Komunikaty PR

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”

2022-08-05  |  08:58
Biuro prasowe

Pożegnajmy lato na najwyższym poziomie w plenerowym kinie! Atrium Mosty zaprasza na wakacyjne seanse do „Kina na dachu” z widokiem na panoramę Płocka. Przez trzy kolejne sierpniowe piątki wyświetlane w nim będą pokazy filmowe. Na pierwszy seans Atrium Mosty zaprasza już 12 sierpnia. Widzowie będą mogli obejrzeć amerykańską produkcję „Jednakowo inni”. Poza emocjonującymi filmami, na widzów czekają leżaki oraz darmowy popcorn. Udział w seansach jest bezpłatny. 

 

Letnie wieczory w Atrium Mosty upłyną pod znakiem dobrej rozrywki kinowej. Podobnie, jak w poprzednich latach, również w tym roku centrum handlowe zaprasza na cykliczne „Kino na dachu”. Pokazy filmowe wyświetlane będą przez trzy kolejne wieczory piątkowe (12, 19 i 26 sierpnia), o  stałej godzinie 21.30. Seanse kinowe będą miały miejsce na ostatnim, piątym piętrze parkingu centrum handlowego Atrium Mosty, skąd roztacza się wyjątkowy widok na miasto. Na odwiedzających czekają wygodne leżaki, największe kinowe przeboje oraz darmowy popcorn. Wstęp do strefy kinowej i oglądanie filmów jest bezpłatne.

 

- „Kino na dachu” w Atrium Mosty na stałe wpisało się już w kalendarz letnich wydarzeń. Wakacyjny klimat, jaki co roku panuje na naszym dachu podczas seansów filmowych, przyciąga coraz więcej osób, które szukają wartościowej rozrywki. W tym roku również przygotowaliśmy ciekawe propozycje filmowe. W tegorocznym cyklu zaprezentowane zostaną trzy najciekawsze produkcje ubiegłych lat. Propozycje filmowe dobraliśmy tak, aby widzowie mogli się zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój. Dodatkowym atutem plenerowego kina jest jego niezwykła scenografia – z dachu galerii roztacza się wyjątkowy widok na miasto - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

 

W ramach letniego kina na dachu, jako pierwszy (12 sierpnia), widzowie obejrzą amerykański dramat z 2017 r. pt. „Jednakowo inni”. Odnoszący sukcesy artysta Ron Hall, w którego wcielił się Greg Kinnear, i jego żona Debbie (Renée Zellweger) wiodą doskonałe życie... na pozór. Kiedy ich wiara i rodzina zostają wystawione na próbę, poznają bezdomnego włóczęgę (Djimon Hounsou), z którym zaczyna łączyć ich niezwykła więź. Splot różnych wydarzeń sprawia, że od tej pory doświadczają wielu zdarzeń, podczas których poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.

 

W dwa kolejne piątkowe wieczory goście zobaczą:

  • 19.08.2022 – francuski film komediowy z 2018 r. „Niezatapialni”
  • 26.08.2022 – polski film sensacyjny z 2014 r. „Jack Strong”.

 

W przypadku możliwości wystąpienia gwałtownych burz i opadów atmosferycznych, seanse mogą odbywać się wewnątrz centrum handlowego, dlatego organizatorzy wydarzenia zachęcają do bieżącego śledzenia aktualności na stronie www oraz na Facebook’u Atrium Mosty.

 

Koncert uliczny przed Atrium Mosty

Oprócz pokazów plenerowych zaplanowano także wyjątkowe wydarzenie kulturalne. W sobotę, 20 sierpnia, Atrium Mosty zaprasza mieszkańców na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Mariusza Pogonowskiego z płockiego Stowarzyszenia Teatr Per Se oraz znakomitych artystów. Wykonają oni utwory do wierszy polskich poetów i pieśniarzy: Władysława Broniewskiego, Wisławy Szymborskiej, Bolesława Leśmiana, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Juliana Tuwima, Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Jonasza Kofty, Marka Grali i Wojciecha Młynarskiego. Przed płocką widownią wystąpią: Sylwia Gorajek, Mieczysław Grubiak, Natalia Kawszyn, Adam Mikołajewski, Krzysztof Misiak, Dariusz Petera, Filip Pomianowski, Maja Rybicka, Magdalena Tomaszewska, Gabriel Wiciński, Piotr Wojciechowski, i goście. Koncert odbędzie się 20 sierpnia o godz. 11.00, na zewnątrz Atrium Mosty (przy wejściu od ul. Tysiąclecia). Więcej informacji na stronie KONCERT „Broniewski i inni” - Centrum Handlowe Atrium Mosty (atrium-mosty.pl) .

