Newsy

Paweł Tur: Uroda jest ważna dla nas wszystkich. Chcemy otaczać się ludźmi, którzy są ładni. Panuje kult ciała

2021-01-15  |  06:16

17 stycznia podczas finału Miss Polska wokalista po raz pierwszy zaprezentuje swój nowy utwór pod tytułem „Wiosna”. Bardzo cieszy się z możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu. Tłumaczy, że wielokrotnie zdarzało mu się oglądać konkursy piękności w telewizji. Dużym wyróżnieniem będzie więc dla niego zobaczyć najpiękniejsze Polki na żywo. Paweł Tur zauważa, że obecnie na świecie zewnętrzne piękno i młodość mają ogromne znaczenie. Przyznaje, że lubi przebywać w wyjątkowych przestrzeniach i otaczać się niezwykłymi ludźmi.

Chociaż nie wszyscy otwarcie się do tego przyznają, większość ludzi zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny. Wokalista tłumaczy, że chęć obcowania z pięknem w różnej postaci nie jest niczym złym. Warto dbać o siebie po to, by dobrze czuć się na co dzień i nie mieć kompleksów.

– Myślę, że uroda jest ważna dla nas wszystkich – zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wszyscy w dzisiejszych czasach jesteśmy estetami. Chcemy otaczać się ludźmi, którzy są ładni i dobrze wyglądają. Panuje kult ciała, więc każdy o siebie dba – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Paweł Tur.

W tym roku finał konkursu Miss Polski emitowany będzie na kanale Polsat 17 stycznia o godzinie 20:00. Najpiękniejszą Polkę wybierze jury składające się z samych kobiet. 24 kandydatki powalczą o zaszczytny tytuł i symboliczną koronę. Finał uświetnią występy artystów. Na scenie zobaczyć będzie można między innymi Monikę Lewczuk,  Annę Wyszkoni, Korteza, Pawła Domagałę oraz Pawła Tura.

– Jestem estetą i nie ukrywam tego. Niedawno okazało się, że będę mógł wystąpić w trakcie finału Miss Polski. Bardzo się ucieszyłem, bo to niesamowita przygoda znaleźć się na jednej scenie z najpiękniejszymi kobietami w kraju. Ponadto będę mógł zaprezentować swoją najnowszą piosenkę – tłumaczy wokalista.

Utwór „Wiosna”, który swoją premierę będzie miał podczas konkursu Miss Polska, jest wyjątkowo energetyczny. Opowiada o tym, jak ważne w życiu codziennym są bliskość drugiej osoby oraz odwzajemnione uczucie. Wokaliście zależało, by piosenka pozwalała optymistycznie patrzeć w przyszłość i dodawała otuchy. „Wiosna” zapada w pamięć, dlatego Paweł Tur ma nadzieję, że przypadnie do gustu widzom przed telewizorami.

– Gdy mam wolną chwilę, oglądam konkursy piękności. To ciekawa rozrywka. Oglądałem poprzednie edycje finału Miss Polski. W pamięci zapadł mi szczególnie ten, w którym wygrała Magdalena Kasiborska. Trzy tygodnie przed wydarzeniem widzieliśmy się w TVP Opole. Wtedy nie spodziewałem się, że stoję koło przyszłej Miss Polski. Później oglądałem finał i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem – zaznacza.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.