Newsy

Natalia Kukulska w projekcie Spiritual Freelance w czasie Warsaw Fashion Weekend

2013-10-04  |  10:30
Mówi:Natalia Kukulska
Funkcja:wokalistka
 • MP4

  Podczas tegorocznego Warsaw Fashion Weekend wokalistka Natalia Kukulska wraz z projektantką Violą Śpiechowicz zaprezentują wspólny projekt. Projekt nazywa się „A Spiritual Freelance”. Nazwa jest Violi Spiechowicz. Przede wszystkim jest to połączenie duchowe i kulturowe różnych sztuk  podkreśla Natalia Kukulska.

  Spiritual Freelance to performance przygotowany przez projektantkę Violę Śpiechowicz , szwajcarską wokalistkę tybetańskiego pochodzenia – Dechen Shak-Dasay oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki – Natalię Kukulską. Dopełni on pokaz najnowszej kolekcji projektantki.

    Pokaz jest inspirowany Tybetem, pojawiają się mantry transowe, które powodują, że można kompletnie się unieść przez moment, bo powtarzanie pewnych ważnych słów powoduje, że człowiek jest uspokojony,czuje się bezpiecznie i dzieje się coś ciekawego w naszych myślach – powiedziała Agencji Informacyjnej Newseria Lifestyle  Natalia Kukulska.

  Wokalistka łączy to ze swoją muzyką. Zaśpiewa po polsku i po angielsku. 

    Te wszystkie kultury fajnie się przenikają. Na scenie będzie z nami muzyk, który będzie grał na instrumencie sitar. Będzie również mój mąż Michał Dąbrówka, który zagra na perkusji i będziemy śpiewać na żywo – zapowiada Kukulska. 

  Jak podkreśla, wydarzenie to zapowiada się wyjątkowo interesująco.

   Viola zawsze funduje coś niesztampowego, ciekawego, bo ona się nie boi przełamywania tego co modne, tego co oczywiste, tego co w trendach, chociaż zawsze te trendy mam wrażenie wyprzedzała – zauważa Kukulska.

  Kalendarium

  Więcej ważnych informacji

  Jedynka Newserii

  Jedynka Newserii

  Dom i ogród

  Zdrowie

  Tomasz Ciachorowski: Po czterdziestce nasze ciało nie jest już tak sprawne jak wcześniej. Imają się go różne choroby, dolegliwości i łatwiej o infekcje

  Aktor zaznacza, że po czterdziestce stał się wielkim entuzjastą profilaktyki i na bieżąco monitoruje stan swojego zdrowia. Korzysta więc z dobrodziejstw medycyny i docenia, że dzięki regularnym badaniom może mieć kompleksową wiedzę na temat tego, co się dzieje w jego organizmie. Tomasz Ciachorowski uważa, że w pewnym wieku trzeba już dbać o siebie ze zdwojoną siłą. Dobrą kondycję pomaga mu zachować także aktywny styl życia. Szczególnie lubi jeździć na rowerze.

  Psychologia

  Katarzyna Zielińska: Na dobranoc nie oglądamy telewizji, tylko czytamy dzieciom książki. To jest ten moment, kiedy możemy budować relację z naszymi pociechami

  Aktorka, która jest ambasadorką kampanii #TataTeżCzyta2024, zapewnia, że wraz z mężem z ogromną przyjemnością kultywuje tradycję wieczornego czytania swoim synkom, ośmioletniemu Henrykowi i sześcioletniemu Aleksandrowi. Chłopcy mają już ulubione lektury, wśród nich są miedzy innymi książki detektywistyczne, przyrodnicze, o sporcie i o kosmosie. Katarzyna Zielińska podkreśla, że cała rodzina uwielbia ten wieczorny rytuał i czerpie z niego wiele korzyści.