Mówi: | Joanna Krupa |
Funkcja: | modelka |
Joanna Krupa: Niektórzy uczestnicy "Top Model" oglądali nas, jak mieli dziewięć lat, a teraz przychodzą na casting. Mogłabym nawet być ich mamą
Modelka zapewnia, że najnowsza edycja „Top Model” nie będzie kalką poprzednich. W każdym sezonie są bowiem inni uczestnicy, którzy stanowią o sile programu, i mimo scenariusza nie brakuje zaskoczeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Zdaniem Joanny Krupy osoby, które teraz aspirują do roli modelek i modeli, różnią się od tych sprzed kilkunastu lat, bo mają dużo większą świadomość branży, wiedzą, jak się zaprezentować i czego oczekują po udziale w popularnym show.
– Jakie będą surprises w tym sezonie? Każdy sezon ma coś niesamowitego i daje widzom coś innego. Ale to właśnie uczestnicy dają taki power temu programowi. Porównując pierwsze edycje z tymi ostatnimi, dobrze widać, że uczestnicy, którzy przychodzą do nas, już wiedzą, czego szukamy, czego chcemy, są bardziej przygotowani i myślę, że ta konkurencja jest jeszcze większa – mówi agencji Newseria Lifestyle Joanna Krupa.
Nietuzinkowi uczestnicy z różnym bagażem życiowych doświadczeń niewątpliwe podnoszą atrakcyjność programu. Każdy ma inny typ urody i sylwetki, a także inną charyzmę i spojrzenie na świat, ale łączy ich jedno: chcą zrobić karierę w świecie mody. Nierzadko też udział w tym show pomaga im pokonać życiowe zakręty i dodaje odwagi, by mimo wszystko zawalczyli o swoje marzenia.
– Mamy dziewczynę, która bardzo dużo przeżyła w swoim życiu, i myślę, że ten program naprawdę jej bardzo dużo da, czy ona wygra, czy nie. Ale przede wszystkim piękne jest właśnie to, że przychodzą tu ludzie, którzy mają marzenie, żeby być modelką czy być w telewizji i sami na pewno by nie dali rady. Myślę, że niektórzy uczestnicy inspirują więc widzów, którzy oglądają nasz program – mówi Joanna Krupa.
Modelka przyznaje, że w ciągu 11 edycji „Top Model” nie brakowało zarówno momentów zabawnych, jak i wzruszających. Bywa, że teraz do programu zgłaszają się ci, którzy oglądali go od pierwszej edycji, niektórzy dorastali razem z nim i realizują swoje marzenia.
– Bardzo dużo czasu spędziłam w tym programie, przez ten czas zmieniło się też życie wielu uczestników. Niektórzy oglądali nas, jak mieli dziewięć lat, a teraz przychodzą na casting. Ja w sumie to mogłabym nawet być ich mamą i to właśnie utkwiło mi teraz w głowie, jakoś tak stanęło na sercu – mówi.
Modelka zapewnia jednak, że sama nie czuje wypalenia zawodowego i uważa, że ten program nadal ma duży potencjał.
– Oddaliśmy dużo swojego życia dla tych uczestników, ale robimy coś, co kochamy. Ja co sezon przychodzę na plan i czuję się tak, jakby to był pierwszy dzień w pracy, bo naprawdę żyję tym – mówi.
Jurorzy uczą, jak poruszać się w świecie modelingu, pomagają uczestnikom pozbyć się blokad i udzielają cennych wskazówek, które będą mogli wykorzystać na różnych płaszczyznach.
– Obojętnie, co będą robić, czy wygrają ten program, czy nie, czy uda im się być modelką, czy modelem, czy będą w social media influencerami, to mamy świadomość, że coś ten program im daje, że nigdzie się tego nie nauczą, i to jest niesamowite – mówi.
Joanna Krupa zapewnia, że w ciągu 11 edycji „Top Model” jurorzy, choć często skrajnie różnią się w opiniach, to starają się robić wszystko, by program był atrakcyjny dla widzów.
– Już tyle lat przeszło, że rozumiemy, co kto lubi i co myśli. Kiedyś może bym wzięła do siebie jakiś komentarz Dawida czy Marcina i bardziej się nim przejmowała, a teraz my się już znamy i wiemy, że to jest TV show. Też nieraz musimy się nakręcać i nieraz sobie specjalnie jakieś komentarze rzucamy, żeby coś się działo – dodaje.
