Newsy

Rafał Maślak o swoim programie „Randka z Maślakiem”: zrobiłem coś dobrego i spełniłem się zawodowo

2015-05-29  |  06:55

Rafał Maślak nie miał problemu z nawiązaniem bliższych relacji z żadną z dziewczyn w programie „Randka z Maślakiem”, mimo że każda była w innym wieku. Mister Polski powiedział, że wiek nigdy nie miał dla niego znaczenia. Jest także dumny, że udało mu się zrealizować przedsięwzięcie, i ma poczucie, że zrobił coś dobrego. Każdej z bohaterek sprawił radość, sam zaś, występując w programie, spełnił się zawodowo.

Nigdy nie miałem problemu z wiekiem kobiet, zawsze lubiłem przebywać w gronie pań. To, że dziewczyna jest starsza czy młodsza, to dla mnie jest tylko odnośnik czasowy. Musimy określać swój wiek poprzez liczbę, a to, jaki mamy zegar biologiczny w nas, to zupełnie co innego. Dlatego te wszystkie dziewczyny są dla mnie w jednakowym wieku – mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mister Polski towarzyszył dziewczynie podczas studniówki, kolejną zabrał na imprezę z gwiazdami, inną na tor kartingowy. Obecnie jest w trakcie kręcenia ostatniego odcinka.

To była niesamowita przygoda i bardzo duże wyzwanie w moim życiu. Spotkałem niesamowite bohaterki. Jeżeli widzę szczęście tych dziewczyn, a widzę, to jestem podwójnie usatysfakcjonowany. Cieszę się, że udało mi się zrobić coś dobrego, że spełniam się zawodowo i jeszcze mogę komuś pomóc – wyznaje Rafał Maślak.

„Randka z Maślakiem” emitowana jest od 24 marca w stacji Polsat Café. W każdym odcinku Rafał Maślak stara się spełnić marzenie wybranej bohaterki.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Klaudia Carlos: Propozycja Kingi Dobrzyńskiej dotycząca „Pytania na śniadanie” sprawiła mi wielką radość i przyjemność. To dla mnie duży awans zawodowy

Gospodyni „Pytania na Śniadania” nie ukrywa, że angaż do tego formatu to dla niej duży zaszczyt i szansa na zawodowy rozwój. Jest więc ogromnie wdzięczna szefowej Kindze Dobrzyńskiej, że to właśnie ją wzięła pod uwagę i powierzyła to zadanie. Klaudia Carlos ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i nie bierze sobie do serca krytyki widzów, którzy byli przyzwyczajeni do poprzedniej ekipy porannego programu. Nie chce także komentować zarzutów, które pojawiają się w sieci pod adresem nowych prowadzących

Handel

Handel odczuwa kryzys demograficzny. Pracownicy zagraniczni i automatyzacja sposobem na niedobór kadr

30 proc. firm handlowych uważa niedostępność pracowników za ważną lub bardzo ważną barierę w rozwoju – wynika z Miesięcznego Indeksu Koniunktury PIE z lipca br. Ponad dwukrotnie więcej uznało, że są nią wysokie koszty pracownicze. Brak kadr, który odczuwalny jest w wielu różnych branżach, często nawet mocniej niż w handlu, oznacza konieczność sięgania po pracowników z zagranicy oraz inwestowania w automatyzację.

Teatr

Aleksandra Popławska: Nadopiekuńczość i trzymanie dziecka pod parasolem ochronnym to przemoc psychiczna. Taka toksyczna relacja jak w spektaklu „Czułe słówka” to dobry temat dla psychologa

Najnowsza sztuka warszawskiego Och-Teatru przedstawia losy matki – przedwcześnie owdowiałej, ekscentrycznej Aurory i jej córki Emmy, która jak najszybciej chce wyjść za mąż, by uwolnić się od wpływu rodzicielki. Aleksandra Popławska, wcielająca się w rolę tej pierwszej, zaznacza, że kobiety łączy bliska, ale trudna, wręcz toksyczna więź. Jej zdaniem podobne relacje można zaobserwować również w polskich domach. Dlatego też, ta opowieść z przesłaniem powinna skłonić odbiorców do przemyśleń, bo być może jakieś sytuacje w ich rodzinach wymagają szybkiego uzdrowienia. Spektakl „Czułe słówka” powstał na podstawie jednego z najgłośniejszych amerykańskich filmów sezonu 1983/1984, jednak teatralna wersja została nieco zmodyfikowana.