Komunikaty PR

Idealne rozwiązanie do wynajmowanych mieszkań – rolety plisowane bezinwazyjne

2022-03-23  |  01:00
Biuro prasowe

Mieszkania pod wynajem są popularną opcją inwestowania w nieruchomości. Jak przygotować lokum, aby z jednej strony zainteresować potencjalnych najemców, a z drugiej nie narazić się na niepotrzebne koszty? Jednym z pomysłów, jeśli chodzi o home staging, są rolety plisowane bezinwazyjne.

 

Czym charakteryzują się rolety plisowane bezinwazyjne?

 

Mieszkania pod wynajem są w ciągłym obiegu. Każda zmiana wynajmującego wiąże się z kolejnym remontem lub odświeżeniem. Standardem jest nie tylko odmalowanie ścian przed podpisaniem każdej kolejnej umowy z nowym lokatorem, ale także zapewnienie rozwiązań aranżacyjnych, które w każdej chwili można zmienić. Takim pomysłem są rolety plisowane bezinwazyjne, które nie wymagają ani wiercenia, ani wkrętów.

 

Rolety plisowane bezinwazyjne nie tylko chronią przed wpadającymi promieniami słonecznymi, zapewniają prywatność, ale także stanowią dodatkową ozdobę wnętrza. Ich montaż jest bardzo prosty. - Z montażem rolet plisowanych bezinwazyjnych poradzą sobie nawet te osoby, które niepewnie czują się w majsterkowaniu. System doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy wiercić dziur w ramach okien, chociażby ze względu na utratę obowiązującej gwarancji – tłumaczy Agnieszka Gołębiewska z firmy Anwis. - Ponadto jest to rozwiązanie, które sprawdzi się przy oknach z wywietrznikami oraz drzwiach balkonowych – dodaje ekspertka.

 

Wyróżniamy dwa sposoby montażu rolet plisowanych bezinwazyjnych. Pierwszy polega na mocowaniu elementów plisy za pomocą taśmy samoprzylepnej bezpośrednio na szybie okiennej. Drugi wykorzystuje bezinwazyjne uchwyty, które nakłada się na ramę okna.

 

Rolety plisowane bezinwazyjne – doskonałe do kawalerek i nie tylko

 

Najemcy kawalerek oczekują z reguły pełnego umeblowania, podczas gdy najemcy większych mieszkań chcą je wyposażyć w swoje meble i dodatki. Niezależnie od wielkości i wyposażenia, w mieszkaniach na wynajem musimy wyposażyć kuchnię, łazienkę oraz zapewnić lampy i system regulujący wpadające promienie słoneczne. Rolety plisowane bezinwazyjne wydają się być idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie wymagają instalowania dodatkowych mocowań, a ich bogata oferta pozwala na pełne dopasowanie do wszelkiego rodzaju wnętrz.

 

Wyeksponowanie walorów danego wnętrza to niełatwa sztuka. Czasem wystarczy odpowiednie światło i odpowiednia aranżacja okna, która wydobędzie piękno wpadających promieni słonecznych. - Przygotowując mieszkanie pod wynajem warto postawić na proste i efektowne rozwiązania – radzi ekspertka z Anwis. - Kupując wyposażenie do wynajmowanego mieszkania należy postawić na najbardziej uniwersalne rozwiązania, ale raczej nie z najwyższej półki cenowej. Te kryteria spełniają m.in. rolety plisowane bezinwazyjne.

 

Aranżując wnętrza pod wynajem musimy pamiętać, że ma ono przyciągać i zainteresować potencjalnych wynajmujących. Przed zakupem wyposażenia warto spotkać się z pośrednikiem nieruchomości, który doskonale wie, czego oczekują klienci i na co zwracają największą uwagę.

 

Rolety plisowane bezinwazyjne w mieszkaniu pod wynajem – o czym jeszcze warto pamiętać?

 

Rolety plisowane bezinwazyjne sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nawet tym z niestandardowymi oknami lub dodatkowymi przeszkleniami. Bogaty wybór dostępnych tkanin pozwala na swobodny wybór intensywności zaciemnienia danego pomieszczenia.

 

Rolety plisowane bezinwazyjne z pewnością docenią miłośnicy roślin doniczkowych na parapetach. Ponieważ tego typu rolety umiejscowione są blisko powierzchni szyby, zyskujemy pewność, że roleta przy opuszczaniu i zaciąganiu nie będzie bezpośrednio stykać się z doniczkami, dzięki czemu nie uszkodzi delikatnych liści i kwiatów.

 

Przygotowując mieszkanie pod wynajem warto postawić na neutralne kolory ścian i aranżacji okiennych. Rolety plisowane bezinwazyjne w kolorach tkanin w odcieniach beżu, szarości lub delikatnych pasteli, z pewnością przypadną do gustu wszystkim potencjalnym wynajmującym. Jeżeli chodzi o kolor ścian pamiętajmy, że biel nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie, ale daje poczucie świeżości, higieny i komfortu.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.