EasyWallSystem – nowość od SANPLAST SA
Na dobrą ekipę remontową czeka się miesiącami. Dodatkowo samo znalezienie i wybór solidnych wykonawców jest ciężkim zadaniem. Niepewność związana z płatnościami i efektem końcowym może przyprawić o ból głowy. Nie czekaj na płytkarza! Weź sprawy w swoje ręce! Sposób na szybkie i bezproblemowe odświeżenie wnętrza łazienki daje ci system renowacyjny EasyWallSystem! To rozwiązanie wykończenia ścian jest niezwykle proste w montażu. Sprawdź i zrób sam renowację na najwyższym poziomie!
W SANPLAST wiemy jak ważny jest komfort przy wykonywaniu codziennych czynności i chcemy skrócić czas czekania na wymarzoną łazienkę! Możesz mieć ją w każdej chwili! Potrzeba tylko odrobiny czasu, niezłomności charakteru i determinacji.
EasyWallSystem – szybko i wygodnie
System wykończenia ścian od SANPLAST, został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Nie narzucając dodatkowych remontów, wiercenia ścian, kurzu oraz nerwów daje on możliwość montażu nawet na starych płytkach i niełamliwych ścianach. Dopasowują się do każdego wnętrza, ponieważ w łatwy sposób można wykonać docięcia. Dopasowanie do wymaganego wymiaru możliwe jest do wykonania w domowym zaciszu - szybko i bezproblemowo z zachowaniem odpowiedniego porządku na stanowisku pracy. EasyWallSystem jest łatwy w montażu, a to kluczowa kwestia przy tego typu instalacjach. Profile wykończeniowe dostępne są w kolorze srebrnym błyszczącym, który idealnie komponuje się z kolorystyką dostępnych płyt: białej, szarej łupek i czarnej. Kolory dostosowują się do wnętrza niczym kameleon. Nie przytłaczają wzroku. Są świetnym rozwiązaniem przy aranżacji wnętrza i doskonale pasują to produktów łazienkowych. Szary łupek dłużej i łatwiej utrzymuje się w czystości. Zabrudzenia są na nim mniej widoczne. Biały to prawdziwa klasyka i w pełni sprawdzony kolor natomiast czerń nigdy nie wychodzi z mody.
Planujesz remont łazienki - postaw na prostotę. EasyWallSystem tworzą płyty akrylowe o wymiarach 1200x2500mm, profile narożne wewnętrzne i zewnętrzne, profile łączące i zakończeniowe oraz klej montażowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które możesz sam sobie podarować.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.