InnovationTOUR. Mobilna wystawa STIEBEL ELTRON – jesteśmy w drodze do Ciebie!
InnovationTOUR to wyjątkowy projekt koncernu STIEBEL ELTRON, którego celem jest zbliżenie marki, innowacyjnych rozwiązań i produktów z Partnerami i Klientami. W 2021 roku mobilny salon wystawowy odwiedzi najważniejsze kraje w Europie, w tym także Polskę. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, zaplanuj swój czas i odwiedź mobilną wystawę w aż w 4 miejscowościach w Polsce: Wrocławiu, Krakowie, Warszawie oraz w Gdańsku.
STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która podczas mobilnej wystawy zaprezentuje szeroki wachlarz zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajdują się produkty z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Bogactwo możliwości wyrobów firmy zapewni Ci przyjemne, funkcjonalne zabezpieczenie domu przed czynnikami zewnętrznymi.
Innowacyjne rozwiązania dla zielonej przyszłości.
Odkryj świat STIEBEL ELTRON i poznaj ofertą innowacyjnych rozwiązań dla zielonej przyszłości. Ultranowoczesność jest w zasięgu ręki. Poznaj ofertę, rozwiązania i doskonałe produkty dostępne
na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią.
Na mobilnym stoisku zapoznamy Cię z inteligentnymi urządzeniami, które zwiększą Twój komfort życia i zabezpieczą Twoją inwestycję. Spójrzmy, czym są razem:
-
Pompy ciepła do nowych i modernizowanych domów,
-
Wentylacja z odzyskiem ciepła do nowych i modernizowanych domów,
-
Ogrzewacze wody będące gwarancją komfortowego i energooszczędnego przygotowywania ciepłej wody,
-
Elektryczne ogrzewacze pomieszczeń
Spotkajmy się, mobilna wystawa czeka właśnie na Ciebie
-
Wrocław, 16-17 lipca - Aleja Bielany przy IKEA i OBI, w godzinach: 10-20
-
Kraków, 23-24 lipca - Modlniczka przy Galerii Handlowej WITEK Home, w godzinach: 10-20
-
Warszawa, 30-31 lipca - Home Park Targówek, w godzinach: 10-20
-
Gdańsk, 5-6 sierpnia - Centrum handlowe MATARNIA, w godzinach: 10-20
Bądźmy tam razem. Jubileusz 30-lecia STIEBEL ELTRON w Polsce.
To dodatkowa okazja, aby spotkać się z nami podczas InnovationTOUR. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, zaplanuj swój czas i odwiedź STIEBEL ELTRON na przełomie lipca i sierpnia. Zaufaj i postaw na najlepszych. Zwiększ Swój komfort życia i zabezpiecz Swoją inwestycję na lata.
Więcej na: https://bit.ly/3A7XsX1
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.