Kąpiel w wannie – jak połączyć komfort z korzyścią
Sezon na kąpiele w wannie trwa cały rok, ale to jesienno-zimowy okres należy do tych szczególnie zachęcających. Po wyczerpującym, chłodnym dniu, rozgrzewająca kąpiel to przyjemność którą łatwo zorganizujesz we własnej łazience. O czym warto pamiętać, by podczas przyjemności kąpielowych cieszyć się komfortem na najwyższym poziomie? Na to pytanie warto odpowiedzieć, już na etapie projektu łazienki, by odpowiednio dobrać model, rozmiar i styl wymarzonej wanny.
Jaką wannę wybrać?
Szeroki wybór nowoczesnych produktów łazienkowych pozwala dobrać wannę do każdego wnętrza i stylu łazienki. Chcąc cieszyć się wygodną kąpielą przez cały rok, już na etapie planowania, warto zastanowić się nad jej kształtem, rozmiarem, głębokością i materiałem, z którego będzie wykonana.
Na nasz wybór wpłynie także częstotliwość zażywania kąpieli, wzrost domowników, czy wielkość pomieszczenia, którym dysponujemy. Nie zapominajmy również o cenie. Tutaj z pomocną dłonią przychodzi firma SANPLAST, która w swojej aktualnej ofercie przedstawia modele prostokątne i wanny wolnostojące w atrakcyjnych cenach.
Wanny prostokątne – klasyczny wybór dla miłośników komfortu
Klasyczne wanny prostokątne to wybór dla tych, którzy cenią uniwersalność i komfort. Ich regularny kształt idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia, gwarantując wygodną kąpiel zarówno niskim jak i wysokim osobom.
Model Modesta, oferowany przez SANPLAST to nowoczesna propozycja dostępna aż w sześciu wymiarach. Rozmiar dobrany do wielkości pomieszczenia, gwarantuje zachowanie wygodnej przestrzeni kąpielowej. Wanny prostokątne Gessa to z kolei, wybór miłośników designu, którzy docenią minimalistyczne wzornictwo.
Obie propozycje producenta SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego, który gwarantuje najwyższą przyjemności kąpieli. Zróżnicowany styl i możliwość dopasowania zabudowy wanny, pozwala bez wysiłku zaaranżować wnętrze łazienki zgodnie z oczekiwaniami.
Wanny wolnostojące – harmonia elegancji i designu
Wanny wolnostojące to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uczynić z wanny główny element łazienki, a jednocześnie stworzyć komfortową i szykowną przestrzeń do relaksu. To także łatwość montażu, dzięki której zaoszczędzimy czas i koszty podczas prac remontowych.
Nowoczesne modele wanien wolnostojących to nie tylko wybór dla przestronnych salonów kąpielowych, ale również inwestycja pasująca do mniejszych, minimalistycznych wnętrz. Jedną z
propozycji, która świetnie sprawdzi się, zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i łazienkach typu vintage, jest wanna wolnostojąca Free Line, marki SANPLAST. Delikatny, stylowy kształt, niecka profilowana o głębokości 45 cm i przyjemne w dotyku wykonanie z akrylu sanitarnego to gwarancja komfortu podczas wieczornej kąpieli.
Korzystne rozwiązania od SANPLAST
Szukając idealnej wanny, warto sprawdzić rozwiązania oferowane przez SANPLAST. Fachowa pomoc specjalistów, ułatwi wybór najbardziej komfortowego modelu, a aktualna oferta przyniesie wymierne korzyści dla naszej kieszeni. Wybór wanien SANPLAST to przyjemność kąpieli w niezwykle atrakcyjnych cenach. Najnowszą ofertę producenta sprawdzisz na www.sanplast.pl
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.