5 powodów, dlaczego warto zainwestować w toaletę myjącą ciało
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Sprzedaż toalet myjących Geberit AquaClean przekroczyła milion egzemplarzy, a zadowolonych użytkowników tych urządzeń jest znacznie więcej. Ci, którzy mieli już okazję przekonać się jak wygodne jest mycie miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety, polecają je innym. Każdy może sprawdzić, ile świeżości daje delikatny prysznic wodą – wystarczy po prostu… skorzystać z toalety Geberit AquaClean.
Z myślą o tych, którzy cenią siłę merytorycznych argumentów, przygotowaliśmy 5 powodów.
1. Nowy standard higieny
Użytkownicy toalet myjących Geberit AquaClean przyznają, że na początku sami byli zaskoczeni komfortem i świeżością, którą daje delikatne mycie pupy wodą.
Często słyszymy od Klientów, że odkąd mają u siebie toaletę z funkcją higieny intymnej Geberit odczuwają wręcz dyskomfort korzystając z konwencjonalnego wc poza domem – mówi Paweł Karaś, menedżer produktu Geberit. Czy ktokolwiek z nas woli myć ręce tylko mokrą chusteczką albo zamiast prysznica stosować suche środki myjące? Raczej nie. Tylko woda jest w stanie zapewnić prawdziwą czystość. Codzienny prysznic to norma, Geberit idzie dalej, promując zmiany w sposobie zachowywania higieny osobistej w toalecie.
2. Personalizacja
Mając świadomość, że strefy intymne to miejsca szczególnie wrażliwe, użytkownicy toalet Geberit AquaClean mogą dostosować parametry mycia (a w przypadku niektórych modeli również suszenia) do indywidualnych potrzeb. Jedna toaleta jest w stanie sprostać potrzebom każdego z domowników! Optymalny zestaw funkcji: temperaturę i intensywność strumienia wody oraz powietrza suszącego, możemy zaprogramować na stałe, korzystając z pilota, bezprzewodowego panelu sterowania lub aplikacji Geberit AquaClean.
3. Ekologia
Choć woda jest niezastąpiona w utrzymaniu codziennej higieny, musimy dbać o jej zasoby. Nowoczesne toalety myjące Geberit AquaClean powstają nie tylko z myślą o naszym codziennym komforcie, ale również w trosce o środowisko naturalne. Testy przeprowadzone z wykorzystaniem metody IMPACT World+ potwierdzają, że wpływ urządzeń Geberit AquaClean na środowisko jest niższy niż w przypadku konwencjonalnych toalet, a także w sytuacji korzystania z toalety i bidetu, nie wspominając już o tradycyjnym prysznicu. Mając w łazience taką toaletę z powodzeniem możemy zrezygnować np. z nawilżanych chusteczek, które nie służą naszej planecie.
4. Bezkompromisowa czystość
Posiadacze toalet myjących Geberit AquaClean mogą zapomnieć o szorowaniu urządzenia z użyciem agresywnych środków czystości! Nowoczesna technologia i przemyślany design sprawiają, że są to produkty niezwykle łatwe w czyszczeniu. Bezkołnierzowa miska ustępowa Rimfree® z technologią TurboFlush® oraz idealnie gładkie szkliwo KeraTect® to rozwiązania, które zapobiegają gromadzeniu się osadów, bakterii i drobnoustrojów. Ale to jeszcze nie wszystko! Przed i po każdym użyciu ramię natryskowe jest automatycznie opłukiwane świeżą wodą. Daje to użytkownikom gwarancję absolutnej czystości i higieny.
5. Design na najwyższym poziomie
Osobistym wyzwaniem dla mnie jako projektanta, było zapewnienie, aby toalety myjące AquaClean nie wyglądały jak urządzenia techniczne, lecz aby ich konstrukcja umożliwiała doskonałe wpasowanie się w układ łazienki – mówi Christoph Behling, odpowiedzialny za design toalet myjących Geberit AquaClean.
Idealna harmonia technologii i wzornictwa sprawia, że na pierwszy rzut oka trudno dostrzec innowacyjne rozwiązania techniczne ukryte w prostej i smukłej misce ceramicznej. Elegancki, lekki design Geberit AquaClean doceniło jury najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów. Topowe modele Mera oraz Sela nagrodzono m.in. tytułem Red Dot oraz iF Product Design Award.
Kąpiel pod prysznicem jest już nieodłącznym elementem naszej codzienności. Higiena intymna z użyciem wody to najpewniejszy i najprostszy sposób, by czuć komfortową czystość w ciągu dnia. Dzięki toaletom myjącym mamy ją dosłownie na wyciągnięcie ręki – wystarczy nacisnąć przycisk.
Więcej informacji na www.geberit-aquaclean.pl

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.