Komunikaty PR

Dinozaury opanują Atrium Targówek!

2022-06-29  |  10:30
Biuro prasowe

Masz odwagę wejść do świata dinozaurów? Chcesz spotkać się oko w oko z ogromnymi, niesamowitymi gadami?! Wybierz się w niezwykłą podróż, by przeżyć emocjonującą przygodę! Z okazji wejścia do kin megahitu „Jurassic World: Dominion”, Atrium Targówek zaprasza najmłodszych i nieco starszych warszawiaków na wydarzenie z licznymi atrakcjami i niespodziankami. Na początku lipca fani dinozaurów, jak i miłośnicy najnowszego filmu „Jurassic World Dominium” będą mieli okazję spotkać się z ogromnymi gadami.

Początek wakacji w Atrium Targówek zapowiada się niezwykle emocjonująco! Możesz przenieść się do niezwykłego świata dinozaurów i spotkać się z nimi oko w oko uczestnicząc w ekscytujących atrakcjach zaplanowanych na początek lipca.

Na miłośników mocnych wrażeń czeka wystawa dinozaurów w trójwymiarze. Na ogromnych planszach 3D będzie można podziwiać różne gatunki tych drapieżników, które za sprawą okularów 3D wydadzą się być tuż obok widza.

Z bliska będzie można obejrzeć również realistyczne modele dinozaurów. Będą one zupełnie niegroźne i chętnie zapozują do wspólnych zdjęć. To także idealna szansa, by spróbować rozpoznać swoje ulubione gatunki.

Tuż przy bramie Jurassic World na gości czekać będą budzące grozę wielkie repliki dwóch dinozaurów Velociraptor’a i T-Rex’a! Te imponujące gady nie dość, że wyglądają jak żywe, to jeszcze zademonstrują przed widzami swoją siłę i drapieżność, wydając groźne ryki.

Mali goście mogą liczyć na dużo więcej atrakcji! Do wspólnej zabawy zaprosi ich przesympatyczny interaktywny dinozaur Blue. Wspólnie z nim dzieci przeżyją niezwykłe przygody w świecie rozszerzonej rzeczywistości.

Natomiast najmniejszych fanów dinozaurów i miłośników badania wykopalisk Atrium Targówek zaprasza na inspirujące warsztaty, odbywające się przy stanowisku paleontologicznym. Dużo radości sprawi najmłodszym także strefa zabaw Mattel, z której będą mogli korzystać bez ograniczeń. Dodatkowo, z myślą o dzieciach co godzinę będą przeprowadzane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Harmonogram wydarzenia:

1-2 oraz 4-8 lipca:

  • Wystawa Dinozaury 3D
  • Wystawa Modele Dinozaurów
  • Brama Jurassic World

9 lipca:

  • Wystawa Dinozaury 3D
  • Wystawa Modele Dinozaurów
  • Rozszerzona Rzeczywistość, czyli interaktywne spotkania z bohaterem filmu – Blue.
  • Strefa zabawy Mattela

Od 11:30 do 18:30 co 30 minut – spotkania z Dinozaurami: Welociraptorem i T-Rexem przy bramie Jurassic World

Od 12:00 do 18:00 co godzinę  – Konkursy przy Ekranach Rozszerzonej Rzeczywistości

Od 11:15 do 18:15 co 30 minut – Jurajska Szkółka: dzieci przebieramy w stroje paleontologów, zabieramy na Wystawę 3D, oglądamy Modele Dinozaurów, robimy zdjęcia z Welociraptorem i T-Rexem przy bramie Jurassic World, a na koniec szukamy szkieletów dinozaurów w Stanowisku Paleontologicznym

 

Więcej informacji na stronach:

https://atrium-targowek.pl/wystawa-jurrasic-world/

www.atrium-targowek.pl

www.facebook.com/AtriumTargowek

www.instagram.com/atrium_targowek

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Wakacyjny upcycling ubrań – znajdź sposób na zabawę z dziećmi Biuro prasowe
2022-08-09 | 01:00

Wakacyjny upcycling ubrań – znajdź sposób na zabawę z dziećmi

Celem każdej twórczej ekspresji jest znalezienie czegoś niezwykłego w zwyczajności. Prawdziwym twórcom, niezależnie od wieku, nie przeszkadzają ani warunki zewnętrzne, ani
Dziecko Z jakich źródeł czerpać wapń i białko, by wspomagać rozwój dzieci
2022-08-08 | 01:00

Z jakich źródeł czerpać wapń i białko, by wspomagać rozwój dzieci

Sposób na geniusza? Zdrowe śniadanie do szkoły to podstawa! Eksperci alarmują – co czwarte dziecko wychodzi do szkoły bez śniadania! A przecież pierwszy posiłek dnia jest
Dziecko Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka?
2022-08-05 | 10:00

Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka?

Według badań aż 85% mózgu dziecka rozwija się w pierwszych pięciu latach życia, czyli między innymi w okresie przedszkolnym. To właśnie na tym etapie tworzą się podstawy do

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu