Komunikaty PR

Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei

2024-12-06  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Zalewska
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Ślężna 114s/1
53-111 Wrocław
justyna.zalewska|naratunek.org| |justyna.zalewska|naratunek.org
665929699
www.naratunek.org

Już 9 grudnia w Przylądku Nadziei odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei”. Tego dnia dzieci i gwiazdy wspólnie stworzą świąteczne dekoracje, które ozdobią choinkę przekazaną przez naszego długoletniego partnera, Choinkowy Las. To niezapomniane chwile pełne wzruszeń, przypominające, że święta to czas nadziei, wspólnoty i ciepła.

Świąteczne warsztaty – razem dla dzieci

Podczas wydarzenia dzieci, wspierane przez gwiazdy wezmą udział w warsztatach tworzenia dekoracji choinkowych. Razem będą ozdabiać bombki, łańcuchy i inne wyjątkowe elementy, które ozdobią świąteczne drzewko. Wspólna praca nie tylko stworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę, ale także pozwoli na zbudowanie więzi opartych na serdeczności i radości.

Wśród gwiazd, które zaszczycą nas swoją obecnością, znajdą się: Remigiusz, Maciek Janowski, Ala Janosz, WKS Śląsk i Volley Wrocław. 

Po zakończeniu warsztatów nastąpi kulminacyjny moment – wspólne ubieranie choinki na patio Przylądka Nadziei. To chwile pełne uśmiechów i wzruszeń, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

– „Święta to czas nadziei i radości. Dzięki wsparciu gwiazd i wszystkich osób zaangażowanych w wydarzenie, możemy podarować dzieciom niezapomniane wspomnienia i mnóstwo radości” – mówi Agnieszka Perczyk, Manager ds. Komunikacji i Promocji Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Choinka, bombki i uśmiech 

„Choinkowe LOVE – Magia świąt w Przylądku Nadziei” to nadchodzące wydarzenie, które da dzieciom nie tylko radość, ale także poczucie, że nie są same. To wyjątkowy moment, w którym będą mogły poczuć magię świąt, otoczone troską, wsparciem i miłością tych, którzy na co dzień wspierają Fundację.

Poprzez warsztaty, tworzenie dekoracji i wspólne ubieranie choinki chcemy pokazać, że święta to czas, w którym każdy, niezależnie od trudności, może poczuć bliskość drugiego człowieka i radość z bycia razem.

 

Kontakty dla mediów: 

Justyna Zalewska

Specjalistka ds. komunikacji i PR

tel. 665 929 699

e-mail: justyna.zalewska@naratunek.org

Kamil Kuchta

Specjalista ds. komunikacji i PR

tel. 500 168 660

e-mail: kamil.kuchta@naratunek.org

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy “25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat Biuro prasowe
2024-12-27 | 12:30

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Już od ćwierć wieku Teatr Sabat, założony przez Małgorzatę Potocką – wybitną tancerkę, choreografkę i reżyserkę – zachwyca widzów w centrum Warszawy. To miejsce,
Gwiazdy Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło
2024-12-16 | 10:00

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

W sobotni wieczór, 7 grudnia, w Aspen Prime Ski & Bike Resort odbyła się kolacja charytatywna, której celem było wsparcie Hospicjum Domowego dla Dzieci w Opolu. W wydarzeniu
Gwiazdy Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
2024-12-09 | 16:00

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!

Od 2 do 22 grudnia już po raz 11. wylicytować można kolację z gwiazdą i dzięki temu wesprzeć podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Projekt organizowany jest wspólnie z Allegro i w tym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Katarzyna Dowbor: Jak najszybciej muszę się zaszczepić przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Do tej pory zabezpieczałam przed tymi pasożytami tylko moje zwierzęta

Prezenterka przyznaje, że do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że kleszczowe zapalenie mózgu to taka podstępna i groźna choroba. Jest ona wywoływana przez wirusa, który dostaje się do naszego organizmu w wyniku ukłucia przez kleszcza. Dlatego tak ważne jest, by przed tymi pajęczakami zabezpieczać nie tylko naszych pupili, ale także siebie. Katarzyna Dowbor już umówiła się na przyjęcie odpowiedniej szczepionki. Z danych opracowanych przez Ośrodek Badań Socjomedycznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW wynika, że na taki krok decyduje się zaledwie co dziesiąty Polak.

Moda

Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie

Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.

Infrastruktura

Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.