Komunikaty PR

Kawalerka pod wynajem. O czym warto pamiętać́ przy jej urządzaniu?

2022-08-26  |  10:00
Biuro prasowe

Wystrój mieszkania na wynajem jest bardzo ważny, ponieważ to m.in. od niego zależy, jak szybko znajdą się najemcy – tu liczy się uniwersalność i funkcjonalność. Co mogą zrobić właściciele nieruchomości, aby urządzenie wnętrz okazało się praktyczne i odpowiadało różnym potrzebom? 

 

Postaw na klasyczną biel 

Biel nie bez powodu króluje w mieszkaniach na wynajem. Jest to zdecydowanie najbezpieczniejszy wybór. Kolor biały pasuje do wszystkich stylów wnętrzarskich, więc najemca nie będzie mieć problemu z modyfikacją wnętrza pod swoje upodobania. Kolejną zaletą bieli jest fakt, że optycznie powiększa przestrzeń, co jest mile widziane w przypadku kawalerki. Sama biel może jednak wypaśćnudno, dlatego warto złamać ją kolorowym akcentem. 

 

– Urządzając kawalerkę pod wynajem należy pamiętać, że jej wystrój powinien być jedynie bazą. Najemcy szukają mieszkań, które dzięki dodatkom, będą mogli dopasować do swoich upodobań. Warto zadbać o to, by przestrzeń była wykorzystana jak najlepiej – komentuje Dawid Sokół, Dyrektor Sprzedaży LI Development. 

 

Nie oszczędzaj na jakości 

Wynajmując mieszkanie nie chcemy się martwić o to, że ciągle trzeba coś naprawiać, dlatego warto zainwestować w porządne materiały. Podłoga powinna być trwała i łatwa w utrzymaniu, więc drewno czy panele winylowe świetnie sięsprawdzą. Nie należy również oszczędzać na wykończeniu ścian. Dobrym wyborem będą farby o elastycznej powłoce oraz grube, flizelinowe tapety. Inwestycja w jakościowy sprzęt pozwala uniknąć częstych awarii. 

 

Wydziel strefy 

Małe mieszkanie wymaga mądrego zarządzania przestrzenią, więc podział na strefy będzie dobrym rozwiązaniem. Do oddzielenie części sypialnej można zastosować modną, szklaną ściankę, regał lub zdecydować się na antresolę. Na wynajem kawalerki najczęściej decydują się studenci i młodzi pracownicy korporacji, którzy potrzebują miejsca do nauki i pracy. Warto zaopatrzyć mieszkanie w biurko oraz oraz wygodne krzesło.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Przed nami upalne dni – koniecznie zadbaj o przesłony na okna! Biuro prasowe
2024-07-02 | 13:00

Przed nami upalne dni – koniecznie zadbaj o przesłony na okna!

Utrzymanie komfortowej temperatury w domu ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia, lepiej się czujemy, jesteśmy bardziej wydajni w pracy. Skutecznym sposobem na osiągnięcie właściwej
Dom Wyznania miłosne w architekturze
2024-07-01 | 08:00

Wyznania miłosne w architekturze

W świecie architektury, za fasadami monumentalnych budowli, kryją się niezwykłe historie miłości, pasji i zawiści. Jedną z nich jest życie ikonicznej Eileen Gray - kobiety bez formalnego
Dom Delektuj się latem z Fiskars
2024-06-28 | 14:00

Delektuj się latem z Fiskars

Lato to doskonały czas na urządzenie pikniku z przyjaciółmi albo rodziną. Tym razem użyjmy do przygotowania i serwowania pysznych dań produktów Fiskars, a gotowanie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Podczas studiów uczyliśmy się żonglerki maczugami i popisów cyrkowych. Te umiejętności przydały mi się w zawodzie aktora

W pracy zawodowej kolejny raz przydały się Mateuszowi Banasiukowi umiejętności zdobyte w szkole aktorskiej. W spektaklu „Wypiór” wystawianym na scenie Teatru IMKA odtwórca roli Łukasza udowodnił, że potrafi perfekcyjnie żonglować, wzbudzając podziw widowni. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle artysta zdradza, że podczas studiów nauczył się jeszcze kilku innych sztuczek cyrkowych.