Komunikaty PR

Domoteka zaprasza do nowo otwartego showroomu DKwadrat.pl

2021-12-10  |  17:00
Biuro prasowe

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka poszerzyło się o kolejną przestrzeń dla wielbicieli nowoczesnych form i fascynującego wzornictwa. 26 listopada 2021 otworzył się nowy showroom DKwadrat.pl z bogatym wyborem mebli oraz akcesoriów do domu, stanowiących esencję światowych trendów meblarskich. Za transakcję odpowiadała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Owoce fascynacji twórców DKwadrat.pl nowoczesnym projektowaniem i popisowym wzornictwem będą dostępne na powierzchni 376 mkw. i pozwolą odkryć magiczną różnorodność designu. Swoje miejsce znajdą tu doskonałe w formie polskie meble oraz światowe marki z Danii, Hiszpanii i Włoch, między innymi: Intesi, Maduu Studio, Actona, Resol, Nardi, Cheers, Umbra, Carpet Decor, Fameg, Polyhedra, Scab Design, Altavola, Nordifra, Light&Living, Fluffo, Lede, Lysne, Skandica, White Oaks, Absynth, Carpets&More, Aldex, Step Into Design, Florabo.

Największą miłością DKwadrat.pl są krzesła – w ofercie znajduje się blisko dwa tysiące różnorodnych modeli. A oprócz tego stołki barowe, sofy, fotele, komody oraz wiele innych mebli i dodatków do domu.

 

– Co nas wyróżnia? Większość produktów w naszym portfolio to projekty naszych autorskich marek. Co więcej, znaczna część mebli dostępna jest w naszym magazynie – oferujemy więc błyskawiczną wysyłkę. Można też odebrać osobiście swoje zakupy nawet tego samego dnia z Punktu Odbioru w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 59 – mówi Katarzyna Błaszczyk, kierownik działu Marketingu DKwadrat.pl

 

DKwadrat.pl to także przestrzeń przyjazna dla twórczej pracy architektów i projektantów wnętrz. Ci, którzy potrzebują kreatywnego miejsca na spotkanie z klientem lub inwestorem znajdą w showroomie DKwadrat w Domotece dostęp do katalogów, próbników tkanin, mogą też liczyć na poradę showroomowych ekspertów. W showroomie DKwadrat.pl króluje nowoczesny design i kreatywne podejście do formy. Nowoczesne rozwiązania widać tu zarówno we wzornictwie mebli, jak i w procesie zakupów. Dzięki interaktywnej ekspozycji i skanowaniu kodów QR klienci mogą natychmiast poznać dostępne warianty, kolory i tkaniny oferowanych mebli.

 – W Domotece stawiamy na różnorodność inspiracji i staramy się poszerzać ofertę o wzory dobierane z pasją. Wraz z otwarciem nowego showroomu DKwadrat.pl nasi klienci będą mieli dostęp do wyjątkowo szerokiego wyboru krzeseł, które są sztandarowym produktem marki DKwadrat.pl – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

 

– W naszej strategii najmu skupiamy się na pozyskiwaniu najemców reprezentujących światowe trendy wzornictwa, takim przedstawicielem z pewnością jest showroom DKwadrat.pl, który dołączył do grona najemców w warszawskiej Domotece – dodaje Marta Słysz, Associate w Retail Agency Cushman &Wakefield.  

 

Miłośnicy ciekawych rozwiązań do wnętrz oraz fascynującego designu mogą już korzystać z oferty DKwadrat.pl w Domotece. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://domoteka.pl/sklep/dkwadrat-pl/  

 

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, ma w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą. 

Właścicielem DOMOTEKI jest fundusz Pradera European Retail Parks, który należy do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3 miliardy euro zawiera 53 centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji i Turcji, posiadających łącznie 2000 sklepów. (www.pradera.com). 

Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland. Za komercjalizację odpowiada Cushman & Wakefield.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.