Komunikaty PR

HÅG Tion – krzesło do pracy z dowolnego miejsca

2022-02-02  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

W odpowiedzi na konieczność dostosowywania się do zmian, zarówno w ochronie środowiska, jak i tych dokonujących się w ostatnim czasie w stylach pracy, firma Flokk wprowadziła do swej oferty ponadczasowe krzesło, składające się w 75 procent z materiałów pochodzących z recyklingu. Śmiało można powiedzieć, że jest to najbardziej zrównoważone krzesło do pracy w ofercie firmy.

HÅG Tion to krzesło, które swym unikatowym designem pasuje do każdego miejsca pracy. Wyróżnia się eleganckim kształtem oraz funkcją HÅG inBalance®. Opatentowany mechanizm HÅG inBalance® jest unikalną, intuicyjną funkcją, która zapewnia ciągły ruch podczas siedzenia. Ergonomiczna funkcja zapewnia komfort, a jednocześnie zachęca do ruchu i zmiany postawy. Pomaga pozostać aktywnym i mobilnym bez uszczerbku dla wydajności podczas pracy.

Krzesło przyjazne dla środowiska

Dzięki HÅG Tion udało się przesunąć granice w dziedzinie mebli przyjaznych dla środowiska. Krzesło jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu oraz zaprojektowane do łatwego montażu i demontażu dzięki niewielkiej ilości komponentów. Wszystko to razem sprawia, że HÅG Tion tworzy najmniejszy ślad węglowy spośród wszystkich krzeseł Flokka. 10-letnia gwarancja jest dowodem trwałości produktu i zaangażowania wysiłków firmy w produkcję wysokiej jakości mebli, które są zaprojektowane i wykonane z myślą o przyszłości.

Wspólna wizja aż czterech pracowni projektowych

Krzesło HÅG Tion to efekt wspólnego wysiłku wewnętrznego zespołu projektowego Flokk oraz trzech bardzo szanowanych studiów projektowych: Anderssen & Voll z Oslo; szwajcarskich projektantów BIG- GAME; oraz Hunting & Narud - Norwegów mających swoją siedzibę w Londynie. Każde studio wniosło do projektu własne, charakterystyczne podejście, perspektywę i umiejętności. BIG-GAME za sprawą swej środkowoeuropejskiej wrażliwość, odegrało kluczową rolę we wprowadzeniu ruchu i elastyczności do projektu. Znany skandynawski duet Andersen & Voll zapewnił rozległą wiedzę praktyczną w zakresie projektowania mebli oraz głębokie zrozumienie formy i wyrafinowania. Norwescy emigranci Hunting & Narud słynący z mocnych narracji, zadbali o kunsztowną estetykę oraz spójność kolorów i materiałów. Wysiłki pracy wszystkich trzech studiów, widoczne w produkcie końcowym, perfekcyjnie połączyły się z własną kreatywną wizją firmy Flokk.

Dopasuj je do siebie

HÅG Tion oferuje Ci swobodę kompozycji. Śmiało możesz dobierać materiały, z których jest wykonane. Drewno, metal lub plastik oraz tapicerki w szerokiej gamie kolorów i wykończeń dopasują się do każdego wnętrza czy to biurowego, domowego, czy do przestrzeni, w której lubisz pracować. W ofercie znajduje się siedem kolorów plastiku z recyklingu, wraz z pięcioma kolorami wykończeń aluminiowych i szeroką gamą opcji tapicerki. Daje to użytkownikowi niemal nieograniczone możliwości spersonalizowania swojego fotela w stylu maksymalisty, minimalisty czy wielbiciela klasyki.

Poznaj wyjątkowy HÅG Tion

HÅG Tion zostanie zaprezentowany na wystawie pop-up Flokk podczas Stockholm Design Week w dniach 7–13 lutego 2022 r. Odwiedź HÅG | Tion - nowoczesny fotel do pracy z dowolnego miejsca (flokk.com), aby poznać pełną gamę dostępnych kolorów i wykończeń. Stwórz odważnie swój własny fotel.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.