Dreamscapes - krajobrazy ze snów

Raz w roku cała branża wnętrzarskie skupia swoją uwagę na słonecznej Bolonii, gdzie odbywają się coroczne targi Cersaie - prezentujące płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek. Jak co roku, swoje nowości przedstawia tam również Grupa Tubądzin.
Cersaie, inaczej znane jako Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek, odbywają się w dniach 25-29 września 2023 roku. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych na skalę światową. Przez pięć dni główni gracze na rynku prezentują swoje nowości, kształtują trendy, ale także przeprowadzają testy nowych modeli, analizują preferencje i zbierając opinie. Cersaie to nie tylko możliwość zaprezentowania projektów, które będą się cieszyły popularnością w najbliższych miesiącach, ale również doskonała okazja do spotkań z partnerami biznesowymi, wymiany poglądów i budowania trwałych relacji.
Grupa Tubądzin, jak co roku, wystawia swoje produkty podczas tego wrześniowego wydarzenia. Tym razem, zaprasza odwiedzających do magicznego świata, w którym marzenia stają się rzeczywistością. Motywem przewodnim stoiska są Dreamscapes - czyli krajobrazy ze snów, które czerpią z głębi naszej wyobraźni. Te sny często odzwierciedlają nasze pragnienia, na przykład o życiu w piękniejszym otoczeniu, a Tubądzin te marzenia materializuje w doskonale zaaranżowanych wnętrzach.
– Projektując stoisko postawiłam na jasne barwy. Zależało mi na wykreowaniu przyjaznej, komfortowej przestrzeni, która zainspiruje naszych gości. Motywem przewodnim są sny i marzenia - o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Krajobrazy ze snów najłatwiej stworzyć sięgając po nasze wielkofomatowe gresy, które zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Idealnie odwzorowują piękno naturalnych skał i minerałów. – tłumaczy Katarzyna Madalińska, architekt marki Tubądzin.
Tubądzin serdecznie zaprasza uczestników targów do swojego świata, gdzie krajobrazy ze snów stają się rzeczywistością. Gdzie wszystko jest osiągalne. Piękno idzie w parze z funkcjonalnością, a design otacza harmonią.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.