 

Atrium Mosty to centrum handlowe z szeroką ofertą handlowo-usługową, oferujące mieszkańcom również ciekawą rozrywkę (m.in. letni projekt „Kino na dachu” czy koncert poezji śpiewanej). Aktualnie w płockiej galerii znajduje się kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych, a 19 sierpnia przybędzie nowy sklep - Forpepe House. Atrium Mosty to także miejsce codziennych zakupów - od 30 lipca br. płocczanie mogą robić zakupy w nowo otwartym sklepie Biedronki.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film „Biały ogień” - kino klasy Z w ARTE.tv Biuro prasowe
2022-08-11 | 11:00

„Biały ogień” - kino klasy Z w ARTE.tv

O „Białym ogniu” mówi się, że to najlepszy z najgorszych filmów świata. Prawdziwe kino klasy Z, w którym efekty specjalne są równie żenujące,
Film Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV
2022-08-10 | 10:00

Wielka włoska wakacyjna miłość w ROMANCE TV

W poniedziałek 15 sierpnia jest narodowe święto Italii – Ferragosto. Wywodzi się z antycznych czasów i tego dnia Włosi tańczą na ulicach, bawią się i świętują środek
Film Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe
2022-08-05 | 08:43

Atrium Molo zaprasza na kino samochodowe

Rusza letnie kino samochodowe! Do wspólnego oglądania filmów w plenerze zaprasza Atrium Molo. W dniach 13, 20 i 27 sierpnia zmotoryzowani widzowie będą mogli obejrzeć

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Gwiazdy

Marcin Tyszka: Zawsze na sesji chcę tworzyć tylko bajkę. Jestem bardzo wymagający i liczę na zdjęcia wybitne

Fotograf tłumaczy, że doszedł już do takiego momentu w swojej karierze, że dobre zdjęcie nie do końca go zadowala. W kadrze chce bowiem zatrzymać nie tylko dany moment lub osobę, ale zależy mu też na tym, by to wszystko miało wyjątkową otoczkę. Swoje pierwsze zdjęcia robił w piwnicy. Wtedy też nauczył się ich wywoływania. Teraz technicznie wszystko jest dużo łatwiejsze, ale lepszy sprzęt nie zastąpi wprawnego oka, dobrego wyczucia i wyobraźni, dzięki którym powstają prawdziwe fotograficzne dzieła sztuki.

Handel

Polscy i europejscy konsumenci będą musieli się pożegnać z ulubionymi kosmetykami. Propozycja Komisji Europejskiej może zagrozić branży kosmetycznej

– Zielony Ład dotknie branżę kosmetyczną w szerokim aspekcie, mówimy tu o zmianach od molekuły aż po opakowanie – mówi Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Przejawem tej zmiany jest planowana przez Komisję Europejską rewizja rozporządzenia kosmetycznego, która spowoduje radykalne zaostrzenie zasad oceniania substancji stosowanych w kosmetykach. W efekcie – jak prognozuje branża – z rynku będzie musiało zniknąć ok. 49 proc. stosowanych obecnie filtrów UV i 70 proc. substancji konserwujących, które są w kosmetykach niezbędne. – Jeśli te regulacje wejdą w życie takim kształcie, stracimy naszą konkurencyjność. Naszą rolę przejmie Azja i Korea, bo jestem pewna, że oni za tego typu regulacją nie pójdą – ocenia ekspertka.

Prawo

Ponad 520 błędów medycznych i zdarzeń niepożądanych zgłoszono do rejestru Rzecznika Praw Pacjenta. Raportowanie takich danych będzie niedługo obowiązkowe

– Dane zarówno z Polski, jak i z badań międzynarodowych pokazują, że ok. 10 proc. pacjentów hospitalizowanych w placówkach medycznych doznaje zdarzeń niepożądanych – mówi Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta. Jak podkreśla, błędy medyczne to problem o dużej skali, do którego rozwiązania ma się przyczynić procedowany właśnie projekt ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta. Zakłada on m.in. utworzenie tzw. Rejestru Zdarzeń Niepożądanych, czyli ogólnokrajowej niejawnej bazy danych o błędach medycznych. Nie czekając na ustawę, RPP prowadzi taki rejestr od początku tego roku. Do tej pory wpłynęło do niego ponad 520 zgłoszeń.

Partner serwisu