Newsy

Z występu Majki Jeżowskiej na Festiwalu Pol’and’Rock powstanie dokument. Nakręci go jej syn

2019-08-02  |  06:45

Majka Jeżowska jest niezwykle podekscytowana swoim występem na Festiwalu Pol’and’Rock. Będzie to dla niej wyjątkowe przeżycie po pierwsze z racji tego, że pojawi się na scenie niezwykle prestiżowej imprezy, a po drugie – jej koncert, próby, przygotowania, a także wszystko to, co dzieje się w kulisach, zostanie zarejestrowane przez kamery. Produkcją filmu dokumentalnego zajmie się syn piosenkarki. Ona sama zapowiada też, że przygotowała dla swoich fanów dużą niespodziankę. 

Gospodarzem festiwalu jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób dziękuje wszystkim za ogromne wsparcie, jakie otrzymuje podczas styczniowych finałów oraz wielu innych przedsięwzięć realizowanych w trakcie roku. Majka Jeżowska nie ukrywa, że z duża przyjemnością przyjęła zaproszenie na jedną z najbardziej ulubionych imprez Polaków, a w tym roku radość jest podwójna.

– To będzie chyba najpiękniejszy mój koncert, mam nadzieję, że nic nie wydarzy się po drodze, jedziemy całą paczką. I będzie z tego piękna pamiątka, bo prawdopodobnie powstanie z tego DVD. Mój syn ma firmę producencką, która współpracuje z amerykańskimi firmami, jeździ po całym świecie, robi dla nich filmy reklamowe. I jak usłyszał, że mama jedzie na Pol’and’Rock, to podjarał się pozytywnie i mówi: Wiesz co, to ja zrobię film o tobie, jak się przygotowujesz, jakie to jest wydarzenie, jakie to są emocje – mówi agencji Newseria Majka Jeżowska.

Wojciech Jeżowski skompletował więc profesjonalną ekipę filmową i przygotował wstępny plan działania. Kamera zarejestruje nie tylko jej koncert, lecz także kulisy tego zdarzenia.

– Wojtek zabiera kamerzystów, dźwiękowców – jednego chce wrzucić w środek tego tłumu pod sceną, jeden będzie z nami. Ale już kręcimy jakby przygotowania, są obecni na próbach, jadą z nami busem, więc będą kręcić to, co się dzieje w środku, jak wygląda atmosfera, energia w naszym zespole. Na razie kręcą, kręcą, kręcą, ale wierzę, że on ma bardzo dobry gust i będzie wiedział, co chce pokazać tym filmem – mówi Majka Jeżowska.

Poprzez ten dokument Jeżowska chciałaby udowodnić swoim fanom, że nadal drzemie w niej duży potencjał sceniczny, wciąż koncertuje i ma dużo pomysłów na przyszłość. Ci, którzy przed laty przychodzili na jej kolorowe i żywiołowe występy, mają się przekonać, że nic się nie zmieniło. Artystka wciąż kipi energią i entuzjazmem.

– Myślę, że to będzie Majka teraz, bo jaka Majka była, to każdy wie, może sobie kliknąć stare teledyski, stare występy. W sumie za dużo nie pokazuję się na jakichś wielkich medialnych imprezach, więc będzie to taka fajna wiadomość dla fanów, którzy myślą, że nic nie robię albo że zniknęłam, że jestem, że mam się dobrze. I właściwie rozkręcam się dopiero naprawdę, bo czuję tę energię od młodych ludzi, z którymi pracuję. Mamy pomysły, mamy bardzo fajny zapas i wiedzę muzyczną. I moje doświadczenie plus ich entuzjazm to jest naprawdę coś niebywałego – mówi Majka Jeżowska.

Na razie nie wiadomo, kiedy film ujrzy światło dzienne. Jeżowska tłumaczy, że materiał na pewno będzie bardzo obszerny, więc najpierw trzeba będzie go przejrzeć, zweryfikować i odpowiednio zmontować.

– Dopiero jak wszystko skręcimy i zaczną to montować, to zobaczymy, w jakiej formie to wypuścimy – czy to będzie tylko film na naszej stronie czy w sieci, czy ktoś będzie chciał taki dokument pokazać gdzieś, zobaczymy. Myślę, że materiał będzie bardzo ciekawy. Nabiegam się pewnie, a za mną kamerzyści mojego syna. Będziemy pokazywać wszystko to, co dzieje się wokół mojej osoby. Zaśpiewam wszystkie swoje największe przeboje i to w takich zaskakujących aranżacjach. Będą również raperzy, będą specjalne rapy napisane na mój temat, więc wow, nie mogę się już doczekać – mówi Majka Jeżowska.

Koncert Majki Jeżowskiej odbędzie się na Małej Scenie 3 sierpnia o godzinie 17.20.

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Ilona Felicjańska: Bardzo zwracam uwagę na to, co jem. Są to głównie sałaty i warzywa, a mięso sporadycznie

Modelka podkreśla, że nie stosuje żadnej diety, natomiast zwraca uwagę na to, by jej codzienne menu było bogate w produkty, które dostarczają dużo witamin i składników odżywczych. W jadłospisie dominują więc sałatki, warzywa pod różnymi postaciami, a także duże ilości wody i zielonej herbaty. Ilona Felicjańska tłumaczy, że je tylko to, na co ma ochotę. Nie kieruje się sugestiami znajomych czy podpowiedziami dietetyków, tylko słucha własnego organizmu.

Motoryzacja

Zygmunt Chajzer: Stare samochody zatruwają powietrze. Najchętniej zabrałbym ich właścicielom kluczyki

Prezenter przyznaje, że coraz częściej martwi go jakość i poziom zanieczyszczenia powietrza. Smog, o którym dużo się mówi, zdaniem prezentera nie jest jedynie wynikiem spalania zbyt dużej ilości węgla. Do jego powstawania przyczyniają się także stare pojazdy, które emitują ogromną ilość trujących spalin. Chajzer uważa, że kierowcy takich samochodów nie powinni wyjeżdżać na ulice, ponieważ w ten sposób szkodzą innym.  

Gwiazdy

Anna Popek: Dzięki lekcjom WF-u pokochałam siatkówkę i pływanie. Do dziś uprawiam te dyscypliny

Dziennikarka wspomina, że w szkolnych czasach nie za bardzo lubiła lekcje WF-u. Przełomowym momentem okazała się jednak możliwość nauki gry w siatkówkę oraz wyjścia na basen. Te dyscypliny sportu całkowicie zmieniły jej podejście do aktywności fizycznej. Prezenterka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że regularne ćwiczenia pozwalają utrzymać dobrą kondycję i dłużej cieszyć się zdrowiem. W wolnych chwilach stara się więc biegać po lesie, pływać i grać w piłkę siatkową.

 

CES Las Vegas 2020