Komunikaty PR

Ciepło zimą, pięknie i zdrowo przez cały rok

2022-01-03  |  11:31
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Stachulska
Home Sweet Home PR

Łowicka 51 lok. 207
02-353 Warszawa
ola|hshpr.pl| |ola|hshpr.pl
880 320 909
hshpr.pl

Sztuka włoskiego rzemiosła
Indywidualny charakter wnętrza - tego pragniemy i poszukujemy. Zmęczyliśmy się podobnymi do siebie bezosobowymi projektami, opatrzonymi rozwiązaniami, identycznymi dekoracjami, plastikiem i tworzywami sztucznymi wokół nas. W domach, tak jak i w życiu, poszukujemy prawdy i autentyczności. Cenimy naturalne materiały i rzemieślniczy kunszt. Pragniemy, by wystrój wnętrz odzwierciedlał osobowość domowników, ich temperament, zainteresowania, wrażliwość.
Grzejniki MAARMO powstają z pyłu pozyskanego podczas obróbki marmuru poddanego nowoczesnej, opatentowanej technologii. Tworzone są przez rzemieślników w niewielkiej włoskiej manufakturze z materiałów pochodzących z recyclingu. Ich produkcji przyświecają wartości bliskie świadomym użytkownikom - troska o środowisko oraz dbałość o jakość życia.

Wzory z twojej wyobraźni

Produkty MAARMO występują w bardzo wielu odsłonach stylistycznych. W zależności od preferowanego stylu wnętrza możemy spersonalizować je zgodnie z wymogami wnętrza i naszymi upodobaniami. Są tak atrakcyjne, że mogą być głównym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu, zastępując nawet dzieło sztuki.

- To cudowne, że od nas zależy, jaką grzejnik będzie miał fakturę, w jakim będzie kolorze, czy ozdobi go geometryczny deseń, a może kwiatowy wzór. Możemy również nanieść na ich powierzchnię dowolne zdjęcie, ilustrację lub napis - podkreślają eksperci z Dekorian Home.

 - Zaprojektowane przez klienta grzejniki można zaplanować we wszystkich pomieszczeniach: od salonu, przez sypialnię, łazienkę, biuro i przestrzeń publiczną - dodają.
 

Komfort pod kontrolą

Grzejniki MAARMO łączą w sobie rzemieślniczy kunszt i zaawansowane technologie. Posiadają wbudowane termostaty, które pozwalają na dostosowanie temperatury do swoich preferencji i potrzeb. Na próżno będziecie szukać nieestetycznego pokrętła. Sterowanie termostatem odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu.

- To wielka oszczędność na co dzień i wygoda, gdy przed powrotem z dłuższego wyjazdu możemy odpowiednio wcześniej ustawić komfortową temperaturę w domu - podkreślają eksperci Dekorian Home. Grzejniki MAARMO mają trzy rodzaje zasilania do wyboru: elektryczne, na wodę oraz hybrydowe (połączenie wersji elektrycznej z wersją na wodę).
 

W trosce o planetę
Dla tych, którym szczególnie droga jest troska o środowisko, mamy dobrą wiadomość. Produkty MAARMO (dostępne w Dekorian Home), zarówno elektryczne, jak i hybrydowe przystosowane są do pozyskiwania energii z urządzeń fotowoltaicznych. Specjaliści podkreślają również, że ogrzewanie za pomocą nowoczesnych grzejników elektrycznych MAARMO jest systemem „niecentralnym", co umożliwia ustawianie temperatury w każdym pomieszczeniu oddzielnie, w zależności od potrzeb. Pozwala także uniknąć strat energetycznych w czasie nieobecności.
Grzejniki MAARMO grzeją całą swoją powierzchnią. Mało kto zdaje sobie sprawę, że nagrzewają nie powietrze, a przedmioty i ludzi znajdujących się w pomieszczeniu. Wytwarzane ciepło jest akumulowane przez otoczenie, wolniej się wychładza, a to z kolei wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania poprzez zmniejszenie strat energii.

Dystrybutorem grzejników MAARMO jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home (https://dekorianhome.pl/).

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Home Sweet Home PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.