Newsy

Natalia Siwiec: Nie zmniejszyłam piersi. To najgłupsza plotka na mój temat

2016-01-25  |  11:45

Modelka zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

Informację o rzekomej operacji piersi Natalii Siwiec podał jeden z tabloidów. Według jego doniesień modelka poddała się zabiegowi, aby wyglądać mniej wulgarnie i mieć większą szansę na karierę aktorską. Natalia Siwiec twierdzi jednak, że informacja ta jest całkowicie nieprawdziwa. O kolejnej plotce na swój temat dowiedziała się od dziennikarki, która przeprowadzała z nią wywiad.

Nawet nie wiedziałam, że media obiegła taka wiadomość. Nie wiem, kiedy bym miała to zrobić. Nie przypominam sobie ostatnio żadnej operacji, prócz operacji, którą miałam na zatoki, dwa tygodnie temu – mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka od 10 lat miała problemy z zatokami nie mogła normalnie oddychać, często traciła smak i powonienie, cierpiała na nawracające bóle głowy, kilka razy w roku przechodziła ostre zapalenie zatok. W styczniu poddała się trzygodzinnej operacji w jednej z warszawskich klinik laryngologicznych. 

– Jest tyle głupich plotek na mój temat, łącznie z tą właśnie o biuście – mówi Natalia Siwiec. 

Modelka stara się nie prowokować kolejnych plotek na swój temat. W przeciwieństwie do wielu młodych gwiazd jest umiarkowanie aktywna w mediach społecznościowych.

– Czasami wrzucam na Snapchata co nieco, ale to muszę mieć naprawdę dobry dzień – mówi Natalia Siwiec. 

Modelka twierdzi, że należy do starszego pokolenia, które nie jest biegłe w obsłudze mediów społecznościowych. Dlatego stosunkowo rzadko publikuje zdjęcia na Snapchacie lub Facebooku. Nie rozumie też obsesyjnego fotografowania każdego wydarzenia z życia.

– Mam wrażenie, że to zabiera nam przeżywanie niektórych rzeczy, bo skupiamy się na tym, żeby coś cały czas filmować i nie dostrzegamy fajnych rzeczy, bo jesteśmy skupieni na czymś innym – mówi Natalia Siwiec. 

Modelka ma oficjalne konto na Facebooku, które obserwuje ponad 130 tys. osób, oraz na Instagramie, które śledzi 428 tys. osób.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl

Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.

Edukacja

Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.

Edukacja

Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.