Łazienka w gabinecie ginekologicznym Misja Ona w Warszawie
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Łazienka w gabinecie lekarskim przeznaczona dla pacjenta to pomieszczenie, którego aranżacja wymaga zastosowania specyficznych rozwiązań. Umieszczenie w niej konkretnych urządzeń nabiera szczególnego znaczenia w przypadku gabinetu ginekologicznego. Pacjentki – niezależnie od tego, jakiego rodzaju opieki wymagają – muszą mieć zapewniony komfort i najwyższy poziom higieny.
Łazienka w gabinecie ginekologicznym, czyli jaka?
Aby zrozumieć potrzeby specyficznej grupy pacjentek, jaką są pacjentki ginekologiczne, nie wystarczy sama świadomość, że łazienka w gabinecie ginekologicznym musi być zawsze higienicznie czysta. Należy pamiętać, aby wyposażyć łazienkę we wszystkie rozwiązania, które zapewnią pacjentkom bezpieczne i komfortowe korzystanie z toalety. Wszystkie te cechy spełniają łazienki dla pacjentek w gabinecie Misja Ona. Oto urządzenia, które znalazły się w pomieszczeniach.
Produkty Geberit w łazience gabinetu ginekologicznego
Zacznijmy od umywalki. Zastosowano model Koło Traffic o szerokości 60 cm. Klasyczny design i praktyczny rozmiar pozwala na wygodne umycie rąk, a zaokrąglone, organiczne wnętrze jest miłe dla oka. Co istotne, umywalka posiada również przelew, który zapewnia bezpieczeństwo w razie przepełnienia umywalki. Bardzo istotnym aspektem higienicznym było wyposażenie umywalki w baterię bezdotykową – tak, aby zminimalizować sytuacje, w których pacjenta ma styczność z powierzchnią urządzeń sanitarnych. Wybór padł na elektroniczne modele Geberit Piave i Geberit Brenta, które znakomicie sprawdzają się w łazienkach publicznych i półpublicznych.
Kolejnym kluczowym elementem łazienki jest strefa WC. Pacjentkami gabinetu Misja Ona, a także wielu innych gabinetów, są kobiety o różnym stopniu sprawności. Z tego powodu konieczne było wyposażenie toalety w miskę ustępową, która spełni wymagania wszystkich pacjentek – również tych z niepełnosprawnościami. Zdecydowano się na lejową miskę wiszącą Koło Nova Pro Bez Barier. Wykonana z bardzo wytrzymałej ceramiki, zapewnia maksymalną stabilność podczas korzystania. Model jest też dodatkowo wydłużony – jego długość wynosi aż 70 cm. Gwarantuje to wygodne i komfortowe użytkowanie. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera, posiada szereg komfortowych rozwiązań, takich jak technologia natrysku WhirlSpray, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, suszenie ciepłym powietrzem czy możliwość sterowania za pomocą panelu kontrolnego, umieszczonego na ścianie. W strefie WC nie zabrakło też minimalistycznego i łatwego w obsłudze przycisku Geberit Sigma30.
Całość strefy WC zainstalowano na stelażu Geberit Duofix. System montażu podtynkowego umożliwia zaprojektowanie całej stabilnej ściany, przy której znajdują się wszystkie elementy wyposażenia łazienki: zarówno misję ustępową i umywalkę, jak również pisuar czy odpływ ścienny.
GEBERIT KNOW-HOW:
- Koło Traffic
- Geberit Piave
- Geberit Brenta
- Koło Nova Pro Bez Barier
- Geberit AquaClean
- Geberit Sigma30
- Geberit Duofix
Adres: Centrum Medyczne Misja Ona
ul. Światowida 14 / lok. U151
03-144 Warszawa
Więcej informacji na www.geberit.pl
Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,9 mld franków szwajcarskich w 2017 roku zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Tadeusz Drozda: Po 52 latach kariery na estradzie wystąpię nie jako artysta kabaretowy, ale jako piosenkarz. Jak przed każdym debiutem jest trema
Podczas najbliższej edycji Polsat Hit Festival satyryk zaprezentuje się w nietypowej dla siebie roli – zamiast jak zwykle rozśmieszać publiczność do łez, zaśpiewa. W trakcie koncertu „Gdzie się podziały tamte prywatki” w jego wykonaniu będzie można usłyszeć dwa wielkie przeboje wylansowane przed laty przez Krzysztofa Krawczyka i Andrzeja Zauchę. Tadeusz Drozda podjął wyzwanie, zapowiada, że postara się mu sprostać, a jednocześnie nie ukrywa, że nieco się stresuje chociażby z tego powodu, że wśród nowego pokolenia artystów nie ma zbyt wielu znajomych.
Muzyka
Bryska: Dla mnie Opera Leśna to bardzo sentymentalne miejsce. Jako dziecko oglądałam festiwale w Sopocie, a teraz sama mogę na nich występować

Wokalistka przyznaje, że z dużą radością przyjęła zaproszenie do udziału w Polsat Hit Festiwal 2025. Dla niej bowiem występ w Operze Leśnej w Sopocie ma niezwykle sentymentalny wymiar. Jeszcze będąc dzieckiem oglądała w telewizji koncerty z Sopotu i marzyła, by kiedyś stanąć na tej kultowej scenie. Marzenie się spełniło i teraz, kiedy tylko ma taką możliwość wraca do tego amfiteatru z ogromną przyjemnością. W piątek Bryska zaśpiewa w koncercie „Radiowy Przebój Roku”.
Transport
Polska jednym z największych rynków aut używanych na świecie. Dwie trzecie kierowców planuje zakup z drugiej ręki

66 proc. konsumentów, którzy w ciągu najbliższych trzech lat chcą zmienić samochód, deklaruje zakup z drugiej ręki – wynika z badania autoDNA. W Polsce na jedno auto nowe, z salonu, przypada pięć używanych. Chociaż rynek wtórny się stopniowo profesjonalizuje, wciąż liczne są nieprawidłowości i próby oszukania kupującego. 81 proc. kupujących deklaruje, że weryfikuje stan auta przed zakupem, ale często jest to bardzo pobieżny proces.