Komunikaty PR

Dobra organizacja zaczyna się od wnętrza

2021-07-28  |  14:20
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Miarą uporządkowanej kuchni jest nie tylko czystość i ład przestrzeni, ale również jej funkcjonalność. Wnętrza szuflad i ich układ okazują się niekiedy wyzwaniem w organizacji i przechowywaniu wszelkiego rodzajów akcesoriów kuchennych i sprzętów. PEKA w swojej ofercie ma szereg znakomitych rozwiązań - jak odpowiednio zagospodarować wnętrze szuflad, tak aby wszystko było zawsze pod ręką.

Sztućce nareszcie okiełznane

Wkłady CLASSICO oraz SCOOP wykonane z polistyrenu to solidne konstrukcje, które na dodatek są trwałe i wygodne w czyszczeniu. Przegrody wewnętrzne pozwalają na całkowite wykorzystanie przestrzeni oraz przechowanie sztućców o nietypowych kształtach i rozmiarach. Wytłoczki dzięki swojemu uniwersalnemu rozmiarowi przystosują się do każdej szuflady od 30 cm do 120 cm szerokości. Wszechstronne możliwości wkładów sprostają nawet najbardziej licznej kolekcji sztućców i akcesoriów.

Modułowość = funkcjonalność

Aby zapewnić najwyższy poziom funkcjonalności, warto sięgnąć po rozwiązania modułowe. Drewniane wkłady w ramach System FineLine MosaiQ można zestawiać ze sobą w dowolnej konfiguracji, dzięki temu środek szuflad odpowiada indywidualnym potrzebom. Niezwykłą zaletą modułowych wkładów jest ich mobilność, która pozwala na przeorganizowanie szuflad w wybranym czasie oraz gdy wymagania co do przestrzeni uległy zmianie. System drewnianych wkładów został zaprojektowany do szuflad o głębokości od 500 mm lub z dodatkowym elementem, do głębokości maksymalnie 650 mm. Doskonale pasuje do szuflad większości producentów mebli. Poszczególne moduły zostały stworzone z myślą o wysokich i niskich szufladach. W szufladach niskich znakomicie sprawdzą się prostokątne lub kwadratowe tacki. Jest to też idealne miejsce, aby umieścić blok na noże, uchwyt na folię aluminiową albo specjalne wkłady na słoiczki z przyprawami. W wyższych szufladach warto zastosować funkcjonalne, drewniane skrzynki. System FineLine MosaiQ posiada szeroki wybór elementów, dzięki którym można przechowywać każdy rodzaj żywności – od butelek z napojami, po żywność paczkowaną. Wystarczy jeden ruch, aby otworzyć szufladę i mieć dostęp do całej jej zawartości. To znaczne ułatwienie nie tylko w odnajdywaniu konkretnego przedmiotu w danej chwili, ale również w dbaniu o czystość i porządek. Drewniane moduły mają otwory na uchwyty, dzięki czemu mogą być dowolnie przemieszczane. Eleganckie uchwyty to sprytny dodatek w nowoczesnej kuchni, który pozwala na przeniesienie nawet najdelikatniejszej porcelany bez ryzyka jej uszkodzenia.

Jak połączyć elegancję z pragmatyzmem?

Maty antypoślizgowe to niezwykłe rozwiązanie, które zabezpieczy dno przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniami. Ten praktyczny element wyposażenia zapobiega przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady, przy tym jest łatwy w czyszczeniu. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest minimalizowanie niepotrzebnych dźwięków podczas wstawiania naczyń, garnków lub patelni do danej szuflady. Maty można łatwo dopasować do każdej szuflady, można je też swobodnie przyciąć, gdy jest taka potrzeba. Oprócz walorów praktycznych, spełniają także estetyczne wymagania. Są dostępne w różnych kolorach i teksturach. Kolory bieli, antracytu czy szarości z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.

Skuteczny sposób na niesforne pudełka

Częstym wyzwaniem w utrzymywaniu porządku w kuchni są pojemniki na żywność. Aby na nowo zaprowadzić ład wśród licznych pudełek, PEKA oferuje system SpaceFlexx, specjalnie do nich dedykowany. Przegródki wewnętrzne wykonane są z oryginalnego tworzywa. Elastyczne tworzywo pozwala na łatwe dopasowanie się do danej przestrzeni. Niewątpliwą zaletą produktu jest możliwość prania w pralce. System SpaceFlexx sprosta każdemu problematycznemu przyborowi kuchennemu. Odtąd bidony, lunchboxy, pokrywki i pojemniki znajdą swoje stałe miejsce w kuchni.

Więcej przydatnych informacji na stronie: https://peka.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.