Komunikaty PR

Czas na oddech. Pierwsza edycja Festiwalu Oddechu już w kolejny weekend!

2021-06-29  |  12:00
Biuro prasowe

Już 10 i 11 lipca w Elektrowni Powiśle odbędzie się pierwsza w Polsce edycja Festiwalu Oddechu. To dwudniowe wydarzenie ukierunkowane na pracę z ciałem, emocjami w oddechu. W programie m.in. prelekcje, wykłady oraz zajęcia praktyczne. Wydarzeniu towarzyszy wakacyjna odsłona targów Jestem Slow, gdzie spotkamy blisko 100 marek autorskich.

Zwolnienie tempa to jedno z wielu wyzwań, z którym zmaga się współczesny człowiek. Nie potrafimy zredukować swoich obrotów, nie odmawiamy kolejnych zadań, cały czas dokądś pędzimy zapominając naładować baterie. Twórcy Festiwalu, Fundacja Grupy Slow, postanowiła skupić się na Oddechu. Dlaczego? Bo uważają, że to najlepsze narzędzie do zarządzania naszym potencjałem w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie.

“Pragniemy poszerzyć świadomość społeczeństwa, jednocześnie dać narzędzia do pracy, zadbania o własne zdrowie, spokój, relaks i stabilność. Nie ma lepszego momentu niż ten wydarzający się w tej chwili, aby zatrzymać się i dać sobie przestrzeń na świadomy oddech, który leczy i pozwala wysiąść z rozpędzonego pociągu. Zmiana zaczyna się od świadomej relacji z naszym oddechem”. – przekonuje Izabela Miłosz, organizatorka wydarzenia. 

 

Już w kolejny weekend, Elektrownia Powiśle będzie miejscem warsztatów. Tematy paneli/wykładów/warsztatów oscylują wokół pracy z ciałem, oddechem w ruchu, medytacji, jogi dla ciała, ducha i uśmiechu - to wszystko dla jeszcze lepszego połączenia z naszym prawdziwym potencjałem. W programie znajdziemy m.in:

  • Consciousness Movement (Michał Godlewski & Beniamin Citkowski)
  • Medytacja z Energią Żródła (Aneta Bilińska)
  • Trening Radosnego Życia (Marta Dębska)
  • Joga (Olga Nomejko)
  • Mandala oddechowa (Martą Grabowską /Dom Oddechu)
  • Tai chi (Lidia Bacińska)
  • „Odnajdź harmonię w sobie” (Margarita Pułról/ Organ Myślenia)
  • Stretch & release (Kama Nienałtowska)
  • Soul Body Fusion® z Izabelą Miłosz (kurs zakończony otrzymaniem certyfikatu)

UWAGA: Szczegółowe informacje na temat zajęć, prowadzących, oraz zapisach znajdziecie na wydarzeniu na fb. (Festiwal Oddechu #1: https://fb.me/e/T9SSZGho)

Czas na porządki i wakacyjne zakupy! Postaw na polską jakość.

Tegoroczny czerwiec rozpieszcza nas istnie letnią aurą. Utrzymujące się wysokie temperatury sprawiły, że wielu z nas z radością zabrało się za porządki w swoich szafach. Kupując nowe ubrania, warto postawić na ponadczasowe wzory i kroje, a przede wszystkim na wysoką jakość materiałów. Idealną okazją do poszukiwania wakacyjnych kreacji jest najbliższa edycji Jestem Slow.

Targi Jestem Slow to alternatywa dla wielkiego przemysłu, dla świata masowej i szybkiej produkcji i konsumpcji. Są nią małe, lokalne marki autorskie i ich rzemieślnicze produkty. Podczas najbliższej edycji 10 - 11 lipca na odwiedzających będzie czekać blisko sto, starannie wyselekcjonowanych wystawców. Zgodnie z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć: autorską odzież, naturalne kosmetyki, oryginalną biżuterię, akcesoria do jogi, kadzidła i świece, suplementy diety, oleje.

Kiedy i Gdzie?

Festiwal Oddechu #1 & Targi Jestem Slow #Wakacje

Kiedy: 10 – 11 lipca
Gdzie: Elektrownia Powiśle 

Godziny otwarcia: sobota: 10.00 – 21.00, niedziela: 11:00 - 19:00

Wstęp FREE,  Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Więcej informacji na wydarzeniach na FB:

Festiwal Oddechu #1: https://fb.me/e/T9SSZGho

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:10

Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem

Niezależnie od momentu rozpoznania choroby hematoonkologicznej, takiej jak np. przewlekła białaczka limfatyczna czy szpiczak plazmocytowy,  każdy pacjent powinien mieć świadomość, że
Zdrowie Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?
2024-09-27 | 01:00

Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?

Krótkowzroczność, jest coraz powszechniejszą wadą wzroku u dzieci i młodzieży. Jedną z jej najczęstszych przyczyn jest nadmierne wydłużenie osiowe gałki ocznej. Wada ta powoduje
Zdrowie Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?
2024-09-25 | 13:17

Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?

W dniach 20-21 września 2024 r. odbyła się 23. edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”, podczas której omawiano bieżącą sytuację

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.