Darmowe miejsce w Chmurze Huawei dla nabywców smartfonów z serii P40
Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2020 roku.
Oferta darmowej przestrzeni w Chmurze Huawei obejmuje także jeden smartfon spoza najnowszej serii P – składany Huawei Mate Xs. W jego przypadku darmowa pamięć to 50 GB na 12 miesięcy, tak jak w przypadku droższych modeli z serii P. W przyszłości oferta będzie dotyczyć też modelu P40 Pro+, którego rynkowy debiut w Polsce zaplanowany jest na czerwiec.
Aby powiększyć przestrzeń w Chmurze Huawei, właściciele wymienionych modeli smartfonów muszą posiadać aktywne konto ID Huawei oraz mieć do niego podpiętą kartę płatniczą. Chcąc otrzymać darmową pamięć w Chmurze, należy wejść w Ustawienia telefonu, wybrać ID Huawei, następnie w Centrum kont wybrać opcję „Usługa Chmura”. Tam znajduje się opcja „Zwiększ rozmiar pamięci w chmurze”, którą należy wybrać.
Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy od momentu aktywacji. Na miesiąc przed zakończeniem subskrypcji, użytkownik otrzyma wiadomość o zbliżającym się terminie zakończenia. Wtedy będzie mógł zdecydować, czy chce przedłużyć usługę – inaczej zostanie ona aktywowana na kolejny okres, z miesięczną opłatą w wysokości 47,88 złotych miesięcznie.
Oferta ma zachęcić posiadaczy urządzeń mobilnych Huawei do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych i przechowywania ich w Chmurze Huawei. Wirtualna pamięć od Huawei to także możliwość zdalnego zarządzania kalendarzem użytkownika oraz sposób na dostęp do istotnych dokumentów czy zdjęć z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.
Nowa seria P - fotografia jutra
Nowe smartfony Huawei z serii P wnoszą jakość fotografii mobilnej na wyższy poziom – umożliwiają wykonanie zdjęć o niespotykanej dotąd liczbie detali, również w słabych warunkach oświetleniowych. Oferują aparat fotograficzny Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP z rekordowo dużą matrycą – 1/1,28”, która rejestruje więcej światła niż konkurencyjne urządzenia.
Flagowe modele z serii Huawei P40 wspierane są przez najpotężniejszy procesor Huawei – Kirin 990 5G oraz algorytmy sztucznej inteligencji. Nowe telefony ustanawiają też rekord w zakresie zoomu – model P40 Pro oferuje 50-krotny zoom cyfrowy.

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.