Komunikaty PR

Koniec lata, a owad lata

2023-09-18  |  14:55
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Co prawda lato powoli dobiega końca, ale wzmożona aktywność owadów na to nie wskazuje. Po deszczowych tygodniach uaktywniły się  komary i muchy, które bez proszenia zaglądają do naszych domów, rozgaszczając się na dobre. Pomocne w ograniczeniu wizyt tych nieproszonych gości są moskitiery tesa® Insect Stop Comfort, które można łatwo i szybko samemu zamontować.

Tegoroczne lato nie należało do najcieplejszych, szczególnie ostanie tygodnie wakacji były dość deszczowe. Za to teraz, słoneczna pogoda spowodowała, że komary, muchy i osy wróciły do aktywności. Uciążliwi skrzydlaci goście są  wyjątkowo natrętni, utrudniając codzienne czynności i wieczorny odpoczynek. Można temu łatwo zapobiec, wstawiając w okna moskitiery i wcale nie trzeba zamawiać do tego fachowców. Pomogą nam w tym nowoczesne moskitiery tesa® Insect Stop Comfort.

Mucha nie siada

Wysokiej jakości moskitiery tesa® Insect Stop Comfort sprawdzą się w każdej sytuacji, a funkcję ochronną mogą pełnić przez cały rok. To bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym otwarte okna i drzwi możemy pozostawić przez cały dzień. Wykonane są z materiałów łatwych w utrzymywaniu czystości. Wysokiej jakości siatka może być wykorzystywana wiele razy i jest odporna na działanie promieniowania UV. Co więcej, moskitiery te w żaden sposób nie przeszkadzają w pracy żaluzji czy rolet wewnętrznych oraz pozwalają na swobodne zamykanie i otwieranie okien i drzwi. Nie trzeba się też martwić, że siatka odpadnie od ramy okiennej. Tkana taśma haczykowa o bardzo dobrej przyczepności do siatki gwarantuje pozostanie jej na swoim  miejscu.

·Wysokowydajna powłoka akrylowa o doskonałych właściwościach blokujących  zapewni doskonała ochronę przed insektami. Dodatkowo ochronne moskitiery tesa® Insect Stop Comfort dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do okien: ściennych i dachowych. Do wyboru mamy także dwa kolory antracytowy - zapewniający doskonałą widoczność, oraz biały – dający więcej prywatności.

Zrób to sam – łatwy, prosty i szybki montaż

Jednak jedną z najważniejszych zalet moskitier tesa® Insect Stop Comfort jest fakt, że produkty te są wyjątkowo łatwe, proste i szybkie w montażu. Umożliwia go samoprzylepny rzep, dzięki któremu samodzielne zabezpieczymy okna i drzwi na balkonie czy tarasie przed owadami. Nie musimy do tego celu używać gwoździ, młotka oraz żadnych innych narzędzi. Wystarczy, że najpierw przygotujemy powierzchnię framugi okna przecierając ją alkoholem lub dowolnym standardowym środkiem do czyszczenia okien, a następnie przykleimy rzep wzdłuż framugi okna. Do tak przygotowanej ramy okna przyczepiamy moskitierę, a jej nadmiar, w łatwy sposób dotniemy nożykiem z zestawu.

Moskitiery tesa® Insect Stop Comfort wyposażone są  bowiem w system Easy On i Easy Off, który nie tylko pozwala na szybkie i nieskomplikowane zakładanie moskitiery chroniącej przed owadami na każdym oknie, ale dodatkowo umożliwia równie szybkie i łatwe jej zdejmowanie. Samoprzylepna taśma rzepowa Comfort posiada bowiem specjalną substancję klejącą zapewniającą niezawodną przyczepność, a jednocześnie nie pozostawiania śladów. To elastyczne zabezpieczenie przed insektami, które można zakładać i zdejmować w zależności od potrzeb, a w razie potrzeby uprać w temperaturze do 30°C.

Tak więc nie ma co  zwlekać, aż pokąsają nas komary, można w prosty i łatwy sposób ograniczyć im wejście do naszego domu. Montaż  moskitiery jest tak bezproblemowy, że można go wykonać delektując się przy tym filiżanką pysznej kawy.

Więcej: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jesienne aranżacje wnętrz Biuro prasowe
2023-09-28 | 15:00

Jesienne aranżacje wnętrz

Sezon letni oficjalnie się zakończył, a wraz z nim ciepłe wieczory na zewnątrz. Naturalnie coraz więcej czasu zaczynamy spędzać w naszych domach i mieszkaniach, i to właśnie tam
Dom Łazienka doprawiona szczyptą kobiecości. Tak mieszka architektka Anna Koszela
2023-09-28 | 13:40

Łazienka doprawiona szczyptą kobiecości. Tak mieszka architektka Anna Koszela

Urządzając wymarzony dom coraz częściej zdajemy się na pomoc specjalistów – projektantów i architektów wnętrz. Ufając ich dobremu smakowi oraz zawodowemu
Dom Szczotkowany GunMetal – designerski sposób na łazienkę
2023-09-27 | 16:00

Szczotkowany GunMetal – designerski sposób na łazienkę

Skąd to znamy? Jeżeli zastanawiacie się, co kryje się pod nazwą GunMetal, to spieszymy z wyjaśnieniem. To naprawdę ciekawa historia. Słowo „armatura”, które dzisiaj

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Za Caroline Derpienski ktoś stoi i nią steruje, żeby zrobić z niej maszynkę do pieniędzy. Uznali, że można sobie kpić z Polaków i wpychać im bzdury o Miami

Znana z programu „Żony Miami” Aneta Glam-Kurp od jakiegoś czasu jest w medialnym konflikcie z Caroline Derpienski. Mieszkanki Florydy nie szczędzą sobie słów krytyki. Zdaniem Glam-Kurp popularna ostatnio influencerka świadomie kłamie, a swoimi wypowiedziami prowokuje, bo ma w tym jakiś określony cel. Co więcej według niej Derpienski tylko pozornie gra pierwsze skrzypce. Z tyłu dyryguje nią ktoś dużo mądrzejszy.

Farmacja

Ryzyko śmierci z powodów anestezjologicznych jest dziś praktycznie zerowe. W szpitalach rośnie jednak liczba zakażeń i powikłań pooperacyjnych

Dzięki wyśrubowanym standardom wypracowywanym w ostatnich dekadach anestezjologia jest dziś jedną z najbezpieczniejszych dziedzin medycyny. Mimo to problem powikłań okołooperacyjnych narasta z powodu rosnącej liczby zakażeń szpitalnych. To zaś drastycznie pogarsza rokowania pacjentów po zabiegach operacyjnych. – Trzy obszary, w których bezpieczeństwo pacjenta i optymalizacja leczenia może być poprawiona, to właśnie zakażenia, prawidłowa farmakoterapia i prawidłowa diagnostyka obrazowa – wskazuje anestezjolog, prof. Janusz Andres. Jak podkreśla, potrzebna jest dyskusja ekspertów różnych specjalizacji, która przyczyniłaby się do rozwiązania obecnych problemów i ogólnej poprawy bezpieczeństwa hospitalizowanych pacjentów.