Atrium Kasztanowa zaprasza na Mikołajkowe Warsztaty Kreatywne dla najmłodszych
6 grudnia Atrium Kasztanowa zamieni się w prawdziwą fabrykę bożonarodzeniowych cudów, gdzie najmłodsi, wspólnie z rodzinami, będą mogli rozwijać swoją kreatywność podczas wyjątkowych Mikołajkowych Warsztatów Kreatywnych. To dzień pełen radości, świątecznych zapachów i niezapomnianych chwil ze Świętym Mikołajem!
Już 6 grudnia w godzinach 12:00–18:00 Atrium Kasztanowa wprowadzi najmłodszych w magiczną atmosferę świąt podczas wyjątkowych Mikołajkowych Warsztatów Kreatywnych. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną, rozwijając dziecięcą kreatywność w bożonarodzeniowym klimacie.
W programie warsztatów znajdą się m.in.:
- Ozdabianie wianków z jodły kaukaskiej – twórcza zabawa z naturalnymi materiałami, które wypełnią domy świątecznym zapachem.
- Patykowe choinki – minimalistyczne i ekologiczne dekoracje, które dzieci stworzą własnoręcznie.
- Drewniane bałwanki – urocze pamiątki, które będą przypominać o świątecznych chwilach przez cały rok.
- Tworzenie ozdób ze skrawków materiałów i sznurka – kreatywne upcyclingowe rękodzieło.
- Tworzenie stroików z wykorzystaniem szyszek – świąteczne kompozycje prosto z natury.
Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który z radością przyjmie dziecięce listy z marzeniami i zapozuje do pamiątkowych zdjęć.
Warsztaty są idealną okazją, aby dzieci poczuły ducha świąt, rozwijając swoje zdolności manualne, a jednocześnie spędziły czas w gronie najbliższych.
Zapraszamy do Atrium Kasztanowa – miejsca, gdzie świąteczne tradycje spotykają się z nowoczesnymi pomysłami. Więcej informacji można znaleźć na stronie: atrium-kasztanowa.pl.
Do zobaczenia!
![Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe](/files/_uploaded/glownekonf_574828242,w_299,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
![Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce](/files/_uploaded/glownekonf_262925430,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
![Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa](/files/_uploaded/glownekonf_1377003196,w_230,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Teatr
![](/files/1922771799/olbrychski-urodziny-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Daniel Olbrychski: Praca mnie konserwuje, gdybym nie grał, tobym się błyskawicznie zestarzał. Walczę, żeby widzowie nie dostrzegali na scenie mojej osiemdziesiątki
Daniel Olbrychski uznawany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych swojego pokolenia. W dorobku ma wiele znakomitych ról i już od dawna mógłby odcinać kupony od sławy, ale jak podkreśla – nie zamierza rezygnować z pracy. Z przyjemnością przyjmuje kolejne propozycje zawodowe i mierzy się z nowymi rolami, bo dzięki takiej aktywności nie czuje upływającego czasu. Za trzy tygodnie artysta będzie świętował okrągłe urodziny.
Edukacja
Idea STEM zmienia podejście do edukacji dzieci na całym świecie. Doświadczanie i współpraca zamiast wykładów
![](/files/1922771799/edukacja-stem-foto,w_133,_small.jpg)
Odejście od wykładowej metody prowadzenia zajęć na rzecz doświadczeń, współpracy i partnerskich relacji z nauczycielem to podstawowe założenia idei edukacyjnej STEM. Ma ona wspierać rozwój dzieci i młodzieży w kierunkach, jakie wytycza zmieniająca się rzeczywistość i na jakie nastawiony będzie rynek pracy za kilka lat. Globalnie rynek edukacji STEM do końca dekady podwoi swoje przychody. Ten światowy trend jest obserwowany i rozwijany również w Polsce, m.in. poprzez projekt STEM Kindloteka.
Handel
Finansowanie, technologia i wola polityczna sprzyjają walce o klimat. Dołączają do niej także konsumenci
![](/files/1922771799/spoleczenstwo-goz-foto-4,w_133,_small.jpg)
Eksperci apelują o intensyfikację wysiłków na rzecz ochrony klimatu. Tym bardziej że teraz są ku temu sprzyjające warunki: finansowanie, wola polityczna i zaawansowane technologie. Coraz częściej idzie za tym także gotowość społeczeństwa do zmian. Choć w kontekście zielonej rewolucji mówi się przede wszystkim o transformacji energetycznej i ograniczaniu emisji CO2, dbanie o zmiany zaczyna się również na poziomie decyzji konsumenckich. Polacy mają tego świadomość i wdrażają proekologiczne nawyki w codzienną rutynę i zakupy.