Komunikaty PR

Koniec lata, a owad lata

2023-09-18  |  14:55
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Co prawda lato powoli dobiega końca, ale wzmożona aktywność owadów na to nie wskazuje. Po deszczowych tygodniach uaktywniły się  komary i muchy, które bez proszenia zaglądają do naszych domów, rozgaszczając się na dobre. Pomocne w ograniczeniu wizyt tych nieproszonych gości są moskitiery tesa® Insect Stop Comfort, które można łatwo i szybko samemu zamontować.

Tegoroczne lato nie należało do najcieplejszych, szczególnie ostanie tygodnie wakacji były dość deszczowe. Za to teraz, słoneczna pogoda spowodowała, że komary, muchy i osy wróciły do aktywności. Uciążliwi skrzydlaci goście są  wyjątkowo natrętni, utrudniając codzienne czynności i wieczorny odpoczynek. Można temu łatwo zapobiec, wstawiając w okna moskitiery i wcale nie trzeba zamawiać do tego fachowców. Pomogą nam w tym nowoczesne moskitiery tesa® Insect Stop Comfort.

Mucha nie siada

Wysokiej jakości moskitiery tesa® Insect Stop Comfort sprawdzą się w każdej sytuacji, a funkcję ochronną mogą pełnić przez cały rok. To bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym otwarte okna i drzwi możemy pozostawić przez cały dzień. Wykonane są z materiałów łatwych w utrzymywaniu czystości. Wysokiej jakości siatka może być wykorzystywana wiele razy i jest odporna na działanie promieniowania UV. Co więcej, moskitiery te w żaden sposób nie przeszkadzają w pracy żaluzji czy rolet wewnętrznych oraz pozwalają na swobodne zamykanie i otwieranie okien i drzwi. Nie trzeba się też martwić, że siatka odpadnie od ramy okiennej. Tkana taśma haczykowa o bardzo dobrej przyczepności do siatki gwarantuje pozostanie jej na swoim  miejscu.

·Wysokowydajna powłoka akrylowa o doskonałych właściwościach blokujących  zapewni doskonała ochronę przed insektami. Dodatkowo ochronne moskitiery tesa® Insect Stop Comfort dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do okien: ściennych i dachowych. Do wyboru mamy także dwa kolory antracytowy - zapewniający doskonałą widoczność, oraz biały – dający więcej prywatności.

Zrób to sam – łatwy, prosty i szybki montaż

Jednak jedną z najważniejszych zalet moskitier tesa® Insect Stop Comfort jest fakt, że produkty te są wyjątkowo łatwe, proste i szybkie w montażu. Umożliwia go samoprzylepny rzep, dzięki któremu samodzielne zabezpieczymy okna i drzwi na balkonie czy tarasie przed owadami. Nie musimy do tego celu używać gwoździ, młotka oraz żadnych innych narzędzi. Wystarczy, że najpierw przygotujemy powierzchnię framugi okna przecierając ją alkoholem lub dowolnym standardowym środkiem do czyszczenia okien, a następnie przykleimy rzep wzdłuż framugi okna. Do tak przygotowanej ramy okna przyczepiamy moskitierę, a jej nadmiar, w łatwy sposób dotniemy nożykiem z zestawu.

Moskitiery tesa® Insect Stop Comfort wyposażone są  bowiem w system Easy On i Easy Off, który nie tylko pozwala na szybkie i nieskomplikowane zakładanie moskitiery chroniącej przed owadami na każdym oknie, ale dodatkowo umożliwia równie szybkie i łatwe jej zdejmowanie. Samoprzylepna taśma rzepowa Comfort posiada bowiem specjalną substancję klejącą zapewniającą niezawodną przyczepność, a jednocześnie nie pozostawiania śladów. To elastyczne zabezpieczenie przed insektami, które można zakładać i zdejmować w zależności od potrzeb, a w razie potrzeby uprać w temperaturze do 30°C.

Tak więc nie ma co  zwlekać, aż pokąsają nas komary, można w prosty i łatwy sposób ograniczyć im wejście do naszego domu. Montaż  moskitiery jest tak bezproblemowy, że można go wykonać delektując się przy tym filiżanką pysznej kawy.

Więcej: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.