Nadopiekuńczość i trzymanie dziecka pod parasolem ochronnym to przemoc psychiczna. Taka toksyczna relacja jak w spektaklu „Czułe słówka” to dobry temat dla psychologa

Najnowsza sztuka warszawskiego Och-Teatru przedstawia losy matki – przedwcześnie owdowiałej, ekscentrycznej Aurory i jej córki Emmy, która jak najszybciej chce wyjść za mąż, by uwolnić się od wpływu rodzicielki. Aleksandra Popławska, wcielająca się w rolę tej pierwszej, zaznacza, że kobiety łączy bliska, ale trudna, wręcz toksyczna więź. Jej zdaniem podobne relacje można zaobserwować również w polskich domach. Dlatego też, ta opowieść z przesłaniem powinna skłonić odbiorców do przemyśleń, bo być może jakieś sytuacje w ich rodzinach wymagają szybkiego uzdrowienia. Spektakl „Czułe słówka” powstał na podstawie jednego z najgłośniejszych amerykańskich filmów sezonu 1983/1984, jednak teatralna wersja została nieco zmodyfikowana.