Komunikaty PR

D-EKO-racyjne tkaniny rolet rzymskich i zasłon - nowa kolekcja Anwis

2021-10-25  |  01:00
Biuro prasowe

D-EKO-racyjne tkaniny rolet rzymskich i zasłon - nowa kolekcja Anwis

 

Moda i aktualnie panujące trendy mają dla nas duże znaczenie przy urządzaniu konkretnego wnętrza. W ostatnich czasach ważną rolę odgrywa także ekologia. Coraz chętniej sięgamy po rozwiązania przyjazne środowisku i zdrowiu, materiały sprzyjające harmonii, naturalności, produkty bezpieczne i wartościowe. W naszych domach królują drewno, wiklina, ratan. Urządzana przestrzeń jest minimalistyczna i spójna. W zgodzie z tymi ideami pozostaje marka Anwis, która proponuje nową kolekcję tkanin rolet rzymskich i zasłon, stworzoną jako efekt połączenia idei ekologii z chęcią urządzania pięknych wnętrz.

 

Materiały z recyklingu na okno

Stworzenie produktu, który odpowie na oczekiwania użytkowników, będzie pasować do różnego rodzaju stylów urządzania wnętrz, do pomieszczeń nowoczesnych i tradycyjnych, minimalistycznych i stylizowanych, a jednocześnie zachowa w sobie ideę ekologii, to nie lada wyzwanie. Na szczęście marka Anwis nie boi się odważnych kroków, bo wie, że tylko takie spełnią wymagania klientów. Nowa kolekcja tkanin rolet rzymskich i zasłon bazuje między innymi na materiałach poliestrowych i bawełnianych pozyskiwanych z recyklingu. W ofercie znajduje się szeroka gama kolorystyczna - od odcieni kremowych i szarości, aż po zielenie i brązy. Wszystkie one idealnie komponują się z drewnem oraz wikliną. Pięknie wyglądają także w połączeniu z cegłą i gliną, zarówno stosowanymi przy wykończeniu ścian, jak i w elementach dekoracji – np. z ustawionymi na parapecie glinianymi doniczkami. Delikatny splot ekologicznych tkanin podkreśli subtelne wnętrza. Materiały te odnajdą się także w industrialnych i nowoczesnych wnętrzach, stanowiąc przełamanie konwencji i bardzo ciekawe uzupełnienie.

 

Błysk welwetu

Nowoczesne tkaniny wbrew pozorom wcale nie są tylko minimalistyczne, szare i matowe. Wręcz przeciwnie. Blask i połysk w elementach wystroju typu zasłony i rolety wciąż są w modzie i na zawsze pozostaną uniwersalne. W zgodzie z tym trendem idą tkaniny welwetowe marki Anwis. Bardzo gustowne, eleganckie, a jednocześnie nienachalne – miękkie, przyjemne w dotyku i łatwe w pielęgnacji. Mienią się różnymi odcieniami w zależności od pory dnia, doświetlenia wnętrza, ułożenia struktury tkaniny, dlatego świetnie rozświetlają pomieszczenie. Współgrają także z modnymi w ostatnich latach meblami szytymi z tego rodzaju tkaniny – fotelami, kanapami, obiciami krzeseł. W nowej kolekcji rolet rzymskich oraz zasłon ANWIS odnajdziemy modne, pastelowe i wyraziste kolory welwetowych tkanin, takie jak pudrowy róż, musztardowy czy butelkowa zieleń.

 

Styl rzymski – modnie i praktycznie

Rolety rzymskie bardzo zyskują na popularności, a nawet królowały w wyborach klientów w 2021 roku. Nic dziwnego – doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu: kuchni, salonie, sypialni. Możemy zamontować je nad oknem lub bezpośrednio na powierzchni szyby, a dzięki dwukierunkowemu sterowaniu, utworzymy w ten sposób dekoracyjne fałdy na dowolnej wysokości okna. Stosując dodatkowo tunele z fiszbinami po wewnętrznej stronie rolety, podkreślimy oryginalny wygląd i uwidocznimy poziome przeszycia na tkaninach. Te zaś w niczym nas nie ograniczają – możemy wybierać spośród tych klasycznych zaciemniających oraz filtrujących światło dzienne. Co ważne, rolety rzymskie stanowią doskonały duet z zasłonami i w obu tych produktach możemy zdecydować się między innymi na tkaniny welwetowe oraz ekologiczne marki Anwis.

 

Zasłoń się w pięknym stylu

Zasłony Anwis, dzięki bogatej ofercie tkanin o wyjątkowych splotach, kolorach i wzorach, są ciekawym uzupełnieniem całości stylizacji. Mają wiele właściwości praktycznych. Pięknie się układają i można je montować na różne sposoby. Na haczykach (zasłona FLEX), na dedykowanej szynie, która posiada dodatkową zaletę – możliwość regulowania wysokości osłony, co jest pomocne w ukryciu wszelkich nierówności sufitu, a także na kołach (zasłona RINGS), co sprawdzi się w pomieszczeniach, w których mamy już zamontowane karnisze.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.