Komunikaty PR

Idealna ozdoba nie tylko babcinego kredensu

2022-04-04  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Małgorzata Wnorowska
Forestor

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
m.wnorowska|forestor.pl| |m.wnorowska|forestor.pl
609192635
www.forestor.pl
Do pobrania Porcelana ( 0.2 MB )

Marzy ci się piękna i estetyczna zabudowa meblowa o ponadczasowym charakterze, ale nie wiesz w jakim pójść kierunku aranżując kuchnię? Postaw na przytulny minimalizm inspirowany estetyką skandynawską, w której króluje funkcjonalna prostota i jasna paleta barw. Zamiast standardowej bieli możesz wybrać bardziej unikatową porcelanę. Ten subtelny dekor może okazać się nowym hitem aranżacyjnym wnętrz kuchennych.

 

Styl skandynawski ze swoją funkcjonalną prostotą i jasną kolorystyką cieszy się niesłabnącą popularnością. Kojarzymy go głównie z bielą, ale ma ona do zaoferowania liczne mniej spopularyzowane tonacje, które pozwalają różnicować wygląd i dowolnie kształtować nastrój kuchennych pomieszczeń. Interesująca alternatywą jest biel w odcieniu porcelany. Szlachetna jak serwisy naszych prababci, łączy w sobie nostalgiczny urok wspomnień i delikatną świeżość, idealnie wpisując się we współczesne gusta. W połączeniu z dekorami drewna urządzimy przyjazne miejsce, pełne harmonii i przytulności, które daje wytchnienie i sprzyja wyciszeniu. Nie będziemy chcieli go opuszczać. Połączenie dekorów porcelany i drewna nie tylko dobrze wygląda, ale na jego korzyść przemawia również to, że sprawdzi się w wystroju kuchni w każdym stylu.

- Prostota i przejrzystość, typowe dla stylu skandynawskiego, to uniwersalna kanwa aranżacyjna, która jest ponadczasowa i zawsze się obroni. W tej estetyce unikamy mocnych barw i nagromadzenia akcentów kolorystycznych, ograniczając się do neutralnych, stonowanych dekorów mebli. Matowe fronty w odcieniu porcelany będą bardzo dobrym wyborem – podpowiada Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM. - Meble w tym kolorze wyglądają lekko, bezpretensjonalnie i będą zachwycać przez lata, opierając się zmienności trendów.

Porcelanowa biel na powierzchni frontów mebli optycznie rozświetli wnętrze. Wprowadzi ład i porządek, wzmocni również wrażenie schludności, a tego najczęściej oczekujemy od kuchni.

Kolor porcelany jest bezpieczny aranżacyjnie. Zabudowa meblowa będzie przyjemna w odbiorze i nie zawłaszczy całej przestrzeni. Subtelny dekor dyskretnie podkreśli jej naturalny styl i niewymuszoną prostotę. To doskonałe tło dla życia domowego, którego kuchnia stanowi ważny element. Nie będzie drażniło krzykliwą kolorystyką i nie przytłoczy nadmiarem kolorystycznych bodźców.

Dekor sam w sobie może być ozdobą kuchni, daje również wiele możliwości kreowania wizerunku wnętrza. Meble w kolorze porcelany będą się dobrze prezentowały z blatem w dekorze drewna, który może posłużyć również jako okładzina ścienna, harmonijnie łącząc cała kompozycję. Ciekawym zabiegiem będą przeszklenia frontów w górnym segmencie zabudowy, które pozwolą wyeksponować na przykład ozdobny serwis z porcelany w takim samym kolorze jak pełne fronty.

Jeżeli nie jesteśmy amatorami aranżacji, które zdominowała biel, nawet w pięknym odcieniu porcelany, możemy zastąpić ją łagodnymi wybarwieniami szarości albo oryginalnym dekorem w kolorze skalnym. Zachwycająca świeżością i subtelnym urokiem barwa pomoże stworzyć harmonijne, lekkie wizualnie i uporządkowane wnętrze, które pomimo roboczego charakteru, będzie kojarzyło się ze spokojem i relaksującą atmosferą.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Forestor
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.