Mówi: | Marika |
Funkcja: | wokalistka |
Marika: podczas „The Voice of Poland” dowiedziałam się, że jestem w ciąży
O samej plotce Marika dowiedziała się podczas rozmów dotyczących kolejnej edycji programu „The Voice of Poland”, który artystka współprowadzi z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem. Jedna z osób pracujących przy produkcji pogratulowała jej ciąży. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia.
– Proszę państwa, rozumiem, że to już jest ten moment, ale na razie to nieprawda – deklaruje artystka i dodaje, że wolałaby, aby zainteresowanie wzbudzało to, czym zajmuje się zawodowo, jak spełnia się artystycznie, a nie jej życie prywatne.
Wokalistka zdaje sobie sprawę z tego, jakimi prawami rządzi się show-biznes i częściowo rozumie zainteresowanie opinii publicznej prywatną sferą życia gwiazd. Jednak Marika stara się bronić przed ingerencją mediów w jej życie osobiste i stanowczo dementuje plotki o ciąży.
– Wiem, że trudno jest utrzymać zainteresowanie publiczności, zakrywając totalnie sferę prywatną. Ja się przed tym bronię rękami i nogami, chociaż już wpuściłam telewizję do swojego domeczku i pokazałam nie tylko szafę z ubraniami, lecz wręcz telewizja weszła mi do sypialni – mówi Marika agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Piosenkarka pokazała swoje mieszkanie Paulinie Drażbie w programie „Pytanie na Śniadanie”. Zdaniem Mariki już to było wyrazem ekshibicjonizmu, więc można się spodziewać, że wokalistka nie zamierza w przyszłości rozmawiać z mediami o swoim życiu prywatnym.
Marika to wokalistka, tekściarka i kompozytorka tworząca muzykę z pogranicza reggae, soul oraz funk. Na koncie ma cztery albumy, dwie nominacje do Fryderyków i kilka dobrze przyjętych utworów, m.in.: „Moje serce”, „Mówisz i masz” czy „Masz to”. Marika prowadzi program „The Voice of Poland” w TVP.
Czytaj także
- 2021-01-11: Sztuczna inteligencja pozwoli zapobiegać przedwczesnym porodom. Opracowywana przez Polaków technologia uratuje wiele noworodków od niepełnosprawności, a nawet śmierci
- 2021-01-11: Co trzeci start-up pozytywnie ocenia wpływ pandemii na swoją działalność. Rosną szanse na pojawienie się pierwszego polskiego „jednorożca”
- 2020-12-09: Co roku na Boże Narodzenie wycina się miliony drzewek. Rozwiązaniem są coraz popularniejsze wypożyczalnie choinek
- 2021-01-04: Zuza Jabłońska: „Voice” otworzył mi drzwi do świata muzycznego. Nadal mam kontakt z jurorami
- 2020-12-29: AniKa Dąbrowska: Dzięki wygranej w „The Voice Kids” otworzyły mi się drzwi do kariery. Mogę teraz robić to, co kocham
- 2020-11-26: Paula Tumala: Nie jestem za aborcją. Chciałabym, aby kobiety miały prawo wyboru
- 2020-12-02: Paula Tumala: Codziennie zmagam się z problemem mojej wagi. W modelingu mój czas się skończył
- 2020-12-15: Paula Tumala: Przy dziewczynkach są takie momenty, że opadam z sił. Marzę, aby usiąść i odpocząć
- 2020-11-23: Monika Mazur: Chciałabym wiosną wrócić do pracy. Boję się o mojego maluszka, rodziców i dziadków
- 2020-10-21: Rząd planuje nowe obciążenia podatkowe dla ponad 40 tys. firm. Dla wielu z nich może to oznaczać koniec działalności
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Grażyna Wolszczak: Mimo pandemii nie tracę nadziei i wierzę w sukces mojego teatru. Na razie chcemy realizować spektakle online
Aktorka mocno wierzy w to, że po zdjęciu obostrzeń jej nowy teatr Garnizon Sztuki w końcu ruszy pełną parą. Na razie pandemia pokrzyżowała niemal wszystkie plany. Spektakle zostały odwołane. Grażyna Wolszczak nie załamuje jednak rąk, tylko stara się realizować różne projekty w sieci i ma nadzieję, że w ten sposób uda się przetrwać ten ciężki czas.
Robotyka i SI
Sztuczna inteligencja pomoże osobom po udarach. Tworzona przez Polaków aplikacja mobilna dostępna będzie za darmo w ciągu dwóch lat

Dzięki aplikacji mobilnej stworzonej przez polski start-up pacjentów po udarach będzie można objąć indywidualną terapią, która przywróci ich do pełnej sprawności. Dziś większość takich osób kończy leczenie po odzyskaniu podstawowej sprawności fizycznej, jednocześnie pozostając z poważnymi defektami poznawczymi. W ciągu najbliższych dwóch lat rozwiązanie może uzyskać status leczenia cyfrowego i zostać objęte refundacją w Niemczech. Polscy pacjenci najprawdopodobniej otrzymają aplikację w zamian za możliwość wykorzystania ich danych anonimowo do uczenia algorytmów.
Problemy społeczne
dr Michał Sutkowski: Jesteśmy w trudnym momencie pandemii. Musimy wytrzymać jeszcze kilka miesięcy

Rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski podkreśla, że Polska jest w tej chwili w trudnym momencie pandemii i społeczeństwo musi utrzymać reżim sanitarny jeszcze przez kilka miesięcy, aż akcja masowych szczepień nabierze tempa. Wskaźniki zakażeń i rozwój sytuacji epidemiologicznej w kolejnych tygodniach będą też w dużej mierze uzależnione od powrotu uczniów do szkół. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia od początku pandemii w Polsce na COVID-19 zachorowało ponad 1,39 mln osób, a prawie 31,3 tys. chorych zmarło.