DNA marki G-SHOCK zaklęte w nowym, limitowanym modelu FULL METAL GM-B2100PC
G-SHOCK, marka od 40 lat znana ze swojej innowacyjności i wytrzymałości, wprowadza do swojej kolekcji nowy, ekskluzywny zegarek - FULL METAL GM-B2100PC. Ten limitowany model prezentowany był podczas urodzin G-SHOCK w Newonce Bar w Warszawie, a teraz oficjalnie trafia do sprzedaży w sieci salonów JUBITOM. Ten zegarek to nie tylko kwintesencja stylu, ale także hołd dla oryginalnego DNA, które sprawiło, że G-SHOCK stał się ikoną w świecie zegarków.
Pierwsza pełnometalowa wersja zegarka, wpisująca się w ciągle ewoluującą linii 2100, to prawdziwy spadkobierca tożsamości pierwszego G-SHOCKa. Konstrukcja z najwyższej jakości metalu nie tylko podkreśla wyjątkowy charakter zegarka, ale również odzwierciedla niezawodność, z którego G-SHOCK jest znany.
Zachowując oryginalny, dopracowany design o minimalistycznym wyrazie, FULL METAL GM-B2100PC nie tylko prezentuje się stylowo, ale także oferuje komfort noszenia. Dopasowuje się do nadgarstka, sprawiając, że noszenie zegarka staje się czystą przyjemnością.
To jednak nie koniec zalet tego unikalnego modelu. FULL METAL GM-B2100PC to nie tylko zegarek, to również inteligentne urządzenie dostosowane do potrzeb współczesnego życia. Funkcje takie jak Smartfon Link pozwalają na połączenie zegarka z telefonem, zapewniając łatwy dostęp do powiadomień i funkcji z poziomu nadgarstka. Tough Solar to kolejna innowacyjna funkcja, która sprawia, że zegarek jest bardziej energooszczędny, wykorzystując energię słoneczną do zasilania.
Jednak to nie wszystko, co wyróżnia FULL METAL GM-B2100PC. Ten limitowany model, podkreśla swoją wyjątkowość fioletowymi akcentami na indeksach. To niepowtarzalne połączenie klasycznego wzornictwa z nowoczesnym stylem, które sprawia, że zegarek staje się nie tylko narzędziem do mierzenia czasu, ale również wyrazem osobistego stylu. Ten wyjątkowy projekt to idealny pomysł na prezent dla osób, które lubią dodać charakteru swoim stylizacjom.
FULL METAL GM-B2100PC to nie tylko zegarek, to unikalne doświadczenie dla miłośników marki G-SHOCK. Limitowana edycja tego modelu dostępna wyłącznie w sieci JUBITOM to gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów, którzy poszukują czegoś więcej niż zwykłego zegarka – poszukują prawdziwej ikony stylu i innowacji.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.