Newsy

Natalia Siwiec: wszyscy czekają na drugi sezon mojego reality-show

2014-05-27  |  07:00

Premierowe odcinki programu „Enjoy the View <3 Natalia” z udziałem Natalii Siwiec i jej najbliższych były emitowane na antenie Viva Polska. Reality-show cieszył się dużą oglądalnością. Teraz na jego emisję zdecydowała się stacja TVN Style. Gwiazda ma nadzieję, że powstanie drugi sezon programu z jej udziałem. Jest zadowolona z tego, jak wypadła w pierwszej serii, i nie uważa, że powinna coś zmieniać w kolejnej. Pojawienie się nowych bohaterów uzależnia od tego, co wydarzy się w jej życiu podczas nagrań do nowej edycji.

Reality show „Enjoy the View <3 Natalia”, ukazujący życie Natalii Siwiec, jej męża Mariusza oraz rodziny i przyjaciół, był emitowany na antenie kanału Viva Polska od lutego do marca br. Widzowie mogli śledzić zarówno życie codzienne gwiazdy, jak i jej udział w sesjach czy przygotowania do imprez. Teraz powtórkę programu będzie można zobaczyć w TVN Style. Natalia liczy, że Viva zdecyduje się nakręcić drugi sezon, i jest zadowolona z dotychczasowej formuły reality-show.

Wszyscy czekają już na drugi sezon, zobaczymy, jak to będzie. Absolutnie nie uważam, że muszę wnieść do niego coś nowego. Wyniki oglądalności pokazują, że są z nami stali widzowie, którzy chcą oglądać program. Są to ludzie, którzy chcą oglądać normalne życie. Oni nie potrzebują nie wiadomo czego w tym programie. Czekają właśnie na tę normalność, na przekazanie przez ekran telewizora dobrej energii – z takimi opiniami najczęściej się spotykam – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Siwiec.

Życie celebrytki przed kamerami śledziło średnio 4 tys. widzów. Zapewniło to stacji Viva Polska pozycję lidera wśród kanałów młodzieżowych w czasie nadawania premier programu. Dlatego też rozważana jest produkcja kolejnej serii „Enjoy the View <3 Natalia”. Na ten moment gwiazda nie wie, czy w programie mogliby się pojawić nowi bohaterowie. Uważa, że zależne od tego, czy jej znajomi będą chcieli wziąć udział w show.

Na pewno moje grono znajomych jest bardzo duże, więc zależy to tylko od tego, kogo się uda namówić. Zależy też od tego, co się wydarzy akurat w moim życiu, jeżeli i jak będziemy kręcić program. Nie chcę nikomu nic udowadniać, mówić „a, nie wiem, zobaczcie, jak to jest”. To mnie nie interesuje. Najważniejsze jest to, żebym była szczęśliwa i żeby spełniały się moje marzenia. I jeżeli się spełniają, to jestem szczęśliwa, czyli kwitnę, chcę dalej pracować i nabieram takiej fajnej energii do działania – komentuje gwiazda.

Natalia Siwiec popularność zdobyła w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy została dostrzeżona przez fotoreporterów i okrzyknięta Miss Euro. Oprócz występu w reality-show „Enjoy the View” brała też udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” na antenie Polsatu. Gra w reklamach, teledyskach i serialach.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Gospodarstwa domowe mogą skorzystać z dodatkowej zniżki na rachunkach za prąd. Sprzedawcy energii jeszcze w tym roku udzielą upustu w wysokości 125 zł [DEPESZA]

Obok nowych, wyższych limitów zużycia energii, uchwalonych niedawno w Tarczy Solidarnościowej, polskie gospodarstwa domowe będą mogły skorzystać w tym roku z dodatkowej zniżki na rachunkach za prąd w wysokości 125 zł. Do takiego rabatu będą uprawnione wszystkie gospodarstwa, które spełnią jeden z mało wymagających warunków określonych w nowych przepisach. W praktyce dla statystycznej rodziny o przeciętnym zużyciu energii  nowy mechanizm oznacza oszczędność o równowartości rachunku za jeden miesiąc.

Farmacja

Polacy rozwijają platformę do dostarczania terapeutycznych cząsteczek RNA do komórek nowotworowych. To innowacyjne podejście do walki z rakiem

Nie celowanie w konkretny typ komórek nowotworowych, ale blokowanie genów odpowiedzialnych za proces nowotworzenia ma być podstawą działania platformy wykorzystującej technologię krótkich interferujących RNA (siRNA, z ang. small interfering RNA) do walki z nowotworami. Rozwijane przez polską firmę BS Biotechna rozwiązanie ma także umożliwić celowane dostarczanie do organizmu terapii przeciwnowotworowej. Ten projekt uzyskał niedawno dofinansowanie Agencji Badań Medycznych. Jak podkreślają naukowcy, opracowywane rozwiązanie jest innowacyjne, bo można je zastosować do różnych rodzajów raka. Technologia RNA jest uznawana za jedną z potencjalnie najbardziej użytecznych w leczeniu nowotworów i prewencji nawrotów choroby.