Newsy

Stylistka dla dzieci – nowa moda wśród rodziców

2013-11-12  |  08:00
Już nie tylko dorośli korzystają z pomocy stylistów. Coraz częściej rodzice powierzają fachowcom skompletowanie garderoby swoich maluchów. To dla nich nie tylko oszczędność czasu, ale też gwarancja, że dziecko będzie ubrane w najmodniejsze ubrania sezonu.

Fachowcy nie tylko pomagają rodzicom w zakupach, ale także wybierają gotowe zestawy ubrań dla maluchów. Tak dobierają garderobę, żeby dziecko miało gotowe komplety na każdą okazję.

– W tej chwili już kompletuję garderobę dla dwójki dzieci, dla pięcioletniego chłopczyka i dwunastoletniej dziewczynki. Zgłosił się do mnie
ich tato z prośbą o pomoc, ponieważ organizuje zaręczyny i są to jakby ponowne zaręczyny i chce zrobić niespodziankę żonie, która bardzo zwraca uwagę na to jak dzieci chodzą ubrane. Natomiast on kompletnie nie ma pojęcia –
tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle,  Małgorzata Przyłęcka, stylistka.

Z pomocy fachowców korzystają także pary, które dopiero spodziewają się dziecka. W takich sytuacjach, styliści pomagają skompletować wyprawkę.

– Cena takiej usługi mniej więcej zaczyna się od pięćdziesięciu złotych wzwyż. Wzwyż, to zależy, co rodzice ode mnie oczekują. Czy oczekują, żebym
z nimi robiła zakupy, żebym to zrobiła sama –
wyjaśnia stylistka.

Coraz częściej, na zatrudnienie stylistów decydują się także sklepy z odzieżą dziecięcą. Dzięki temu rodzice mogą skorzystać z fachowej pomocy na miejscu, przy okazji zakupów.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Telekomunikacja

Samotność coraz bardziej dotyka Polaków. Dla 90 proc. z nich problemem są też narastające podziały

Polacy coraz częściej czują się samotni i wyobcowani, mimo że technologia daje im nieograniczone możliwości komunikacji. Według badań 68 proc. społeczeństwa doświadcza samotności, a 90 proc. ma dość narastających podziałów. T-Mobile Polska rusza z platformą #BurzymyBariery, której celem jest zachęcenie Polaków do prawdziwego dialogu i eliminacja barier komunikacyjnych.

Gwiazdy

Malwina Wędzikowska: W dżungli przez miesiąc rewidowałam swoje życie. Przehulałam dużo czasu na toksycznych ludzi

Prezenterka jest teraz na takim etapie swojego życia, że oddala się od ludzi, którzy nie wnoszą w nie nic pozytywnego. Zamiast tracić czas na toksyczne relacje, inwestuje w rozwój osobisty, dużo czasu poświęca też na pracę i rozwijanie swoich pasji. Malwina Wędzikowska nie ukrywa też, że jest dumna z kontynuacji formatu „The Traitors. Zdrajcy” i wierzy, że druga edycja również przyciągnie przed telewizory wielu widzów.