Komunikaty PR

Klasyka designu na okrągło – przyciski spłukujące w nowej odsłonie

2022-05-30  |  12:00

Minimalistyczny kształt, uniwersalna paleta kolorystyczna, a także ponadczasowe wzornictwo sprawiły, że przyciski spłukujące TECEloop od lat cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników i projektantów łazienek. Teraz zyskały nową formę, dzięki czemu wpisują się w aktualny styl aranżacji łazienek.

Fokus na detal

W projektowaniu pomieszczeń sanitarnych liczy się dbałość o detal i - coraz częściej - także spójność w zakresie wszystkich elementów wyposażenia, tj. kolorystyki, zastosowanych materiałów czy formy. Urządzając łazienki chętnie stawiamy na minimalistyczny styl oraz nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Doceniamy również ponadczasowe wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz kolorystyczne klasyki, takie jak szarość, biel czy czerń. Odpowiedzią na ten kierunek w aranżacji są m.in. przyciski spłukujące z serii TECEloop, wśród której, oprócz wariantów szkło, dąb, marmur i kamień, znajdziemy również modele wykonane z trwałego i łatwego w pielęgnacji tworzywa.

Idealnie płaskie

Wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i użytkowników, a także aktualnym trendom w aranżacji łazienek, przyciski TECEloop z tworzywa otrzymały nową formę. Okrągłe klawisze – element charakterystyczny i wyróżniający tę serię – zostały zlicowane z powierzchnią płytki. Dzięki temu przyciski zyskały jeszcze bardziej minimalistyczny i nowoczesny design.

Zachowana została uniwersalna paleta kolorystyczna, bazująca na czerni, bieli oraz chromie. Wśród TECEloop z tworzywa znajdziemy zarówno modele z wykończeniem matowym, jak i z połyskiem.

Na uwagę zasługuje także sposób montażu. Przyciski w zestawieniu z dodatkową ramką montażową i dystansową mogą być zlicowane z powierzchnią płytek.

Wymiary przycisków TECEloop tworzywo: 220 x 150 x 5 mm

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych
Dom Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait
2024-07-05 | 08:30

Nobonobo zdobywa prestiżowe nagrody w Londynie i Nowym Jorku za fotel Parfait

Marka Nobonobo od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji designerskich mebli tapicerowanych, ze szczególnym uwzględnieniem sof i foteli. Firma

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.