Akcja #TRENERZYPOMAGAJĄ zakończona sukcesem
Agencja Face IT
Bagatela 10
00-585 Warszawa
i.ryfka|agencjafaceit.pl| |i.ryfka|agencjafaceit.pl
790393471
https://agencjafaceit.pl/
Akcja #TRENERZYPOMAGAJĄ zakończona sukcesem
Konferencja online #TRENERZYPOMAGAJĄ dotarła do 30 tysięcy odbiorców. Dzięki zbiórce na pomagam.pl założonej przez organizatora akcji, do Wojewódzkiego Szpitala w Tychach trafi 6 665 zł.
– #trenerzypomagają była spontanicznym pomysłem, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Najlepsi polscy trenerzy motywacyjni, działając non profit, przekazali mnóstwo merytorycznej wiedzy. Dzięki akcji zebraliśmy również środki finansowe, których potrzebuje tyski szpital na walkę z koronawirusem. Zorganizowaniem konferencji udowodniliśmy, że mimo pozostania w domach wykorzystujemy pożytecznie nasz czas. W ciągu 7 dni, pracując w systemie home office, dostosowaliśmy się do panujących realiów życia codziennego i stworzyliśmy pierwszą w Polsce konferencję online dla osób, które w tym czasie szukają motywacji i stawiają na rozwój osobisty – mówi Łukasz Cybulski, mówca motywacyjny oraz organizator #trenerzypomagaja
Wydarzenie odniosło sukces, dlatego pomysłodawca inicjatywy zapowiada jego kolejną edycję. Podczas konferencji zrodził się pomysł na 7-dniowe wyzwanie, które oparte jest w dużej mierze na programie autorskim BE MORE, które stworzył i poprowadzi Łukasz Cybulski. Informacje o warsztatach znajdziemy pod adresem https://www.be-more.pl/.

„Zamień jednorazowe butelki na lepsze” – mały krok, realna zmiana. Kampania SodaStream prezentuje bąbelkową rewolucję

Pierwsza kawiarnia Costa Coffee połączona z Klubem Fikołki już otwarta

Jak zadowolić Zetkę w pracy? Pokolenie Z i jego oczekiwania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.