Komunikaty PR

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu? Sprawdź nasze smart pomysły.

2022-01-26  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Przejmij kontrolę i steruj ogrzewaniem z dowolnego miejsca na ziemi. Wypróbuj inteligentne rozwiązania w swoim domu i ciesz się pełnym komfortem.

Rosnące kwoty na rachunkach za ogrzewanie niejednej osobie spędzają sen z powiek. Choć wysokie stawki za energię nie maleją, to można przynajmniej zapewnić sobie większą kontrolę nad ogrzewaniem. Nasze rozwiązanie to — smart głowice grzejnikowe i czujniki temperatury.

 

Smart Głowica Grzejnikowa

Chcesz mieć pełną kontrolę nad ogrzewaniem? Zastanawiasz się, czy jest sposób na zdalną regulację grzejnika? Oczywiście, że to wszystko jest możliwe. Jednym z rozwiązań może być użycie inteligentnych głowic grzejnikowych. Takie urządzenia można znaleźć w ofercie marki Woox. 

Inteligenta Głowica Grzejnikowa oprócz tradycyjnej ręcznej regulacji, umożliwia także zarządzanie pracą grzejnika z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Wystarczy tylko smartfon lub tablet z dostępem do internetu, a dzięki darmowej aplikacji Woox Home dostępnej na Android i iOS, można dopasować temperaturę w pomieszczeniu w zależności od warunków na zewnątrz, a także ustawić indywidualny harmonogram grzania. 

Co ważne, głowica grzejnikowa Woox R7067 jest kompatybilna z najbardziej popularnymi w Europie systemami grzejników Danfoss RA, RAV, RAVL co pozwala na szerokie jej zastosowanie w systemach grzewczych. 

W zestawie oferowanym przez producenta znajdują się dwie inteligentne głowice oraz bramka Woox Zigbee, która jest niezbędna do podłączenia urządzeń. Ponadto istnieje możliwość dokupienia pojedynczych głowic. 

 

Inteligentny Czujnik Temperatury i Wilgotności 

Kolejnym przydatnym urządzeniem pozwalającym zwiększyć kontrolę nad ogrzewaniem, a co za tym idzie także nad wydatkami za energię, jest inteligentny smart czujnik wilgotności i temperatury R7048. Pozwala on kontrolować temperaturę oraz poziom wilgotności w wybranym pomieszczeniu w czasie rzeczywistym mierząc i zapisując temperaturę, oraz wilgotność w miejscu, w którym został zainstalowany.

Urządzeniem w łatwy sposób można sterować za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z wygodnych funkcji dostępnych w bezpłatnej aplikacji Woox Home. Właśnie tam istnieje możliwość połączenia go razem z głowicami grzejnikowym, co pozwoli na jeszcze większą kontrolę temperatury w domu lub mieszkaniu. Dzięki temu użytkownik może ustawić regułę, która automatycznie uruchomi grzejnik kiedy temperatura przekroczy określony wcześniej poziom.

Dzięki tym funkcjom czujnik jest funkcjonalny zarówno w połączeniu ze smart głowicami grzejnikowymi, jak i również jako samodzielny sprzęt. 

Warto dodać, że wszystkie urządzenia opisane w artykule działają w oparciu o technologię Zigbee. Smart Bramka Zigbee to małe urządzenie, które po podłączeniu do naszego domowego routera WiFi daje możliwość tworzenia własnej sieci wewnętrznej, do której możemy dodawać różne smart sprzęty. W ofercie marki Woox można znaleźć m.in. czujniki dymu, temperatury, wycieku wody, ruchu, czy otwarcia okna lub drzwi. 

Ponadto zarówno czujnik temperatury, jak i głowice grzejnikowe są kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant, co pozwala na sterowanie sprzętami również za pomocą poleceń głosowych.

 

Wszystkie produkty kupisz tutaj: https://netinet.pl/ 

Produkty Woox dostępne także na Allegro.pl

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:

Netinet sp. z.o.o.

ul. Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.