Klienci i architekci mogą liczyć na wsparcie Franke online
Od miesiąca wiele codziennych aktywności przeniosło się do internetu. W sieci pracujemy, spotykamy się z przyjaciółmi i znajdujemy rozrywkę. Tam też robimy coraz więcej zakupów i szukamy praktycznych porad w doborze właściwych produktów. W odpowiedzi na te potrzeby Franke organizuje cykl prezentacji i konsultacji online.
Poniedziałki dla klientów indywidualnych
Wiele osób szuka w sieci porad na temat optymalnych urządzeń do swojej kuchni. Najlepszym sposobem ich zdobycia jest rozmowa z ekspertem. Zatem zamiast żmudnego przeczesywania dziesiątek stron i porównywania opinii z forów internetowych, Franke proponuje czat z ekspertem. W każdy poniedziałek odpowiedź na nurtujące nas pytania znajdziemy na firmowym Facebooku Franke. Wystarczy w godzinach od 10:00 do 12:00 wejść na czat, by uzyskać profesjonalną poradę. Dzięki temu dowiemy się jakie urządzenie będzie najlepsze do naszego stylu życia i kuchni, gdzie kupić sprzęt czy zamówić do niego części zamienne.
Wtorki dla architektów i projektantów
Z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz Franke uruchamia webinar. Prezentacja online będzie prowadzona co wtorek, za każdym razem na inny temat. W pierwszej części zagadnienie dnia omówi ekspert, do którego można wysyłać pytania. Na wszystkie odpowie w drugiej części spotkania. Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy się zarejestrować, wysyłając maila na adres katarzyna.niezabitowska@franke.com W odpowiedzi otrzymamy link do zalogowania na platformę z informacją jak z niej korzystać. Liczba miejsc jest ograniczona, a samo szkolenie jest bezpłatne. Warto też wspomnieć o innym cenionym przez architektów udogodnieniu, czyli o bryłach 3D produktów. Można je znaleźć na stronie internetowej www.franke.pl/ks do pobrania przy opisach poszczególnych urządzeń oraz w zakładce „centrum pomocy – b2b”.
Typowe strony internetowe na temat produktów i zamieszczane tam zakładki FAQ (najczęściej zadawane pytania) często nie rozwiewają wszystkich wątpliwości. webinar i czat na Facebooku Franke, to najlepsze sposoby na rzetelną informację i uzyskanie odpowiedzi na szczegółowe pytania.
www.franke.pl/ks
https://www.franke.com/pl/pl/ks/centrum-pomocy/b2b-pliki-do-pobrania/biblioteka-modeli-3d.html
https://www.facebook.com/FrankeKitchen.Polska/

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.