Jak zaprojektować pokój dla dziecka – webinar OKK! design i WZ STUDIO
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
W jaki sposób zaaranżować przestrzeń dla dziecka, aby była przytulna i funkcjonalna oraz stymulowała jego rozwój na każdym etapie życia? Dlaczego odpowiedni dobór mebli jest szczególnie ważny dla bezpieczeństwa malucha? Jakie są niezbędne elementy wystroju w pokoju niemowlaka, a jakie w pokoju ucznia? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź podczas kolejnego bezpłatnego webinaru OKK! design z udziałem WZ STUDIO.
Najbliższe spotkanie z cyklu OKK! design zaplanowano na piątek 26 lutego 2021 roku na godzinę 12.00. Gośćmi spotkania będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart z warszawskiej pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO. Partnerami spotkania są marki Barlinek oraz Kontakt-Simon.
W trakcie rozmowy uczestnicy spotkania poszukiwać będą odpowiedzi na następujące pytania:
- Jak zaprojektować pokój dziecięcy, aby w przyszłości wystarczyła metamorfoza a nie remont?
- Niezbędne elementy w pokoju niemowlaka i w pokoju ucznia.
- Odpowiednia kolorystyka do pokoju dziecka.
- Bezpieczne meble w pokoju malucha. Zabezpieczenia, odpowiednia forma mebli.
- Dekoracyjne elementy stymulujące rozwój dziecka.
Gośćmi specjalnymi webinaru będzie pracownia projektowania wnętrz WZ STUDIO, którą reprezentują architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart. W trakcie spotkania online architektki przedstawią wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o tym, jak stworzyć pokój dziecka, który będzie połączeniem funkcjonalności i przytulności, a także stanie się azylem młodego człowieka. Architektki zdradzą tajniki projektowania pomieszczeń dziecięcych, skupiając się na niezbędnych elementach wystroju wnętrza, odpowiedniej kolorystyce a także odpowiednich meblach i zabezpieczeniach, które mają zapewnić jak największe bezpieczeństwo.
Architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart to absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracownia WZ STUDIO działa na rynku od 2014 roku, ma za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Architektki kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiły osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. Projektują mieszkania, domy, biura oraz przestrzenie komercyjne. Często goszczą w programach telewizyjnych, gdzie występują w roli ekspertów z dziedziny architektury wnętrz.
Partnerem spotkania jest marka Barlinek, wiodący producent warstwowych podłóg drewnianych, z ramienia której wystąpi Jacek Kula. Drugim partnerem webinaru jest Kontakt-Simon, od 100 lat produkujący osprzęt elektroinstalacyjny oraz systemy rozprowadzania energii elektrycznej. Przedstawiciel marki, Marcin Oleszczuk, przedstawi wybrane i sprawdzone rozwiązania oraz opowie o tym, dlaczego gniazdka elektryczne mogą stać się dekoracją pomieszczenia.
Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się online w dniu 26 lutego 2021 r. o godz. 12.00, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/rld8q
Wydarzenie online dostępne jest również na fanpage’u OKK! design.
Partnerzy spotkania: Barlinek oraz Kontakt-Simon
Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl
Organizator: OKK! PR
AGENDA SPOTKANIA:
12.00 – powitanie gości i widzów
12.05 – Z Podłogą Barlinka - zdrowo i bezpiecznie (Jacek Kula, Barlinek)
12.25 – Co jeszcze może stać się funkcjonalną dekoracją pokoi dziecięcych? Czy gniazdka elektryczne mogą stać się biżuterią pomieszczenia? (Marcin Oleszczuk, KONTAKT-SIMON)
12.45 – Jak zaprojektować pokój dziecięcy? (arch. Ada Skwira i arch. Małgorzata Liebhart, WZ STUDIO)
13.25 – pytania widzów do WZ STUDIO
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Uroda
Adam Kszczot: Moja żona została mistrzynią świata w makijażu permanentnym. Trochę się też do tego przyczyniłem
W trakcie swojej kariery sportowej lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 m odniósł wiele sukcesów i zdobył medale na najważniejszych międzynarodowych zawodach. Ale jak się okazuje, w domu nie jest jedynym mistrzem. Jego żona bowiem również może się poszczycić tytułem mistrzyni świata, ale nie w sporcie. Renata Kszczot specjalizuje się w microbladingu, czyli metodzie makijażu permanentnego brwi. Olimpijczyk jest niezwykle dumny z osiągnięć partnerki, wspiera ją i stwarza jej przestrzeń potrzebną do rozwijania pasji. W zamian za to ona wprowadza go w tajniki swojej pracy.
Gwiazdy
Iga Baumgart-Witan: Mama nie pozwoliła mi na udział w programie „Mistrzowskie pojedynki”. Zdecydowałam się i już pierwszego dnia marzyłam, żeby wrócić do domu
Biegaczka nie ukrywa, że miała kilka momentów zwątpienia w kwestii swojego udziału w programie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory”. Po obejrzeniu zajawki zagranicznej edycji zrozumiała bowiem, jak wymagające mogą być konkurencje, i nie była do końca przekonana, czy sobie z nimi poradzi. Oliwy do ognia dolała jej mama, która absolutnie nie godziła się na ten wyjazd. Mimo wątpliwości Iga Baumgart-Witan postanowiła jednak stawić czoła trudnościom i zmierzyć się z wyczerpującymi wyzwaniami, ale jak zaznacza – nic za wszelką cenę.
Media
Iwona Guzowska: W programie „Mistrzowskie pojedynki" jest kilka osób stricte nastawionych na rywalizację. Chciały jak najwyżej zajść i szły po trupach do celu
Mistrzyni świata w kickboxingu z entuzjazmem wspomina swój udział w programie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory”, bo jak podkreśla, okazał się dla niej wyjątkowo cennym doświadczeniem. Realizując poszczególne zadania, sportowcy musieli bowiem stawić czoła nie tylko rywalom, ale i własnym ograniczeniom. Iwona Guzowska zdradza też, że niektórzy uczestnicy byli mocno zdeterminowani. Nie ukrywali, że przyjechali po to, żeby wygrać, i nie dawali sobie żadnej taryfy ulgowej.