Komunikaty PR

Klimatyzacja funkcjonalna przez cały rok.

2022-01-26  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
2moro

Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl

Klimatyzacja kojarzona jest głównie z funkcją chłodzenia, która pomaga przetrwać w czasie letnich upałów. Warto jednak pamiętać, że można korzystać z niej przez cały rok. W tym tekście wyjaśniamy, jakie korzyści przyniesie włączanie klimatyzatora także w sezonie grzewczym.

 

Funkcja grzania 

Klimatyzacja może służyć nie tylko do chłodzenia, ale również do grzania powietrza, a co za tym idzie podnoszenia temperatury w pomieszczeniu. Dzięki tej funkcji użytkownik może dogrzać lub ogrzać wybrane pomieszczenie. Dodatkowym atutem w przypadku urządzeń marki ANDE, a dokładniej modelu Jupiter Plus jest fabrycznie zamontowana grzałka tacy ociekowej w jednostce zewnętrznej. Pozwala ona na zabezpieczenie przed oblodzeniem wymiennika ciepła, co wpływa na wydajną pracę urządzenia w trybie ogrzewania nawet przy silnych mrozach do -20°C.

 

Filtry kontra smog

Podstawą dobrego klimatyzatora są filtry. To dzięki nim powietrze trafiające do naszego pomieszczenia jest oczyszczone. Zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia, a smog jest poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia, jest to bardzo istotna kwestia. Sposobem na poprawę jakości powietrza może być używanie klimatyzatora, który dzięki systemowi filtrów oczyści powietrze wpadające do mieszkania. W ofercie marki ANDE można znaleźć bogaty wybór filtrów dostosowanych do potrzeb użytkownika. Przykładowo do modelu Jupiter Plus jest dodawany filtr antybakteryjny oraz filtr PM 2.5, który usuwa 99,9% zanieczyszczeń. Ponadto producent oferuje możliwość dołożenia dodatkowych filtrów: z aktywnym węglem, 3 in 1, z witaminą C oraz z jonami srebra.

 

Jonizator powietrza

Każdy model klimatyzatora ANDE jest fabrycznie wyposażony w jonizator powietrza. Jak działa i dlaczego warto z niego korzystać? Jonizator usuwa nieprzyjemny zapach i szkodliwe substancje, produkując ujemne jony, wchodząc w reakcję chemiczną z zanieczyszczonymi cząsteczkami. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu będzie jeszcze lepszej jakości. 

 

Funkcjonalność

Urządzenia marki ANDE posiadają jeszcze szereg innych funkcji zapewniających pełen komfort w trakcie użytkowania. Model Jupiter Plus wyposażony jest w nowoczesny nawiew 4D, który rozprowadza powietrze w czterech kierunkach. Ponadto daleki zasięg, bo aż do 15 metrów, rozprowadzania powietrza, zapewnia równomierne grzanie i chłodzenie wybranego pomieszczenia. 

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzatora, jest jego klasa energetyczna. W wielu artykułach można znaleźć stwierdzenie, że klimatyzacja pochłania dużą ilość energii, a co za tym idzie, generuje duże koszta. W przypadku urządzeń marki ANDE można liczyć na wysoką klasę energetyczną, 5-letnią gwarancję oraz cichą pracę urządzenia. 

Ważnym udogodnieniem, które wpływa na komfort użytkowania klimatyzatora, jest możliwość zdalnego sterowania przy użyciu na przykład smartfona. Urządzenia ANDE posiadają wbudowany moduł WiFi 2.0, dzięki któremu użytkownik włączy, wyłączy, skontroluje parametry klimatyzatora z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. 

 

Właściciel marki ANDE w Polsce:

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.

ul. Częstochowska 26, 

32-085 Modlnica

tel. (12) 398 07 00

bok@myande.pl

www.myande.pl 

 

***

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2moro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć Biuro prasowe
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany
Dom Marcin Giba gościem LEO w Domotece
2024-07-05 | 12:10

Marcin Giba gościem LEO w Domotece

W Centrum Designu Domoteka w Warszawie odbyło się spotkanie z Marcinem Gibą, wybitnym fotografem, wielokrotnie nagradzanym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Wydarzenie
Dom Soudal wspiera edukację młodych architektów
2024-07-05 | 11:00

Soudal wspiera edukację młodych architektów

Podczas gali finałowej Builder for the Future 2024 rozstrzygnięto XI Konkurs dla Młodych Architektów, organizowany przez miesięcznik „Builder”. Wzorem lat  ubiegłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.