Newsy

Rafał Maślak o swoim programie „Randka z Maślakiem”: zrobiłem coś dobrego i spełniłem się zawodowo

2015-05-29  |  06:55

Rafał Maślak nie miał problemu z nawiązaniem bliższych relacji z żadną z dziewczyn w programie „Randka z Maślakiem”, mimo że każda była w innym wieku. Mister Polski powiedział, że wiek nigdy nie miał dla niego znaczenia. Jest także dumny, że udało mu się zrealizować przedsięwzięcie, i ma poczucie, że zrobił coś dobrego. Każdej z bohaterek sprawił radość, sam zaś, występując w programie, spełnił się zawodowo.

Nigdy nie miałem problemu z wiekiem kobiet, zawsze lubiłem przebywać w gronie pań. To, że dziewczyna jest starsza czy młodsza, to dla mnie jest tylko odnośnik czasowy. Musimy określać swój wiek poprzez liczbę, a to, jaki mamy zegar biologiczny w nas, to zupełnie co innego. Dlatego te wszystkie dziewczyny są dla mnie w jednakowym wieku – mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mister Polski towarzyszył dziewczynie podczas studniówki, kolejną zabrał na imprezę z gwiazdami, inną na tor kartingowy. Obecnie jest w trakcie kręcenia ostatniego odcinka.

To była niesamowita przygoda i bardzo duże wyzwanie w moim życiu. Spotkałem niesamowite bohaterki. Jeżeli widzę szczęście tych dziewczyn, a widzę, to jestem podwójnie usatysfakcjonowany. Cieszę się, że udało mi się zrobić coś dobrego, że spełniam się zawodowo i jeszcze mogę komuś pomóc – wyznaje Rafał Maślak.

„Randka z Maślakiem” emitowana jest od 24 marca w stacji Polsat Café. W każdym odcinku Rafał Maślak stara się spełnić marzenie wybranej bohaterki.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.