Komunikaty PR

Inteligentny pomocnik – robot sprzątający Samsung Jet Bot™ AI+ z funkcją opieki

2021-12-08  |  14:05
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.17 MB )

W życiu każdego zwierzaka domowego przychodzi moment, gdy zostaje w domu zupełnie sam. Takim sytuacjom z pewnością sprzyjał będzie okres świąteczny i noworoczny. Samsung Jet Bot™ AI+ to wyjątkowy automatyczny robot, który nie tylko posprząta mieszkanie pod nieobecność domowników, ale także przypilnuje futrzastych pupili i zadba o bezpieczeństwo domu.

Psy i koty to bez wątpienia świetni towarzysze dnia codziennego. Jak pokazuje raport FEDIAF w 2019 r. aż 45% Polaków posiadało zwierzęta domowe*. Szacuje się, że w czasie pandemii liczba ta jeszcze wzrosła. Zaczęliśmy spędzać w domu więcej czasu, a to dało nam większe możliwości w zakresie organizacji dnia i opieki nad pupilami. Posiadanie zwierząt domowych wiąże się jednak z dużą odpowiedzialnością. Musimy nauczyć zwierzaka zasad panujących w domu, ale także – prędzej czy później - pozostawania w nim w samotności. Każdy nowy właściciel psa lub kota musi się także liczyć z tym, że w domu pojawią się kłębki sierści.

Inteligentne sprzątanie

W domu, w którym mieszkają zwierzęta, czeka nas kilka dodatkowych wyzwań. Jednym z nich jest sierść, która potrafi zalegać w najodleglejszych zakamarkach mieszkania oraz z łatwością wnikać w wykładziny i dywany. Automatyczny robot sprzątający Samsung Jet Bot AI+ został stworzony do tego, aby się z tym uporać. Nowatorskie funkcje umożliwiają mu dokładne analizowanie powierzchni i planu mieszkania oraz optymalizację drogi przemieszczania się. Najwyższej klasy technologia rozpoznawania obiektów pozwala na inteligentne odkurzanie, podczas którego drobne przedmioty na podłodze zostają sklasyfikowane i precyzyjnie ominięte, bez obaw o wtórne zabrudzenia wywołane stycznością urządzenia z psimi lub kocimi nieczystościami. Technologia Jet Cyclone zapewnia skuteczne pozbycie się każdego rodzaju kurzu i brudu, w tym kociego żwirku, oraz bez problemu odkurzy nawet słabo widoczną sierść psów krótkowłosych. Co więcej, po zakończeniu sprzątania inteligentny robot sam powróci do stacji czyszczącej i opróżni pojemnik na kurz. Dzięki niemu sprzątanie po naszych pupilach (i nie tylko) będzie efektywne, wygodne i prawdziwie bezproblemowe.

Petsitting i monitoring

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co właśnie porabia twój pozostawiony w domu pies czy kot? Tryb Jet Live wykorzystuje przednią kamerę robota Jet Bot AI+ do transmisji obrazów wideo na żywo za pośrednictwem aplikacji SmartThings*. Dzięki temu będziesz mógł dowiedzieć się jak zwierzak spędza czas, czy już zjadł i czy niczego nie przeskrobał. Inteligentny robot sprzątający działa niczym oczy właściciela i szybko odnotowuje wszelkie nietypowe zachowania twojego pupila. Wychodząc z domu wystarczy włączyć tryb „Sam w domu”, aby otrzymać powiadomienie, na przykład gdy pies lub kot pozostaje bez ruchu przez jakiś czas. Jest to cenna informacja, ponieważ może ona świadczyć o jego chorobie lub zatruciu. Funkcja „Zdalna opieka” umożliwia włączenie zwierzakowi muzyki lub filmu tak, aby złagodzić jego niepokój i sprawić, aby nie czuł się samotny. Korzystając z trybu monitorowania Jet Live podejrzymy nie tylko zwierzaka. Możemy pojechać w dowolne miejsce w domu i skorzystać z podglądu pomieszczenia, aby upewnić się czy pod naszą nieobecność wszystko jest w najlepszym porządku.

Inteligentny robot sprzątający Samsung Jet Bot AI+ zadba nie tylko o perfekcyjny porządek w domu, ale również o bezpieczeństwo pupila i domowego otoczenia. Tryb monitorowania sprawi, że będziemy mogli cieszyć się czasem spędzanym poza domem bez zbędnych zmartwień. Pod naszą nieobecność dom będzie zaopiekowany, a po powrocie powita nas czystość.

 

* Dostępne na urządzeniach z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz konto Samsung.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.