Komunikaty PR

Brodzik akrylowy czy z konglomeratu?

2021-09-28  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

Wybór brodzika prysznicowego to bardzo ważna kwestia. Zwykle pod uwagę bierzemy jego rozmiar oraz kształt, nie zastanawiając się nad tym, z jakiego materiału został wykonany. Jednak tylko dobrze dopasowany i najwyższej jakości zagwarantuje nam komfort kąpieli i zadowolenie na lata.

Kiedy wybraliśmy już kabinę prysznicową, musimy zastanowić się jeszcze nad doborem odpowiedniego brodzika. Na jaki się zdecydować? Akrylowy, a może z konglomeratu? Podpowiadamy.  

Praktyczny brodzik akrylowy

Jednym z najczęściej kupowanych brodzików jest brodzik akrylowy. Trudno się temu dziwić, gdyż posiada wiele atutów. Brodziki akrylowe mają gładką, antybakteryjną powierzchnię uniemożliwiającą namnażanie się bakterii i pleśni, co sprawia, że są łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto, brodziki akrylowe są wytrzymałe - oczywiście jeśli zdecydujemy się na produkt dobrej jakości. Najtańsze warianty mogą żółknąć i matowieć.

- W Radaway zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko najlepszej jakości brodziki zagwarantują 100% komfort użytkowania całej przestrzeni prysznicowej. Dlatego dbamy o to, by proponowane przez nas produkty były wykonane z najlepszych materiałów – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Nowoczesny brodzik konglomeratowy

Na wizualizacjach prezentowanych w mediach wnętrzarskich najczęściej widujemy ostatnio brodziki o strukturze kamienia zlicowane z poziomem posadzki. Jest to bardzo efektowne i modne rozwiązanie, które pasuje do większości stylów, w jakich może być urządzona łazienka. Jeśli chcemy wykorzystać je w swoim domu, warto wybrać brodzik z konglomeratu marmurowego. Produktów, które można wpuścić w podłogę, jest z tego materiału znacznie więcej niż z akrylu. Brodziki konglomeratowe są także dostępne w kilku kolorach: bieli, czerni, antracycie i cemento. Łatwo więc dopasujemy je do sytuacji aranżacyjnej. Ponadto wyłącznie ten typ można spersonalizować i zamówić pod wymiar.

 

- W ofercie Radaway posiadamy szeroką gamę brodzików konglomeratowych, z której dwie serie - Kyntos i Teos - dostępne są w programie „Na miarę”, umożliwiającym ich docięcie do pożądanego kształtu i dopasowanie do wnętrza. To szczególnie ważne, gdy w łazience występują słupy lub nietypowe wnęki, ponieważ jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

 

Porównując oba typu brodzików trudno jednoznacznie stwierdzić, który wariant jest lepszy. Tak naprawdę wszystko zależy od osobistych preferencji oraz możliwości aranżacyjnych łazienki. Ważne jednak, by wybrać produkt dobrej jakości, a najlepiej zaopatrzyć się w brodzik i kabinę tego samego producenta. Wtedy możemy mieć pewność, że komplet spełni wszystkie nasze oczekiwania – zarówno te związane z estetyką, jak i funkcjonalnością.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Zero waste home. Dlaczego warto kupować meble z płyty drewnopochodnej. Biuro prasowe
2021-10-22 | 01:00

Zero waste home. Dlaczego warto kupować meble z płyty drewnopochodnej.

Meble z litego drewna to współczesny luksus, nie tylko z uwagi na cenę tego surowca, ale również dlatego, że niektóre gatunki mają ograniczone zasoby. Alternatywą są
Dom Wnętrze w stylu loft. Podpowiadamy, jak je urządzić.
2021-10-21 | 15:00

Wnętrze w stylu loft. Podpowiadamy, jak je urządzić.

Nowy Jork, połowa XX wieku. Artyści wynajmują najtańsze, industrialne pomieszczenia do swojej pracy twórczej - to właśnie w takich przestrzeniach mieściły się pracownie
Dom Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Samsung AirDresser
2021-10-21 | 14:00

Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Samsung AirDresser

Popularna reżyserka pokazów mody w Polsce Kasia Sokołowska kontynuuje współpracę z Samsung pozostając ambasadorką szafy odświeżającej AirDresser. W nowej odsłonie kampanii

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Doda: Nie umiałabym być żoną bogatego męża, która tylko leży i pachnie. Jako artystka muszę się spełniać i mieć nowe cele, żebym czuła się potrzebna

Wokalistka przekonuje, że wciąż szuka dla siebie nowych wyzwań zawodowych. Jest osobą niezwykle ambitną i jeśli wyznaczy sobie jakiś cel, który jest dla niej ważny, to nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizacją swoich planów. Nie boi się ryzyka, lubi wchodzić na nieznane ścieżki i wierzy, że ma w sobie wyjątkową siłę, z której mogą czerpać również inni.

Seriale

Małgorzata Socha: Dzięki „BrzydUli” moja kariera ruszyła z miejsca. Na pewno to była dla mnie trampolina, bo zostałam zauważona

Aktorka przyznaje, że z dużym sentymentem powróciła na plan „BrzydUli”, bo ten serial przyniósł jej dużą popularność i okazał się dla niej przepustką do sławy. Małgorzata Socha przekonuje więc, że z prawdziwą przyjemnością ponownie wcieliła się w uwielbianą przez widzów, szaloną Violettę Kubasińską. Nowe odcinki cieszą się wśród fanów dużą popularnością, dlatego też, jej zdaniem, producenci powinni wykorzystać ten potencjał i nie mówić jeszcze ostatniego słowa.

Regionalne - Śląskie

Od 2022 roku Krajowa Sieć Kardiologiczna ma objąć kolejne regiony. To szansa na przyspieszenie diagnostyki i leczenia chorób serca

Choroby układu krążenia, a wśród nich choroby serca, są najczęstszą przyczyną zgonów Polaków – odpowiadają za 40 proc. z nich. Te statystyki są znacznie gorsze niż w bogatszych krajach UE – wskazuje raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – PIB. Choroby te są też najczęstszym powodem hospitalizacji, a pacjenci, którzy się z nimi zmagają, są w większym stopniu narażeni na wielochorobowość. Do kardiologów w tym roku trafia więcej pacjentów z chorobami serca, na co wpływ miały dotychczasowe fale pandemii. Lekarze upatrują szansy na poprawę sytuacji chorych w nowym programie Krajowej Sieci Kardiologicznej, której pilotaż ruszył we wrześniu na Mazowszu.