EasyWallSystem – nowość od SANPLAST SA
Na dobrą ekipę remontową czeka się miesiącami. Dodatkowo samo znalezienie i wybór solidnych wykonawców jest ciężkim zadaniem. Niepewność związana z płatnościami i efektem końcowym może przyprawić o ból głowy. Nie czekaj na płytkarza! Weź sprawy w swoje ręce! Sposób na szybkie i bezproblemowe odświeżenie wnętrza łazienki daje ci system renowacyjny EasyWallSystem! To rozwiązanie wykończenia ścian jest niezwykle proste w montażu. Sprawdź i zrób sam renowację na najwyższym poziomie!
W SANPLAST wiemy jak ważny jest komfort przy wykonywaniu codziennych czynności i chcemy skrócić czas czekania na wymarzoną łazienkę! Możesz mieć ją w każdej chwili! Potrzeba tylko odrobiny czasu, niezłomności charakteru i determinacji.
EasyWallSystem – szybko i wygodnie
System wykończenia ścian od SANPLAST, został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Nie narzucając dodatkowych remontów, wiercenia ścian, kurzu oraz nerwów daje on możliwość montażu nawet na starych płytkach i niełamliwych ścianach. Dopasowują się do każdego wnętrza, ponieważ w łatwy sposób można wykonać docięcia. Dopasowanie do wymaganego wymiaru możliwe jest do wykonania w domowym zaciszu - szybko i bezproblemowo z zachowaniem odpowiedniego porządku na stanowisku pracy. EasyWallSystem jest łatwy w montażu, a to kluczowa kwestia przy tego typu instalacjach. Profile wykończeniowe dostępne są w kolorze srebrnym błyszczącym, który idealnie komponuje się z kolorystyką dostępnych płyt: białej, szarej łupek i czarnej. Kolory dostosowują się do wnętrza niczym kameleon. Nie przytłaczają wzroku. Są świetnym rozwiązaniem przy aranżacji wnętrza i doskonale pasują to produktów łazienkowych. Szary łupek dłużej i łatwiej utrzymuje się w czystości. Zabrudzenia są na nim mniej widoczne. Biały to prawdziwa klasyka i w pełni sprawdzony kolor natomiast czerń nigdy nie wychodzi z mody.
Planujesz remont łazienki - postaw na prostotę. EasyWallSystem tworzą płyty akrylowe o wymiarach 1200x2500mm, profile narożne wewnętrzne i zewnętrzne, profile łączące i zakończeniowe oraz klej montażowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które możesz sam sobie podarować.
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.