3…, 2…, 1… Startują kosmiczne ferie w Porcie Łódź!
![](/files/_uploaded/wiz_zdjeciekonf_1166971042,w_170,h_95,wo_170,ho_95,_small.jpg)
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
W tym roku podczas ferii w Porcie Łódź czekać będą na dzieci niezapomniane międzyplanetarne atrakcje. Misja kosmiczna, gry, zabawy, warsztaty plastyczne to tylko zapowiedź wszystkiego, co będzie działo się w łódzkim centrum handlowym podczas zimowej przerwy. Zapraszamy od 26 stycznia do 10 lutego (z wyjątkiem niedzieli niehandlowej, 3.02.). Zabawa jest bezpłatna i nie wymaga wcześniejszych zapisów.
Ferie w mieście nie muszą dla dzieci oznaczać nudy! Dla tych, którzy nie wyjeżdżają na zimową przerwę, Port Łódź zmienia swoje Atrium w kosmiczne centrum. Na wszystkich małych i dużych miłośników wszechświata czekać będą nieziemskie atrakcje, świetna zabawa, a przy tym spora dawka wiedzy.
Kosmiczna Misja w Atrium
W Atrium Portu Łódź przy IKEA od godz. 12.00 do 19.00 dzieci odkryją wiele fascynujących tajemnic kosmosu, poznają gwiazdozbiory, ocalą spadającą gwiazdę. Odważni wystrzelą rakietę kosmiczną, a także dotkną kosmicznego pyłu. Na Ziemię będzie można spojrzeć z okna rakiety i przyjrzeć się z bliska Księżycowi, a nawet stanąć na innej planecie! Nudy nie będzie! Wśród atrakcji nie zabraknie okazji do twórczej pracy – pod okiem animatorek będą powstawać planety, rakiety i statki kosmiczne. Interaktywne kolorowanki, magnetyczne puzzle czy gry zręcznościowe także będą obecne na pokładzie.
Strefa jest bezpłatna i nie wymaga wcześniejszych zapisów – można dołączyć do niej w dowolnym momencie trwania wydarzenia. Należy pamiętać, że podczas zabawy dzieci zostają pod opieką rodziców.
Dodatkowo, w wybrane dni wszystkich odwiedzających na wejściu przy IKEA witać będą kosmiczne postacie, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w wyjątkowej grze – „Śladami kosmicznego ufoludka”. W różnych miejscach w sklepie IKEA ukryte zostaną ufoludki. Po ich zlokalizowaniu i zaznaczeniu na specjalnej mapie, na znalazców czekać będą nagrody.
Port Łódź Junior zaprasza
Rodzice z pewnością docenią też salę zabaw Port Łódź Junior, w której dzieci świetnie się bawią pod opieką animatora, podczas gdy oni mogą spokojnie zrobić zakupy w Centrum. Ośmiornica–zjeżdżalnia, basen wypełniony po brzegi kulkami, małpi gaj, ogromny statek czy zaginione drogocenne skarby z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych gości. To wszystko niezmiennie czeka na dzieci w wieku 3-10 lat w Porcie Łódź Junior (przy Strefie Restauracyjnej). Cena za 120 minut niezapomnianej zabawy odbywającej się pod czujnym okiem animatorów–kapitanów wynosi tylko 20 zł. Sala zabaw w ferie będzie czynna dłużej – od godz. 10.00 do 20.00.
Udogodnienia dla rodziców planujących wybrać się na ferie
Po wyczerpujących zabawach można będzie uzupełnić deficyt energetyczny w strefie gastronomicznej. W ofertach restauracji znajdują się dziecięce menu, w których z pewnością każdy głodny maluch znajdzie coś dla siebie. Specjalną propozycje na czas ferii ma także restauracja IKEA. Tu posiłek dla dzieci kosztować będzie 1zł! Przy zakupie dowolnego dania głównego z menu za jedno danie dla dziecka zapłacimy właśnie symboliczną złotówkę. Oferta obowiązuje na dania dla dziecka z klopsikami: roślinnymi, wołowo-wieprzowymi lub wege.
Na gości Portu czekają również bezpłatne szatnia i parking na 5500 miejsc (w tym 3000 zadaszonych) i inne udogodnienia, m.in. plac zabaw, pokój rodzica z dzieckiem czy opaski tożsamości dla dzieci.
![Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe](/files/_uploaded/glownekonf_574828242,w_299,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
![Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce](/files/_uploaded/glownekonf_262925430,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
![Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa](/files/_uploaded/glownekonf_1377003196,w_230,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Psychologia
![](/files/1922771799/malinowska-edukacja-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
![](/files/1922771799/sobocinska-zespoly-foto2,w_133,_small.jpg)
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
![](/files/1922771799/kszczot-program-foto,w_133,_small.jpg)
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.