Premierowe odcinki „Top Model” będzie można oglądać na antenie TVN-u od września.
Czytaj także
- 2025-03-28: Enea zapowiada kolejne zielone inwestycje. Do 2035 roku chce mieć prawie 5 GW mocy zainstalowanej w OZE
- 2025-03-11: Dawid Kwiatkowski: W programie „MBtM” były wyznania miłości w moim kierunku. To było miłe, ale za uczestnikiem musi iść też dobra muzyka
- 2025-03-26: Patricia Kazadi: To będzie bardzo pracowita wiosna. Pracuję nad własną muzyką
- 2025-03-13: Patricia Kazadi: Maciek Rock jest dla mnie ogromną inspiracją. Uczę się od mistrza
- 2025-03-21: Joanna Liszowska: Mam nadzieję, że nigdy nie będę świadkiem wypadku. Bałabym się udzielać pomocy, bo to niebywała odpowiedzialność
- 2025-03-03: Sylwia Bomba: „Królowa przetrwania” to nie jest mój format. Nie lubię być blisko dram, nie lubię rywalizować na takim poziomie
- 2025-03-20: Malwina Wędzikowska: Druga edycja „The Traitors. Zdrajcy” jest bardziej mroczna i bezwzględna. Finał mocno zaskoczy widzów
- 2025-03-28: Malwina Wędzikowska: W moim środowisku pracy nieraz byłam zdradzona i oszukana. Teraz wystrzegam się zbyt miłych ludzi, od których za chwilę można dostać cios w plecy
- 2025-02-27: Malwina Wędzikowska: W dżungli przez miesiąc rewidowałam swoje życie. Przehulałam dużo czasu na toksycznych ludzi
- 2025-02-25: Trwa nabór wniosków do programu dopłat do elektryków. Bez zmiany systemu podatków może być krótkotrwałym mechanizmem wsparcia rynku
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Julia Kamińska: Bardzo niepokoi mnie trend odwrotu od sprawdzonych szczepionek ratujących życie. Chciałabym, żeby ludzie ufali naukowcom i nie bali się
Aktorka dba o swoje zdrowie, regularnie wykonuje badania profilaktyczne, bacznie obserwuje swój organizm i szczepi się przeciwko chorobom zakaźnym. Jak przekonuje, szczepienia osób pełnoletnich są tak samo ważne jak dzieci, niektóre choroby bowiem częściej występują u dorosłych, a dodatkowo mają cięższy przebieg i niosą ze sobą ryzyko wielu powikłań. Julia Kamińska nie rozumie więc niechęci Polaków do szczepień ochronnych. Jej zdaniem to najlepsza inwestycja w zdrowie, więc trzeba zaufać naukowcom i lekarzom.
Problemy społeczne
Zapobieganie cyberuzależnieniom wśród dzieci wymaga dużego zaangażowania rodziców. Zakazy nie są wystarczające

– W obliczu rosnącego problemu cyberuzależnień wśród nieletnich kluczową rolę w jego zapobieganiu odgrywają rodzice – uważa Anna Dela, prezeska Instytutu Człowieka Świadomego. Jej zdaniem to oni powinni jak najwcześniej ustalić swoim pociechom zasady korzystania z sieci i limity czasowe. Muszą też zapewnić dzieciom atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu, żeby się im nie nudziło, kiedy będą offline. Rodzice często zbyt późno zauważają alarmujące sygnały, kiedy konieczna jest już konsultacja z psychologiem.
Teatr
Małgorzata Potocka: Jestem absolutnie oddana mojemu teatrowi. Jak się robi teatr z pasji, to nie trzeba odpoczywać

Twórczyni Teatru Sabat zaznacza, że prowadzenie teatru to nie tylko praca, ale także misja, która wymaga poświęcenia, a sukcesy przynoszą ogromną satysfakcję. Spektakularne rewie są efektem pasji, zaangażowania i profesjonalizmu wielu osób, a ona jest nie tylko reżyserką, choreografką i tancerką, ale także doskonałą menedżerką. Założycielka placówki podkreśla, że atmosfera, która panuje w Tatrze Sabat, sprzyja współpracy. Artyści czują się w nim jak w rodzinie i wciąż mogą doskonalić swoje umiejętności, co przekłada się na jakość przedstawień oraz na zadowolenie widzów.