Newsy

Olga Buława: Praca w telewizji jest wspaniała. Chciałabym poprowadzić program podróżniczy, mocno związany z moją pasją

2019-11-26  |  06:16

Miss Polski 2018 podczas ostatniego roku nabrała doświadczenia w występowaniu przed kamerą i zobaczyła, na czym polega praca w telewizji. Olga Buława nie ukrywa, że była to dla niej fascynująca przygoda, która wiele ją nauczyła. Przyznaje, że gdyby w przyszłości pojawiła się możliwość poprowadzenia własnego programu, z pewnością skorzystałaby z takiej propozycji. Praca modelki, z którą również się zetknęła, choć interesująca, nie jest dla niej priorytetem i nie myśli o niej jako o przyszłym zawodzie.

­– Nigdy nie byłam modelką. Uważam, że to piękny zawód, ale pozostawię go osobom, które się do tego nadają i mają odpowiednie warunki. Myślę, że zaczęcie kariery modelki w wieku 28 lat to jednak trochę za późno. Mimo to, podczas tego roku zdarzało mi się pozować do zdjęć, szłam nawet w trzech pokazach. Było to dla mnie ciekawe doświadczenie – mówi agencji Newseria Lifestyle Miss Polski 2018.

Gdy Olga Buława myśli o swojej przyszłości chętnie łączy ją z pracą w telewizji. Miss Polski 2018 otwarcie przyznaje, że od wygranej w konkursie miała okazję współtworzyć różne, ciekawe projekty. Podczas ich realizacji nabrała wprawy i zdobyła doświadczenie, które kiedyś chciałaby wykorzystać.

Praca w telewizji to wspaniała rzecz. Podczas ostatniego roku mogłam trochę obyć się z występowaniem przed kamerą. Biorę udział w programie telewizyjnym, jestem jedną z bohaterek  programu „No to lecę”, który opowiada o mojej pracy i o podróżach. Myślę, że praca w telewizji by mnie satysfakcjonowała. Natomiast jeszcze się nie pojawiła żadna propozycja – przyznaje.

Olga Buława nie ukrywa również, że gdyby sama miała wybrać tematykę programu, który chciałaby poprowadzić, zdecydowanie postawiłaby na podróże. To pozwoliłoby jej zwiedzać świat, rozwijać dotychczasowe pasje i poznawać nowe kraje. Miss Polski 2018 nie myślała jeszcze na czym miałby polegać taki projekt ani jaka miałaby być ewentualna formuła programu z jej udziałem. Wie jednak, że na wizji nie ma zamiaru nikogo naśladować. Choć ceni pracę Martyny Wojciechowskiej, nie chce jej kopiować.

Myślę, że odpowiadałby mi program podróżniczy, mocno związany z moimi pasjami. Martyna Wojciechowska jest świetna. Jestem jej ogromną fanką, ale na pewno nie chciałabym jej podrabiać. Zrobiłabym to we własnym stylu – dodaje Olga Buława.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Podczas studiów uczyliśmy się żonglerki maczugami i popisów cyrkowych. Te umiejętności przydały mi się w zawodzie aktora

W pracy zawodowej kolejny raz przydały się Mateuszowi Banasiukowi umiejętności zdobyte w szkole aktorskiej. W spektaklu „Wypiór” wystawianym na scenie Teatru IMKA odtwórca roli Łukasza udowodnił, że potrafi perfekcyjnie żonglować, wzbudzając podziw widowni. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle artysta zdradza, że podczas studiów nauczył się jeszcze kilku innych sztuczek cyrkowych.