Komunikaty PR

Jak stworzyć przyjazną kuchnię?

2021-08-16  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Kuchnia to miejsce, gdzie koncentruje się życie codzienne wszystkich domowników. To tutaj spędza się najwięcej czasu w gronie rodzinnym, nie tylko podczas spożywania posiłków. Pomiędzy nimi przewijają się setki chwil wspólnych rozmów, dokazywania z dziećmi czy gotowania posiłków dla całej rodziny. Aby zadbać o wyjątkowość tego miejsca, warto postawić na rozwiązania, które uczynią nasze kuchnie komfortowe i funkcjonalne, a jednocześnie ubogacały walorami estetycznymi.

Dobrze przemyślana kuchnia musi skupiać się przede wszystkim na wygodzie i funkcjonalnym zorganizowaniem przestrzeni. Dodatkowymi atutami może być nowoczesny i elegancki design nawiązujący do aktualnych trendów. Ergonomię codziennej pracy w kuchni wspierają liczne rozwiązania PEKA, której systemy idealnie wpasują się w strukturę kuchni, czyniąc z niej profesjonalne atelier. Teraz już nie tylko wnętrze szuflad i szafek mogą być perfekcyjnie uporządkowane, również w strefie przygotowania posiłków, marka PEKA prezentuje szeroką gamę sprawdzonych rozwiązań.

Szuflady idealnie ułożone

Idealną lokalizacją szuflady może być miejsce tuż pod płytą grzewczą. Tak bliska odległość od miejsca gotowania sprawi, że wszystkie potrzebne akcesoria można mieć na wyciągnięcie ręki. W dobrze wyposażonej szufladzie może znaleźć się blok na noże, uchwyt na folię aluminiową lub specjalistyczne sztućce do gotowania. Na pewno znajdzie się też miejsce na słoiczki z przyprawami, aby móc w każdej chwili dopieścić smak przygotowanych potraw. Innym istotnym miejscem na pakowną i dobrze wyposażoną szufladę jest miejsce tuż przy wejściu do pokoju dziennego. Taka szuflada sprawdzi się idealnie na sztućce do spożywania posiłków.

Sięganie bez większego wysiłku

Większe naczynia takie jak garnki zwykle sprawiają problem z umiejscowieniem ich, ale także w trakcie późniejszego ich wykładania z zagłębi kuchennych szafek. W przyjaznej kuchni PEKA na tą domową trudność na pomoc przychodzi system Le Mans. Zapewnia on doskonałe przechowywanie, wyjmowanie i przegląd wszelkich większych naczyń kuchennych bez najmniejszych problemów. Le Mans odnajdzie swoje zastosowanie również w przechowywaniu małych sprzętów AGD. Dzięki systemowi wszystkie naczynia i sprzęty wyjeżdżają płynnie z szafki na zewnątrz za pomocą lekkiego ruchu ręki bez konieczności pochylania się.

Funkcjonalizm w parze z elegancją

Funkcjonalne akcesoria mogą jednocześnie wyróżniać się stylem i elegancją. Idealnym przykładem jest linia koszy ARENA marki PEKA. Kosze cechują się płaskim relingiem, który pozwala łatwo wstawiać i wyjmować naczynia o każdej wielkości i kształcie. Kosze są dostępne w wersji chromowanej, a każda z półek została powleczona powłoką antypoślizgową, która zapewnia stabilność przechowywania przedmiotów.

Małe jest użyteczne

Niewielkie szafki kuchenne wcale nie muszą być niepraktyczne. System SNELLO przy pomocy koszyków o cienkich ściankach oraz magnetycznym podziałkom zorganizuje przestrzeń w szufladzie nawet o 20 cm szerokości. Dzięki temu zyskamy dodatkowe miejsce na przechowywanie oliwy, olejów i różnych przypraw, bez ryzyka przesuwania się produktów podczas otwierania szuflady. Teraz, gdy wszystkie potrzebne rzeczy do gotowania są zawsze pod ręką, można z przyjemnością oddać się kulinarnym pasjom.

Link do filmu:

https://youtu.be/fhBXwYMZzSA

Link do filmu na Instagramie:

https://www.instagram.com/tv/CR50UQTlys9/?utm_source=ig_web_copy_link

Link do filmu na Facebooku:

https://fb.watch/7ia6mYva6o/

Więcej przydatnych informacji na stronie: https://peka.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.